Zeg maar onmogelijkquote:Op woensdag 20 mei 2009 22:14 schreef Nobu het volgende:
Het is ook best lastig om niet even een snelle blik te werpen op zoiets.
Allemaal kuthoerrrrrrrrrrrrrrrrreuuuuuuh!quote:Op donderdag 21 mei 2009 11:13 schreef Kremers het volgende:
[..]
Zeg maar onmogelijkEn tja, als er dan net een fotograaf voorbij komt die schiet op 1/300 van een seconde lijkt het net of je aan het staren bent
En trouwens, zoals eerder gezegd weten die vrouwen ook wel wat ze doen hoorAls ze echt dit soort aandacht niet willen zouden wel een iets meer verhullend stuk kleding dragen.
Een burka dus?quote:Op donderdag 21 mei 2009 11:13 schreef Kremers het volgende:
En trouwens, zoals eerder gezegd weten die vrouwen ook wel wat ze doen hoorAls ze echt dit soort aandacht niet willen zouden wel een iets meer verhullend stuk kleding dragen.
Nou, nou, nou...zo kan ie wel weer jochie.....quote:Op donderdag 21 mei 2009 12:07 schreef Buffalo-Soldier het volgende:
[..]
Allemaal kuthoerrrrrrrrrrrrrrrrreuuuuuuh!
Gast, waar moet hij anders naar kijken, is een ballenjongen hoor.quote:Op woensdag 20 mei 2009 19:49 schreef B.E.D het volgende:
Zo gaar he.
Van die dudes die zo overduidelijk naar een chickie zitten/staan te loeren
Ik weet het, de temperaturen lopen weer op deze dagen, de dames lopen in luchtigere kleding rond.
Maar doe dat tenminste onopvallend ofzo.
Voorbeeld:
[ afbeelding ]
Nou ik had gister dus mooi een hoog t shirt (niet strak) aan en dat helpt dus ook geen ene flikker.quote:Op woensdag 20 mei 2009 20:02 schreef The.Apple het volgende:
[..]
Zulke dingen doe je toch ook aan om "bekeken" te worden
dan moet je niet zeiken, in een burka gebeurd zoiets nou nooit.
je hebt kleine tieten, dus wat lul je.quote:Op vrijdag 22 mei 2009 13:04 schreef Chai het volgende:
[..]
Nou ik had gister dus mooi een hoog t shirt (niet strak) aan en dat helpt dus ook geen ene flikker.
Ja daarom is het ook zo onbegrijpelijk en onnodig dat iedereen als nog loopt te staren..quote:Op vrijdag 22 mei 2009 13:06 schreef NEC-Nijmegen het volgende:
[..]
je hebt kleine tieten, dus wat lul je.
Waarom heb je snel je foto in je fotoboek veranderd?quote:Op vrijdag 22 mei 2009 13:21 schreef Chai het volgende:
[..]
Ja daarom is het ook zo onbegrijpelijk en onnodig dat iedereen als nog loopt te staren..![]()
Waarom worden mijn ogen zo zwaar als ik naar dr kop kijk en weer zo licht als een veer als ik lager kijk?quote:Op woensdag 20 mei 2009 19:51 schreef FunkyHomosapien het volgende:
soms kan het ook gewoon niet anders
[ afbeelding ]
Nou, dat valt wel mee hoor.quote:Op donderdag 21 mei 2009 22:57 schreef mafkees01 het volgende:
[ afbeelding ]
Wel een FAILZeker omdat er vrij weinig te zien valt
Foto is al 1 1/2 jaar oud, op zich niet veel veranderd, maar bedacht me net dat hij in bepaalde opzichten hier toch wel wat verouderd was. Dingen die toch wel redelijk veranderen in 1 1/2 jaar.quote:Op vrijdag 22 mei 2009 13:40 schreef NEC-Nijmegen het volgende:
[..]
Waarom heb je snel je foto in je fotoboek veranderd?![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |