Heb ikquote:Op dinsdag 26 mei 2009 01:24 schreef evaxsis het volgende:
[..]
O nou heb je dat stukje dat hij Renate in de zeik neemt ook natuurlijk, nu kan de rel weer van voren af aan beginnen in dat des betreffende topic
Ja want Renate was er ontdaan daardoor geraakt.quote:
Ja, ik heb het gezien. Grote eikelquote:Op dinsdag 26 mei 2009 01:32 schreef evaxsis het volgende:
[..]
Ja want Renate was er ontdaan daardoor geraakt.
Hij had tegen haar gezegd dat hij verliefd op haar was en met haar wilde zoenen voor de gein. Waarop zei vriendelijk verzocht om geen geintjes daarover te maken omdat ze daar te gevoelig voor was. En toen ging hij toch door van het is geen geintje het is echt zo.
Later zetten hij haar te kakken toen zei met hem wilde zoenen want het was slecht voor zijn imago en liep nog naar zijn (ex)vriendin om te vragen of hij met haar mocht zoenen met heel veel mensen erom heen. zo ongeveer
Daar is dus de hele dag met Danny en Peter voornamelijk vette bash topics voor geopend.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 01:35 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Ja, ik heb het gezien. Grote eikel![]()
(maar erop ingaan is ook niet slim)
Geen leipe Gert?quote:Op dinsdag 26 mei 2009 01:37 schreef Maanvis het volgende:
zit nu naar een ontzettend leipe Bob te kijken
Dus als ik hem online gooi hebben we weer een paar topics?quote:Op dinsdag 26 mei 2009 01:38 schreef evaxsis het volgende:
[..]
Daar is dus de hele dag met Danny en Peter voornamelijk vette bash topics voor geopend.
Maar met het laatste topic zijn ze alweer bijna vriendjes geworden
quote:Op dinsdag 26 mei 2009 01:37 schreef Maanvis het volgende:
zit nu naar een ontzettend leipe Bob te kijken
Neen, Gert heb ik nog niet leip gezienquote:
Nee man, Bob van de regie, met die brilquote:Op dinsdag 26 mei 2009 01:43 schreef evaxsis het volgende:
[..]
Dat is nog voor het wilde feest![]()
Bobby is voor de after weg gegaan
Ik denk dat dan de vette discussie weer los branden, en het leuke is dan dat Peter zelf ook kan zien waar het fout is gegaan.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 01:41 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Dus als ik hem online gooi hebben we weer een paar topics?
De video begint om 2.47, dus hij was als één v/d laatste wegquote:Op dinsdag 26 mei 2009 01:43 schreef evaxsis het volgende:
[..]
Dat is nog voor het wilde feest![]()
Bobby is voor de after weg gegaan
quote:Op dinsdag 26 mei 2009 01:48 schreef Maanvis het volgende:
Ben nu het stuk van Peter en de handjes aan het kijken
nou nou.. hij wil handjes zien anders slapen! anders slapen ! handjes jongens, anders slapen! Ja anders gaan we slapen!!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |