Nu nog leren hoe je zo'n jongen binnen moet halen.quote:Op maandag 25 mei 2009 13:50 schreef toma het volgende:
[..]
Bron: VI.
Het zal toch niet zo zijn dat de scouting van Ajax net zo goed is als die van Heerenveen
Hebben ze jou daarvoor in dienst bij Heerenveen?quote:Op maandag 25 mei 2009 13:53 schreef SCH het volgende:
[..]
Nu nog leren hoe je zo'n jongen binnen moet halen.
Wie wil je dan als trainer voor de groep?quote:Op maandag 25 mei 2009 13:25 schreef TUFKAL het volgende:
Grappen/nepberichten werden toch verwijderd? Of meten de mods met twee maten?
anyway: wat moeten we eigenlijk met Jol? Nou ja misschien wel eens goed dat "een buitenstaander", iemand zonder Ajax verleden, voor de ploeg komt te staan.
Dat is geen officiele info hoor, Ajax bevestigt of ontkent helemaal niks over de nieuwe trainer.quote:Op maandag 25 mei 2009 13:53 schreef SCH het volgende:
Er wordt toch niet zo raar gespeculeerd. De officiele info is dat Ajax probeert Martin Jol los te weken van HSV en als dat niet lukt, wordt het Danny Blind.
De kans dat Martin Jol wil, kan ik niet inschatten maar daar kunnen op zijn minst vraagtekens bij worden geplaatst.
De rest komt uit het geruchtencircuit. Zo is er ook het terugkerende gerucht dat Guus Hiddink over een jaar coach van Ajax wordt en dat het nu dus nog 1 seizoen om een interim gaat.
In Zweden maken spitsen toch nooit zoveel doelpunten? Volgens mij maakten Alves en Ibrahimovich er ook niet bijster veel.quote:
En toch hoop ik dat zowel Blind als Jol niet komenquote:Op maandag 25 mei 2009 13:56 schreef Silenus het volgende:
[..]
Dat is geen officiele info hoor, Ajax bevestigt of ontkent helemaal niks over de nieuwe trainer.
Klopt. Speelstijl in Scandinavie is vooral met 10 man achter de bal hangen en counteren. Spelers als Berg en Zlatan hadden ook niet heel erg veel gescoord voor ze naar NL kwamen.quote:Op maandag 25 mei 2009 14:03 schreef behangplakker het volgende:
[..]
In Zweden maken spitsen toch nooit zoveel doelpunten? Volgens mij maakten Alves en Ibrahimovich er ook niet bijster veel.
Ik snap ook niet waarom elke site dit ineens als exclusief nieuws publiceert. Het is toch een mening van Jack? En helemaal nergens op gebaseerd verder?quote:Op maandag 25 mei 2009 14:12 schreef denthemen het volgende:
Ik zit net naar SV te kijken, en Jack die het over Jol of Blind heeft, maar hij zegt dat hij het zo zou doen, ik snap niet waarom mensen het als nieuws overnemen dan
VI en het AD zijn over het algemeen toch wel vrij betrouwbaar.quote:Op maandag 25 mei 2009 14:12 schreef denthemen het volgende:
Ik zit net naar SV te kijken, en Jack die het over Jol of Blind heeft, maar hij zegt dat hij het zo zou doen, ik snap niet waarom mensen het als nieuws overnemen dan
Een buitenlander desnoods, één die ik niet ken.quote:Op maandag 25 mei 2009 13:55 schreef Chadi het volgende:
[..]
Wie wil je dan als trainer voor de groep?
VI citeert gewoon het AD in het bericht dus dat is geen 'losse bron'.quote:Op maandag 25 mei 2009 14:18 schreef toma het volgende:
[..]
VI en het AD zijn over het algemeen toch wel vrij betrouwbaar.
Tsjah .. Ik ken ook niet zoveel buitenlandersquote:Op maandag 25 mei 2009 14:19 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Een buitenlander desnoods, één die ik niet ken.
Jack is natuurlijk goed "geinformeerd" in het Amsterdamse, net zoals wat journalisten van AD/VI. Het zal dan wel een reeële optie zijn, die meerdere bronnen bevestigen.quote:Op maandag 25 mei 2009 14:14 schreef Nashje het volgende:
[..]
Ik snap ook niet waarom elke site dit ineens als exclusief nieuws publiceert. Het is toch een mening van Jack? En helemaal nergens op gebaseerd verder?
Oh wat ben ik droevig. Ik ben diep bedroefd. Alles beter dan een teletoeter!quote:Op maandag 25 mei 2009 14:50 schreef BertMaalderink het volgende:
[..]
Jij wel ja. Je bent dan ook een ontzettende droeftoeter.
Column van Menno Pot gelezen op nu.nl?quote:Op maandag 25 mei 2009 14:19 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Een buitenlander desnoods, één die ik niet ken.
quote:[..]
Koreaanse voetbalprofessor
Dat zou ik persoonlijk wel mooi vinden: een naam die niemand kent. Handel in Ajax-aandelen stilgelegd, persconferentie in de Amsterdam ArenA, Rik van den Boog neemt plaats achter de microfoon en introduceert (rode koontjes van opwinding, bevende stem van onverholen trots) één of andere Koreaanse voetbalprofessor van 1.45 meter, of een voormalige drilsergeant uit Oekraïne, die onder zijn Ajax-kostuum zijn legerkisten blijft dragen.
Het zou in elk geval de indruk wekken dat Ajax op plekken zoekt waarvan wij, gewone boerenlullen, het bestaan niet eens vermoeden.
Nu heb ik die indruk niet, terwijl ik zo graag zou willen dat Ajax een tropische eilandengroep ontdekt (of een planeet) waar een briljante voetbaltrainer met een derde hersenhelft blijkt te wonen, die een hele nieuwe tactische dimensie aanboort.
En dat Rik van den Boog dan zegt: “In 1972 speelden we voetbal zoals nog nooit iemand het gezien had. Om de successen uit die jaren te herhalen, moeten we niet streven naar het voetbal zoals we dat in 1972 speelden, maar moeten we opnieuw een speltype verzinnen dat nog nooit iemand gezien heeft. Daarom presenteert Ajax vandaag als hoofdtrainer, en staat u gerust even voor hem op: Lahuup de ColloCollo.”
[..]
Oe! Humor om te lachen!quote:
nopequote:Op maandag 25 mei 2009 15:09 schreef rompompom het volgende:
[..]
Column van Menno Pot gelezen op nu.nl?
[..]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |