OMFG WTF????quote:Op donderdag 21 mei 2009 18:30 schreef versabommie het volgende:
[..]
Jamaar het is nog wel even nieuws van landsbelang, zelfs bakellende en wouter de draaikont hadden een officiele mening!!!
Ja jongen, we kunnen erom lachen maar dit land is in staat van opperste paraatheid!quote:
Oh ja !! tis landelijke rel delquote:Op donderdag 21 mei 2009 18:30 schreef versabommie het volgende:
[..]
Jamaar het is nog wel even nieuws van landsbelang, zelfs bakellende en wouter de draaikont hadden een officiele mening!!!
en een volendamse Jihaad en Volendamse Sharia.. afbeeldingen van "piet" mogen niet enzoquote:Op donderdag 21 mei 2009 18:56 schreef PC eend het volgende:
Volgende stap is de palingsound in het lespakket
Heee !!!! Godver daar heb ik 5 euro op ingezetquote:
Vischiequote:Op donderdag 21 mei 2009 18:57 schreef versabommie het volgende:
[..]
en een volendamse Jihaad en Volendamse Sharia.. afbeeldingen van "piet" mogen niet enzo
Sneijder een fatwa aan z'n reetquote:Op donderdag 21 mei 2009 18:57 schreef versabommie het volgende:
[..]
en een volendamse Jihaad en Volendamse Sharia.. afbeeldingen van "piet" mogen niet enzo
Dat bedoel ik, die vind binnenkort een onthoofde paling in zijn bedquote:
Beetje cultuur snuifen is nooit weg hoorquote:Op donderdag 21 mei 2009 18:56 schreef PC eend het volgende:
Volgende stap is de palingsound in het lespakket
Straks rtl4 alles over wat jantje gedaan heeft in boulevard!!!quote:Op donderdag 21 mei 2009 19:04 schreef Soury het volgende:
[..]
Beetje cultuur snuifen is nooit weg hoor
Die sleutelhanger is zich al aan het indekken, want naar het schijnt hebben Piet Keizer, Jan Keizer en Piet Veerman de jihaad al uitgeroepen en sneijder probeert flink te downplayen:quote:Op donderdag 21 mei 2009 19:11 schreef PC eend het volgende:
Sneijder vist mooi achter het net, met al die wakker geschudde, slapende cellen van terroristische, klompendragende zelfmoordvisboeren in klederdracht achter hem aan
En dat alles omdat jolante ook wel eens een andere paling lust
Ja man, we hebben het hier niet over de scheve schaats van kindsterretjes, maar een nationale ramp vergelijkbaar met ...nouja we hebben nog nooit zo'n enorme ramp gehad!!!!!!!!!!quote:
Kunnen die Amerikanen Volendam niet gewoon plat gooienquote:Op donderdag 21 mei 2009 19:18 schreef versabommie het volgende:
[..]
Ja man, we hebben het hier niet over de scheve schaats van kindsterretjes, maar een nationale ramp vergelijkbaar met ...nouja we hebben nog nooit zo'n enorme ramp gehad!!!!!!!!!!
Hij kikt op oudere vrouwen. Mmmmmm 10 miljoen !! Ik ga maar es naar de volendamse kermisquote:Op donderdag 21 mei 2009 19:18 schreef versabommie het volgende:
[..]
Ja man, we hebben het hier niet over de scheve schaats van kindsterretjes, maar een nationale ramp vergelijkbaar met ...nouja we hebben nog nooit zo'n enorme ramp gehad!!!!!!!!!!
Heir heir!quote:Op donderdag 21 mei 2009 19:20 schreef PC eend het volgende:
[..]
Kunnen die Amerikanen Volendam niet gewoon plat gooien
Neem je de lijnbus?quote:Op donderdag 21 mei 2009 19:20 schreef Soury het volgende:
[..]
Hij kikt op oudere vrouwen. Mmmmmm 10 miljoen !! Ik ga maar es naar de volendamse kermis
Ik zie het. Wat een drama hequote:Op donderdag 21 mei 2009 19:22 schreef versabommie het volgende:
het begint nu ... het Jan en Yolanthe nieuws op 4 !!!!!!!!! SPANNEND!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![]()
![]()
tis een koningsdrama! En Obama maar zielug doen over quantanamo bay en wat hij ermee aan moet... NEE Obama, wiji hebben het pas moeilijk!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |