Ik denk dat de opzet nog steeds is dat het eerlijk gedaan moet worden maar dat men het overzicht niet helemaal heeft.quote:Op zondag 10 mei 2009 22:51 schreef Rica het volgende:
[..]
Je zegt dat Marielin er niet slechter uitziet dan op dag 1. Ze is verdomme steeds zo wit als een vaatdoek en zit te schudden en te beven van ellende. Waarom moet je dat weglachen? Vandaar mijn suggestie dat je niet echt objectief bezig bent.
En ja ik begin sterke twijfels te krijgen over de eerlijkheid van het spel. Of pappa van Kuijk misschien een envelopje heeft laten vallen ofzo, dat soort gedachten. Als het niet zo is hebben de makers iets recht te zetten imo. Fair play.
Ja, daar heb je wel wat.quote:Op zondag 10 mei 2009 22:52 schreef Noelle06 het volgende:
Even alles terug gelezen van vandaag , maar ze weten toch allemaal nu dat er iemand met een geheime missie zit /undercover !
Als er nu gezegt wordt waar Marielin haar spullen liggen dan weten ze toch wie het gedaan heb of heb Jeroen ook spullen van zich zelf erbij gedaan ?
Wees niet bang, daar gaat ze echt nog wel achter komen, maar of dat in de bunke ris?quote:Op zondag 10 mei 2009 22:52 schreef evaxsis het volgende:
[..]
voor haar zou het beter zijn eens echt op eigen benen te staan zonder dat mensen voor haar klaar staan, want dit is een makkelijke weg te bewandelen totdat niemand er meer intrapt en dan heeft ze een probleem. dus doe haar maar is 24 uur in isolatie
Die opdracht heeft Peter ook gewoon gekregen, dus een beetje sneaky om te doen alsof hij het voor haar doet is het welquote:Op zondag 10 mei 2009 22:55 schreef Deisyy het volgende:
Peter biedt aan morgenavond half wakker te blijven zodat hij in de gaten kan houden of er iemand met de spullen rommelt.
Wa lief
dat wist ik nietquote:Op zondag 10 mei 2009 22:56 schreef NrTH het volgende:
[..]
Die opdracht heeft Peter ook gewoon gekregen, dus een beetje sneaky om te doen alsof hij het voor haar doet is het wel
doei slaap lekker meisquote:Op zondag 10 mei 2009 22:51 schreef crazygirl29 het volgende:
hey lieve mensen...
ik wens jullie nog een prettige avond en wie weet tot gauw.
Ik duik mijn bedje in.
liefs daan
O, die had ik dan gemistquote:Op zondag 10 mei 2009 22:56 schreef NrTH het volgende:
[..]
Die opdracht heeft Peter ook gewoon gekregen, dus een beetje sneaky om te doen alsof hij het voor haar doet is het wel
eigenlijk moeten alle afspraken eens goed duidelijk gemaakt worden voor de streamers ...als ze dan toch alles open willen houden...quote:Op zondag 10 mei 2009 22:51 schreef Danny het volgende:
[..]
als de gemaakte afspraak vooraf was dat er niet aan elkaars spullen gezeten mag worden moet dat inderdaad niet mogen. Als dat dan toch gebeurt vanwege een ludieke opdracht prima, maar dan moeten die spullen wel gewoon terug natuurlijk. Zo'n enorme moeite is dat niet. Juist het feit dat de redactie dat kennelijk niet van plan is te doen is op z'n zachtst gezegd dubieus te noemen. Zeker omdat ze nu de schijn behoorlijk tegen zich krijgen en ze dat eigenlijk zouden moeten vermijden.
Ik riep dat niet eens als eerste geloof ik en ook zeker niet als laatste. Als je had gezegd dat ze vaak reageren als er meerdere mensen eenzelfde kritiek uiten dan kan ik je gelijk geven. Ze lezen niet voor niks mee hequote:Op zondag 10 mei 2009 22:50 schreef Marrije het volgende:
Dat idee was anders ook wel een paar keer bij mij opgekomen, maar goed, het kán natuurlijk dat de redactie dan met jou op 1 lijn ligt en doet wat ze toch al wilde doen. Zoals de opdracht afblazen toen Koninginnedag een drama werd. Jij riep dat en het gebeurde
Iteejer heeft daarover contact opgenomen met Bram en dat werd op basis van de sponsorafspraken afgerond. Dat staat los van de COS.quote:jij riep dat de samenwerking met Fok wat stond weggemoffeld en hoppa, een dag of 2 erna staat Fok op de home page
Het staat allemaal zo haaks op "elkaar er doorheen proberen te slepen". Het is nu verworden tot proberen elkaar een loer te draaien.quote:
Dat heeft Peter ook geroepen en een heleboel gaven Peter gelijk.quote:Op zondag 10 mei 2009 22:58 schreef snetje het volgende:
[..]
eigenlijk moeten alle afspraken eens goed duidelijk gemaakt worden voor de streamers ...als ze dan toch alles open willen houden...
als iedereen zich daar aan moet gaan houden dan had Peter ook gelijk dat ze van zijn gel af moesten blijven ... daar hoor ik dan weer niemand over ....
in de bunker denk ik niet meer, alhoewel ik vermoed dat Jeroen zich nog is tegen haar kan kerenquote:Op zondag 10 mei 2009 22:54 schreef Marrije het volgende:
[..]
Wees niet bang, daar gaat ze echt nog wel achter komen, maar of dat in de bunke ris?
Ik ben het met je eens, dat is dan ook Eline haar wapen, daar zijn mannen gevoelig voor.quote:Op zondag 10 mei 2009 22:54 schreef Toverheks het volgende:
het is nu eenmaal zo, eline wind iedereen om haar vingertje, al zal ze zeuren, doet ze het nog met een lief stemmetje en draait erom heen, eline weet hoe ze de mannen moet inpakken, marilien zegt het op een harde manier, die spreekt ook vaak met haar hele lichaam en zet haar gezicht op onweer.
nee, eline is gewoon een uitgekookte meid, ze lijkt me in de buitenwereld net zoals in de grot, lief kijken maar ondertussen met haar ding bezig zijn.
die opdracht is nog niet gegeven toch?quote:Op zondag 10 mei 2009 23:01 schreef Noelle06 het volgende:
Peter en Marielin even luchten , en weg zijn de aanstekers en en lucifers waarschijnlijk![]()
Dat was toch opdracht 2 voor jeroen ???
Weet ik niet maar duidelijk in de poll, dat dat de opdracht wordt.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |