Dat verklaart veelquote:Op donderdag 21 mei 2009 16:34 schreef lies1958 het volgende:
[..]
Ja joh jaren lang 2 pakjes per dag gerookt maar gestopt zonder te zeuren 5 jaar geleden.
Ik denk vanmiddag nog wel.quote:Op donderdag 21 mei 2009 16:34 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Ik denk dat we vanavond voor de 1e keer een bunkeraar met 10000 + stemmen gaan zien.
Nou die 100 zie ik um niet halen... en dan?quote:Op donderdag 21 mei 2009 16:34 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik wed dat dat weer een blunder van boven is
Fase 2 nu, dus bij de minimale boodschappen ook minimale peuken zoals voorheenquote:Op donderdag 21 mei 2009 16:34 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Waarom? Gisteren werd Eline die toilettas toch ook niet gegund? Marielin had die 20 sigaretten beter moeten verdelen, had ze er nu nog een paar gehad. Niet er van uitgaan dat ze tóch wel nieuwe zou krijgen.
Dan moet hij weer gaan proberen om 15 frikadellen te eten in 5 minutenquote:Op donderdag 21 mei 2009 16:37 schreef akveor het volgende:
[..]
Nou die 100 zie ik um niet halen... en dan?![]()
En dan
eindelijk maar nog iets te liefquote:Op donderdag 21 mei 2009 16:38 schreef lies1958 het volgende:
pim tegen marielin weet jij wel hoevaak jij sigaretten zegt in een uur.
Nou als dat mens er eens niet zo vaak over praat,zodat ik me eigen er niet aan ga ergeren,dan zal iedereen er wat minder over praten.quote:Op donderdag 21 mei 2009 16:38 schreef Disana het volgende:
Er is een verwarrende sanctie gaande en nog post men hier over de sigaretten van Marielin... wie is er nu waaraan verslaafd
Ik denk het wel.quote:Op donderdag 21 mei 2009 16:40 schreef Noelle06 het volgende:
Pim moet 100 keer opdrukken. Als hij stopt moet hij opnieuw beginnen zegt iemand door de speaker.
Pim stop nu steeds door even op zijn knieen te gaan zitten, dat mag dan wel
Hij zelf?quote:Op donderdag 21 mei 2009 16:41 schreef Kinga het volgende:
LOL, wie heeft dat verzonnen? 100 achter elkaar? Blijkbaar onmogelijk...
Denk het Bunker team. Er kon op de tbo site gestemd worden wat de eventuele sanctie zou zijn als hij de challenge niet zou halen.quote:Op donderdag 21 mei 2009 16:41 schreef Kinga het volgende:
LOL, wie heeft dat verzonnen? 100 achter elkaar? Blijkbaar onmogelijk...
Of Hummie....quote:Op donderdag 21 mei 2009 16:43 schreef Laysa het volgende:
je zou bijna weer naar deborah flens gaan verlangen
\\quote:Op donderdag 21 mei 2009 16:43 schreef Kinga het volgende:
LOL nummertje 100 ging met trillende armen..
ja....daar waren de sancties duidelijk en snoeihard en zonder ondebrekingen...maar pim heeft het wel gehaald....heureeee voor pimquote:
Het zal me verder ook worst wezen... ik vind het hele gebeuren wel lachwekkend.quote:Op donderdag 21 mei 2009 16:43 schreef Peter6000 het volgende:
En gehaald.![]()
![]()
![]()
Met stoppen werd een langdurige onderbreking (bijvoorbeeld door op het bankje te gaan zitten) bedoeld.
En hier wordt er nog veel meer over gezeken.quote:Op donderdag 21 mei 2009 16:42 schreef Rainesz het volgende:
[..]
Nou als dat mens er eens niet zo vaak over praat,zodat ik me eigen er niet aan ga ergeren,dan zal iedereen er wat minder over praten.
Maar zei begitn er telkens over...en er kunnen geen 10min voorbij gaan in die hele Bunker zonder dat ze er over moet zeiken.
In het begin van dit alles vond ik Marielin nog wel ok,maar sinds dat er flink op peuken is ingekort en de ware Marielin naar boven kwam,is er meer haat tegen haar ontstaan dan nog enig stukje sympathie
Deja vu, Lieske die de koelkast deur open liet staanquote:Op donderdag 21 mei 2009 16:46 schreef Laysa het volgende:
[..]
ja....daar waren de sancties duidelijk en snoeihard en zonder ondebrekingen...maar pim heeft het wel gehaald....heureeee voor pim
Die Mariëlle klinkt als een ware verschrikking hequote:Op donderdag 21 mei 2009 16:43 schreef Laysa het volgende:
je zou bijna weer naar deborah flens gaan verlangen
Goesso............lach erom, geniet ervan.quote:Op donderdag 21 mei 2009 16:46 schreef akveor het volgende:
[..]
Het zal me verder ook worst wezen... ik vind het hele gebeuren wel lachwekkend.![]()
Maar dat is gewoon om het zeikenquote:Op donderdag 21 mei 2009 16:46 schreef Disana het volgende:
[..]
En hier wordt er nog veel meer over gezeken.
Tot vervelens toe inderdaad.quote:
nou het klinkt niet heel erg dwingend...kijk een deborah of een hummie...daar sidderden ze voorquote:Op donderdag 21 mei 2009 16:47 schreef Disana het volgende:
[..]
Die Mariëlle klinkt als een ware verschrikking he
Daar vraagt ze dan ook zelf om!quote:Op donderdag 21 mei 2009 16:46 schreef Disana het volgende:
[..]
En hier wordt er nog veel meer over gezeken.
me tooquote:Op donderdag 21 mei 2009 16:47 schreef evaxsis het volgende:
Wat leuk die boodschappenbier en pizza
heb ik net voor hun besteld
Ze klinkt wel streng en koud in mijn orenquote:Op donderdag 21 mei 2009 16:49 schreef Laysa het volgende:
[..]
nou het klinkt niet heel erg dwingend...kijk een deborah of een hummie...daar sidderden ze voor
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |