Ja, dat eerste heb ik wel gedaan.quote:Op zondag 17 mei 2009 18:02 schreef deedeetee het volgende:
Ze zetten dan binnen een paar dagen een paar centen op je rekening en dan moet in inloggen en ff invullen om welke bedragen het gaat en klaar ! Ik heb er maar een dag of 2-3 over gedaan voor ik mijn eerste lening kon uitzoeken.
Dat doe ik dan wel, lijkt me een lief vrouwtje, die uit Ghana en betrouwbaar in terugbetalen, dus 1000,- !!!!quote:
En ETA gaat ook nog 300,- storten, dus eigenlijk staan we al op 1400,-quote:
quote:Op zondag 17 mei 2009 18:43 schreef Wolfje het volgende:
[..]
Een tandarts en dan nog wat met landbouw en kleding.
Ah.quote:Op maandag 18 mei 2009 08:34 schreef DennisMoore het volgende:
We waren wat te ongeduldig met het wachten op toestemming voor het gebruik van Fok!-logo in de banner(de vraag stond nog uit in GC-FB) maar die toestemming hebben we nu
.
hoeft ook niet van mij, maar ik wil wel IETS terug hebben natuurlijk ipv een compleet gedevalueerde munt!quote:Op dinsdag 19 mei 2009 17:06 schreef DennisMoore het volgende:
Nope. Maar voor de winst moet je 't niet doen natuurlijk.
Je kunt leningen uitkiezen met een korte looptijd. Hoeveel zakt de dollar tov de euro in een half jaar tijd bijvoorbeeld?quote:Op dinsdag 19 mei 2009 17:08 schreef Maanvis het volgende:
hoeft ook niet van mij, maar ik wil wel IETS terug hebben natuurlijk ipv een compleet gedevalueerde munt!
Zet 'm op, tis leuk om iemand uit te kiezen !quote:Op dinsdag 19 mei 2009 17:17 schreef thettes het volgende:
tvp wil het ook eens proberen.
Nou ja, d'r zit een kern van waarheid in wat Maanvis zegt natuurlijk... Als volgend jaar Amerika failliet gaat en de dollar volledig in elkaar klapt, en die kans zit erin natuurlijk, krijg je behoorlijk wat minder terug dan je oorspronkelijk uitgeleend hebt.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 17:44 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Je kunt leningen uitkiezen met een korte looptijd. Hoeveel zakt de dollar tov de euro in een half jaar tijd bijvoorbeeld?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |