Dat is Albert altijdquote:Op donderdag 21 mei 2009 19:26 schreef Ole het volgende:
Wat is Albert weer blij met zichzelf
http://www.rtl.nl/compone(...)ulevard_s11_a101.xmlquote:Op donderdag 21 mei 2009 19:32 schreef bluebirdie het volgende:
plaats eens wat fotos van die Volendamse pijpslet Liza..
dat is toch Fleur, dat kindersletje.. nee ik wil Liza zien! die wc-pijphoer!quote:
In Volendam zien ze er toch allemaal hetzelfde uit.quote:
/carequote:Op donderdag 21 mei 2009 19:30 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Je foto wordt gewoon ter overstaan van heel Nederland getoond als overspelige vrouw op basis van wat roddels uit het dorp.
Schandelijk
quote:Op donderdag 21 mei 2009 19:34 schreef versabommie het volgende:
[..]
dat is toch Fleur, dat kindersletje.. nee ik wil Liza zien! die wc-pijphoer!
Ik heb het altijd al gedacht!quote:
Als je Jan Smit als getrouwde vrouw met kind pijpt in een toilet, ben je gewoon een slet.quote:Op donderdag 21 mei 2009 19:30 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Je foto wordt gewoon ter overstaan van heel Nederland getoond als overspelige vrouw op basis van wat roddels uit het dorp.
Schandelijk
als het zo ruikt, er zo uitziet en zich zo gedraagt dan is het er één!quote:Op donderdag 21 mei 2009 19:38 schreef BVO het volgende:
[..]
Als je Jan Smit als getrouwde vrouw met kind pijpt in een toilet, ben je gewoon een slet.
da's niet zo heel bijzonder daar aan de dijk heurquote:Op donderdag 21 mei 2009 19:39 schreef bluebirdie het volgende:
[..]
Hij doet het met zijn zus.. inteelt..
Hij had stemproblemen, dus hij zong niet zoveelquote:Op donderdag 21 mei 2009 19:41 schreef cindy10 het volgende:
Die jantje toch...hij heeft het blijkbaar druk gehad?
Hij verklaarde toch ooit met yolanthe 3 maal daags te vrijen? (ppfff,daarnaast nog al die scharrels).
Dat die jongen nog tijd had voor zingen
Wc-sex maakt jong?quote:Op donderdag 21 mei 2009 19:43 schreef shiNinG_staR het volgende:
Die Liza was toch een oudere, getrouwde vrouw? Ze ziet er uit als een 18-jarige.
quote:Op donderdag 21 mei 2009 19:43 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Hij had stemproblemen, dus hij zong niet zoveel
Ben wel benieuwd wat er gebeurd als je daar op straat roept,wie heeft een verhouding met een neef of nicht? (volgens mij krijg je dan een volksoploop van aanmelders?)quote:Op donderdag 21 mei 2009 19:40 schreef versabommie het volgende:
[..]
da's niet zo heel bijzonder daar aan de dijk heur
" er gaat geen dag voorbij dat ik niet met je vrij' zong hij. Toen ben ik ook afgehaaktquote:Op donderdag 21 mei 2009 19:41 schreef cindy10 het volgende:
Die jantje toch...hij heeft het blijkbaar druk gehad?
Hij verklaarde toch ooit met yolanthe 3 maal daags te vrijen? (ppfff,daarnaast nog al die scharrels).
Dat die jongen nog tijd had voor zingen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |