Ik zou dat eerlijk gezegd ook gedaan hebben, maar iedereen is weer anders. Het is gewoon vervelend en ik zou ook best kwaad zijn denk ik, maar het is nu gebeurd en laten we gewoon weer gezellig verder quizzenquote:Op zondag 24 mei 2009 17:37 schreef qonmann het volgende:
[..]
In een soortgelijke situatie had ik mijn punt afgestaan, ik heb daar geen enkel moeite mee en ik heb dat in het verleden ook wel gedaan.
Ja!quote:
goed zo, kijk nog eens naar dat kaartje uit mijn vorige vraag waar je het beste kunt afkoelenquote:
Moet je volgende keer ook doenquote:
De Republiek Congoquote:Op zondag 24 mei 2009 17:42 schreef De_Hertog het volgende:
Kinshasha of Brazaville, afhankelijk van welke Congo je bedoelde
Doe gewoon weer lekker mee joh, is toch gezelligquote:Op zondag 24 mei 2009 17:43 schreef qonmann het volgende:
Ik laat 'm aan een ander
(wel bedank voor deze vraag Majo)
Inderdaad, soms is het gewoon zo simpelquote:Op zondag 24 mei 2009 17:47 schreef starla het volgende:
beren?
De Republiek Congo is juist Brazzaville, Kinshasha is de Democratische Republiek Congo. Vaak hebben mensen het gewoon over Congo-Kinshasha en Congo-Brazzaville, maar dat had de vraag iets te makkelijk gemaaktquote:
+ 1quote:Op zondag 24 mei 2009 17:53 schreef De_Hertog het volgende:
vogelbekdier
Ja dat bedoelde ik eigenlijkquote:Op zondag 24 mei 2009 17:53 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
De Republiek Congo is juist Brazzaville, Kinshasha is de Democratische Republiek Congo. Vaak hebben mensen het gewoon over Congo-Kinshasha en Congo-Brazzaville, maar dat had de vraag iets te makkelijk gemaakt
Vandaar dat ik beide noemdequote:Op zondag 24 mei 2009 17:54 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ja dat bedoelde ik eigenlijkIs ook zo verwarrend, lijkt teveel op elkaar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |