Het spel weegt zwaar op je skills (actief) die je al spelenderwijs onder de knie krijgt. Daarom voelt het extra als een enorme overwinning als je een level of boss verslagen hebt, in tegenstelling tot veel van de huidige games.quote:Op woensdag 10 juni 2009 15:31 schreef Bredewout92 het volgende:
Wat maakt dit spel nou zo goed? Als ik de gameplay videos zie doet het me denken aan oblivion in third person
Dus het is eigenlijk een spel voor masochisten?quote:Op woensdag 10 juni 2009 16:41 schreef Griebus het volgende:
[..]
Het spel weegt zwaar op je skills (actief) die je al spelenderwijs onder de knie krijgt. Daarom voelt het extra als een enorme overwinning als je een level of boss verslagen hebt, in tegenstelling tot veel van de huidige games.
De drang om toch weer verder te komen of om in paniek je verloren souls terug te vinden of gewoon het heerlijke, angstige gevoel dat een snelle dood constant om de hoek ligt is zó groot dat je dit spel blijft spelen.
Je kan ook betalen als er geen geld op je paypal rekening hebt staan. Dan schiet paypal het gewoon voor en haalt het later van je rekening afquote:Op woensdag 10 juni 2009 17:29 schreef Deviant1nl het volgende:
15juni is pas geld bijgeschreven @ paypal
Afgelopen weekend daar account aangemaakt dus dan kan ik straks na anderhalve week eindelijk dat spel bestellen![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ow iddquote:Op woensdag 10 juni 2009 18:09 schreef Bredewout92 het volgende:
[..]
Je kan ook betalen als er geen geld op je paypal rekening hebt staan. Dan schiet paypal het gewoon voor en haalt het later van je rekening af
quote:Op donderdag 11 juni 2009 00:32 schreef SuperFruitig het volgende:Sowieso moet je een nieuwe char maken als je op je eigen ps3 gaat spelen. Savegames zijn niet uitwisselbaar helaaschSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een dag niet geleefd, is een dag niet gelachen
Hoezo helaas? Terechtquote:Op donderdag 11 juni 2009 13:25 schreef Griebus het volgende:
[..]
Sowieso moet je een nieuwe char maken als je op je eigen ps3 gaat spelen. Savegames zijn niet uitwisselbaar helaasch
Nou ja het is dan niet mogelijk om je spel ergens anders voort te zetten. Dat kan soms een beetje lastig zijn.quote:Op donderdag 11 juni 2009 13:57 schreef wdn het volgende:
[..]
Hoezo helaas? TerechtNiemand mag met mijn gameresultaten pronken. Het is hard werken gamen
Zijn ze helemaal niet mee te nemen? Ook niet als je op een andere PS3 dezelfde account aanmaakt? (Dus ook PSN-login enzo?)quote:Op donderdag 11 juni 2009 14:25 schreef Griebus het volgende:
[..]
Nou ja het is dan niet mogelijk om je spel ergens anders voort te zetten. Dat kan soms een beetje lastig zijn.
Nee van dit spel iig niet.quote:Op donderdag 11 juni 2009 14:32 schreef Fallen het volgende:
[..]
Zijn ze helemaal niet mee te nemen? Ook niet als je op een andere PS3 dezelfde account aanmaakt? (Dus ook PSN-login enzo?)
Ja, heel Level 2 hebben we beide al ge-clearedquote:Op vrijdag 12 juni 2009 09:26 schreef Griebus het volgende:
Heeft 1 van jullie die boss al gekilled in 2-2? Want dan schijnt het niet te kunnen.
En hebben jullie ook geen blue stones van anderen behalve jullie gezien?
studiequote:Op maandag 15 juni 2009 10:33 schreef Griebus het volgende:
Geen vooruitgang geboekt, Merino / Deacon? Schiet niet echt op zo hè?
Ja logisch, jij wil eerst DS nog uitspelen voordat je op vakantie gaatquote:Op maandag 15 juni 2009 17:53 schreef Deacon_Tigra het volgende:
Heb heull geen tijd gehad om te gamen
al meer dan 40 uur nie online geweest![]()
Mijn medewerkers gaan eerst op vakantie, en daarna ik
Denk dat dat niet gaat lukkenquote:Op dinsdag 16 juni 2009 15:51 schreef Griebus het volgende:
[..]
Ja logisch, jij wil eerst DS nog uitspelen voordat je op vakantie gaat
quote:Beste Strolie75,
Zoals u weet, onderzoeken we momenteel een probleem dat u heeft met een
recente transactie.
Het duurt wat langer dan we hadden verwacht om tot een besluit te komen. We
werken actief aan uw kwestie en zullen u zo snel mogelijk op de hoogte
stellen van de volgende stappen.
Takke wat lullig voor je, het klinkt in ieder geval alsof ze er met man en macht aan werkenquote:Op donderdag 18 juni 2009 08:55 schreef Strolie75 het volgende:
Nou, Paypal geeft eindelijk eens een update wat mijn frauduleuze verkoper betreft.
[..]
Netjes! Vanochtend kan je hem nog ophalen, op zaterdag zijn ze 's middags volgens mij allemaal dichtquote:Op vrijdag 19 juni 2009 20:49 schreef Deviant1nl het volgende:
Mijn DS ligt op het postkantoor te wachten
In 6 dagen gewoon al geleverd uit Hong Konggggg
Gelukkig ben ik nu eens een keer vroeg wakkerquote:Op zaterdag 20 juni 2009 09:12 schreef Griebus het volgende:
[..]
Netjes! Vanochtend kan je hem nog ophalen, op zaterdag zijn ze 's middags volgens mij allemaal dicht![]()
Ben benieuwd hoe je hem vindt!
Tip: laat hem dan vooral op het postkantoor liggen vandaag!quote:Op zaterdag 20 juni 2009 09:18 schreef Deviant1nl het volgende:
[..]
Gelukkig ben ik nu eens een keer vroeg wakker
Zometeen toch boodschappen doen, spel halen en dan eventjes ermee spelen. Niet te lang want maandag heb ik examens
Hij ligt hier al netjes naast mequote:Op zaterdag 20 juni 2009 10:50 schreef Griebus het volgende:
[..]
Tip: laat hem dan vooral op het postkantoor liggen vandaag!
neequote:Op zaterdag 20 juni 2009 11:57 schreef Deviant1nl het volgende:
Tof spel![]()
![]()
Echt mijn type spel ook gewoon
Kan je het spel trouwens ook op pauze zetten? Dat kan ik nergens vinden
Ook niet door de middelste menu knop in te drukken? Met beëindig game of sluit af?quote:
Neequote:Op zondag 21 juni 2009 09:23 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Ook niet door de middelste menu knop in te drukken? Met beëindig game of sluit af?
Nee niet eens een echte baas maar wel een huge ass mofo tussenbaasjequote:Op maandag 22 juni 2009 20:28 schreef Deviant1nl het volgende:
[ afbeelding ]
Tof uitzicht
En volgens mij zie ik de baas in de verte?
Hahaha lullig! Achteraf wel geinig ofnie?quote:Op dinsdag 23 juni 2009 22:53 schreef Deviant1nl het volgende:
Hoerige kutdraken met vuur
Iemand plaatst zo'n ''tag'' op de grond met de tekst ''rear''.
Dus ik draai me om, komt dat beest dus achter me omhoog en verbrand me.
Als die gozer dat nou niet geplaatst had leefde ik nog
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat meer helpt is de bloedplasjes van anderen aan te raken zodat je ziet hoe anderen dood zijn gegaan
Een dag niet geleefd, is een dag niet gelachen
quote:Op woensdag 24 juni 2009 07:15 schreef Griebus het volgende:
[..]
Hahaha lullig! Achteraf wel geinig ofnie?De meeste tags zijn wel informatief maar er zitten soms wat gemene tussen
Ja, behoorlijk lullig, maar later kan je er gewoon om lachenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat meer helpt is de bloedplasjes van anderen aan te raken zodat je ziet hoe anderen dood zijn gegaan
Verder is het wel een tof spel, het is wel even uitzoeken hoe en wat met jezelf upgraden maar daar ben ik nu ook uit (mede dankzij dit topic)
quote:Op dinsdag 23 juni 2009 22:53 schreef Deviant1nl het volgende:
Hoerige kutdraken met vuur
Iemand plaatst zo'n ''tag'' op de grond met de tekst ''rear''.
Dus ik draai me om, komt dat beest dus achter me omhoog en verbrand me.
Als die gozer dat nou niet geplaatst had leefde ik nog
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |