Het spel weegt zwaar op je skills (actief) die je al spelenderwijs onder de knie krijgt. Daarom voelt het extra als een enorme overwinning als je een level of boss verslagen hebt, in tegenstelling tot veel van de huidige games.quote:Op woensdag 10 juni 2009 15:31 schreef Bredewout92 het volgende:
Wat maakt dit spel nou zo goed? Als ik de gameplay videos zie doet het me denken aan oblivion in third person
Dus het is eigenlijk een spel voor masochisten?quote:Op woensdag 10 juni 2009 16:41 schreef Griebus het volgende:
[..]
Het spel weegt zwaar op je skills (actief) die je al spelenderwijs onder de knie krijgt. Daarom voelt het extra als een enorme overwinning als je een level of boss verslagen hebt, in tegenstelling tot veel van de huidige games.
De drang om toch weer verder te komen of om in paniek je verloren souls terug te vinden of gewoon het heerlijke, angstige gevoel dat een snelle dood constant om de hoek ligt is zó groot dat je dit spel blijft spelen.
Je kan ook betalen als er geen geld op je paypal rekening hebt staan. Dan schiet paypal het gewoon voor en haalt het later van je rekening afquote:Op woensdag 10 juni 2009 17:29 schreef Deviant1nl het volgende:
15juni is pas geld bijgeschreven @ paypal
Afgelopen weekend daar account aangemaakt dus dan kan ik straks na anderhalve week eindelijk dat spel bestellen![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ow iddquote:Op woensdag 10 juni 2009 18:09 schreef Bredewout92 het volgende:
[..]
Je kan ook betalen als er geen geld op je paypal rekening hebt staan. Dan schiet paypal het gewoon voor en haalt het later van je rekening af
quote:Op donderdag 11 juni 2009 00:32 schreef SuperFruitig het volgende:Sowieso moet je een nieuwe char maken als je op je eigen ps3 gaat spelen. Savegames zijn niet uitwisselbaar helaaschSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een dag niet geleefd, is een dag niet gelachen
Hoezo helaas? Terechtquote:Op donderdag 11 juni 2009 13:25 schreef Griebus het volgende:
[..]
Sowieso moet je een nieuwe char maken als je op je eigen ps3 gaat spelen. Savegames zijn niet uitwisselbaar helaasch
Nou ja het is dan niet mogelijk om je spel ergens anders voort te zetten. Dat kan soms een beetje lastig zijn.quote:Op donderdag 11 juni 2009 13:57 schreef wdn het volgende:
[..]
Hoezo helaas? TerechtNiemand mag met mijn gameresultaten pronken. Het is hard werken gamen
Zijn ze helemaal niet mee te nemen? Ook niet als je op een andere PS3 dezelfde account aanmaakt? (Dus ook PSN-login enzo?)quote:Op donderdag 11 juni 2009 14:25 schreef Griebus het volgende:
[..]
Nou ja het is dan niet mogelijk om je spel ergens anders voort te zetten. Dat kan soms een beetje lastig zijn.
Nee van dit spel iig niet.quote:Op donderdag 11 juni 2009 14:32 schreef Fallen het volgende:
[..]
Zijn ze helemaal niet mee te nemen? Ook niet als je op een andere PS3 dezelfde account aanmaakt? (Dus ook PSN-login enzo?)
Ja, heel Level 2 hebben we beide al ge-clearedquote:Op vrijdag 12 juni 2009 09:26 schreef Griebus het volgende:
Heeft 1 van jullie die boss al gekilled in 2-2? Want dan schijnt het niet te kunnen.
En hebben jullie ook geen blue stones van anderen behalve jullie gezien?
studiequote:Op maandag 15 juni 2009 10:33 schreef Griebus het volgende:
Geen vooruitgang geboekt, Merino / Deacon? Schiet niet echt op zo hè?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |