quote:Op donderdag 21 mei 2009 11:38 schreef MNR het volgende:
Ik begin het allemaal te snappen en ik ben er zo blij mee. Eindelijk.
(ow en als iemand gaat vragen "wat", dan hoef ik het niet uit te leggen).
Waar ben je nu dan?quote:Op donderdag 21 mei 2009 11:36 schreef Knuffelzacht het volgende:
[..]
negeren... merk het vnaaf of morgen wel en als ik er geen zin meer in heb ga ik naar huis
Ben jaloers op je, alhoewel het hier ook heerlijk is. Hoe gaat t met de paarden en de klanten? Zit er nog een leuke dame/heer tussen?quote:
Haha dan was ik je voorquote:
vergeleken 2 jaar geleden ben ik half niet zo depressief... nu wel ies meer maar komt omdat ik nog moet wennen om zonder anti depressiva moet leven... ben net 1,5 clean ofzo. Gezellig doen heeft me altijd veel energie gekost... heb namelijk ook nog eens ADD om het leven makkelijker te makenquote:Op donderdag 21 mei 2009 11:42 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Waar ben je nu dan?
Maar ik bedoel meer wat ga je tegen die depressie doen?
wie weetquote:
Zo simpel als het leven soms lijkt te zijn.. ik zou willen dat ik een kant-en-klare oplossing voor je had. Ik hoop dat als je helemaal gewend bent aan het leven zonder anti-depressiva en je de ups en downs helemaal vanuit jezelf meemaakt, die ups ook echt geluk zullen brengen voor je.quote:Op donderdag 21 mei 2009 11:44 schreef Knuffelzacht het volgende:
[..]
vergeleken 2 jaar geleden ben ik half niet zo depressief... nu wel ies meer maar komt omdat ik nog moet wennen om zonder anti depressiva moet leven... ben net 1,5 clean ofzo. Gezellig doen heeft me altijd veel energie gekost... heb namelijk ook nog eens ADD om het leven makkelijker te maken
het is moeilijk uit te leggen hier wat precies het probleem is enzo... maar als het normale geluks nivo zo in het leven ----------------- is ligt de mijne _____________________ dus pieken heb ik al veel minder snel en dus ook helemaal niet intensquote:Op donderdag 21 mei 2009 11:46 schreef DR34M3R het volgende:
[..]
Zo simpel als het leven soms lijkt te zijn.. ik zou willen dat ik een kant-en-klare oplossing voor je had. Ik hoop dat als je helemaal gewend bent aan het leven zonder anti-depressiva en je de ups en downs helemaal vanuit jezelf meemaakt, die ups ook echt geluk zullen brengen voor je.
ja maar dat duurt nog 3,5 weekquote:
Hè balen! Verder iedereen veel plezier!quote:Op donderdag 21 mei 2009 11:20 schreef HeatWave het volgende:
En dus helaas zonder mij, ik ben net doodziek wakker geworden, ik ben er niet bij dus.
heey, dat is nog wel erg grappig! damn, wil niet meer ziekjes zijn!quote:Op donderdag 21 mei 2009 12:35 schreef Sinceria het volgende:
Recordpoging picknicken in Vondelpark
Ze hebben in ieder geval genoeg brood.
*geeft aai over bol.quote:Op donderdag 21 mei 2009 12:38 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
heey, dat is nog wel erg grappig! damn, wil niet meer ziekjes zijn!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |