Heeeeequote:
Nee, je brengt zo'n beest dan naar het asiel, of je belt de dierenbescherming om een geschikt huis voor je kat te vinden.quote:
Ja daaaaaaaaaaaaggg zo heb je er nog wat aanquote:Op vrijdag 15 mei 2009 21:31 schreef Banjerkanjer het volgende:
[..]
Nee, je brengt zo'n beest dan naar het asiel, of je belt de dierenbescherming om een geschikt huis voor je kat te vinden.
sorry voor de offtopicquote:Op vrijdag 15 mei 2009 21:28 schreef Gert het volgende:
Deja vu... ging het gisteren niet ook al over die zieke kat die een mooi einde heeft gekregen?
Dan wel iets wat ook leuk is om te zien, of mee te denkenquote:Op vrijdag 15 mei 2009 21:29 schreef swarmahoer het volgende:
er komt een quick poll op de site of er een spelletje de bunker in moet
(die zit in de FOK! pot)
Wat een vals kreng, mevrouw gaat alleen maar voor de hoofdrol en heeft niet in de gaten hoe ontieglijk irritant ze kan zijn, Krijgt ze kritiek dan haalt ze ook een ander erbij. Nee Marielin het gaat over jou.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 21:27 schreef Tessio het volgende:
Jeroen wrijft het Marielin nog even in, die kop van haar meteen.![]()
marielin meteen in de aanval, maar Eline bla bla
Jij pragmaticusquote:Op vrijdag 15 mei 2009 21:32 schreef Soury het volgende:
[..]
Ja daaaaaaaaaaaaggg zo heb je er nog wat aan
iig geen kroegquote:Op vrijdag 15 mei 2009 21:31 schreef evaxsis het volgende:
[..]
feestje zat toch, ik was vorige week nog aan het bar hopsen en al het leukigheid van de stream gemist![]()
waar hou je van dan?
heb het gezien,,laat maar zitten verder, ik wordt een beetje misselijk, gek wijfquote:Op vrijdag 15 mei 2009 21:24 schreef D. het volgende:
[..]
Als je gisteren P&W gezien had wist je genoeg
Hoes't meis (Marielin fan hier)quote:
quote:Op vrijdag 15 mei 2009 21:33 schreef Peter6000 het volgende:
Kan Soury met haar smerige kutopmerkingen een ban krijgen?
Dank u.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |