true. Maar nog een seizoen Timmertquote:Op maandag 11 mei 2009 16:07 schreef Merkie het volgende:
[..]
Ik denk niet dat Van Dijk een seizoen lang fit kan blijven.
Lastig winkelen zonder geld... Lijkt me dat het Gentenaar gaat worden.quote:Op maandag 11 mei 2009 15:54 schreef TC03 het volgende:
[..]
Ook ja. Ik begin alleen de indruk te krijgen dat het een fout is geweest om Timmer te laten gaan, gezien de moeite die men heeft met het vinden van een vervanger.
quote:KAARTVERKOOP PLAY-OFF DUELS START DINSDAG
De kaartverkoop voor zowel de uit- als de thuiswedstrijd tegen NAC in de eerste ronde van de play-offs start dinsdag (morgen) om 09:00 uur. Voor de uitwedstrijd van komende zaterdag zijn duizend kaarten beschikbaar voor Feyenoord-supporters. Er is sprake van een verplichte buscombi waarbij gebruik wordt gemaakt van de opstapplaatsen Rotterdam en Lage Zwaluwe. Kaarten via internet kosten ¤ 22,50 en kaarten via TicketBox zijn ¤ 24,50.
Vanwege het strakke tijdsschema start de verkoop voor Diamond en Goldcard-houders gelijktijdig. Vanaf dinsdag 12 mei 2009 kan deze groep kaarten kopen. Silvercard-houders kunnen vanaf donderdag 14 mei een kaart kopen. Kaarten die vóór donderdag via internet gekocht worden, zullen nog per post worden verstuurd. Vanaf donderdag is er geen kaartverkoop via internet meer mogelijk. Kaarten zijn dan alleen nog via de TicketBox-verkooppunten verkrijgbaar.
De kaartverkoop voor de thuiswedstrijd op donderdag 21 mei start voor zowel seizoen- als clubkaarthouders dinsdag (morgen) om 09:00 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar vanaf ¤ 20,- (vakken W en Z), waarop seizoenkaarthouders 50 procent korting krijgen. Voor deze wedstrijd geldt een clubkaartverplichting: iedere seizoen- of clubkaarthouder kan maximaal twee kaarten kopen (regime onder voorbehoud van wijzigingen).
Ken ut bijna niet uit m'n bek krijgen, maar hij heeft wel gelijkquote:Op maandag 11 mei 2009 15:56 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Harde woorden, en weer een erg vreemd verhaal. Je eigen keeper chanteren.
Misschien is Timmertje wel aan het liegen.quote:Op maandag 11 mei 2009 16:01 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Timmer heeft gelijk. Eruit met Gudde en Jacobs
al liegt die alsnog die 2 terroristen eruit!quote:Op maandag 11 mei 2009 16:37 schreef BertMaalderink het volgende:
[..]
Misschien is Timmertje wel aan het liegen.
Ah, je debiele oneliners zijn weer terug. Idioot...quote:Op maandag 11 mei 2009 16:49 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
al liegt die alsnog die 2 terroristen eruit!
Mooi klote.quote:Op maandag 11 mei 2009 17:22 schreef Kopbal het volgende:
Hofland 3 wedstrijden geschorst en Tiendalli 1.
Dat heeft niets te maken met de manier waarop er met hem gecommuniceerd wordt.quote:Op maandag 11 mei 2009 17:20 schreef Palmboom313 het volgende:
Moet timmer niet eerst even naar zijn eigen niveau kijken
Hofland kan dus nog niet met vakantie mochten we een ronde verder komenquote:Op maandag 11 mei 2009 17:22 schreef Kopbal het volgende:
Hofland 3 wedstrijden geschorst en Tiendalli 1.
Zou ik ook maar doen. Straks komen ze er nog achter dat hij zijn elleboogstoot op een forum en op televisie heeft aangekondigd!!!!1111quote:Op maandag 11 mei 2009 17:24 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Nee, Feyenoord heeft de straffen geaccepteerd.
Dat heeft toch geen zin bij die kneusjes van de KNVB.quote:
Zware mishandeling met voorbedachte rade van die smerige Fortunees!!!quote:Op maandag 11 mei 2009 17:30 schreef BertMaalderink het volgende:
[..]
Zou ik ook maar doen. Straks komen ze er nog achter dat hij zijn elleboogstoot op een forum en op televisie heeft aangekondigd!!!!1111
Nu weten alleen Darkshine en Plato1980 van fok dat nog, en verder nog helemaal niemand, maar stel je voor dat het uitkomt!! Krijgt hij zo 10 wedstrijden schorsing!!!![]()
Precies.quote:Op maandag 11 mei 2009 16:33 schreef Luni het volgende:
[..]
Ken ut bijna niet uit m'n bek krijgen, maar hij heeft wel gelijk
Wel joh, een reischeque.quote:Op maandag 11 mei 2009 17:33 schreef dill het volgende:
Als ik moet geloven wat ik heb gehoord dan had Feyenoord amper iets georganiseerd![]()
Ja idd. Toen ik die Trust heli zag wist ik al genoeg.quote:Op maandag 11 mei 2009 17:33 schreef dill het volgende:
[..]
Precies.
Hopen dat die Koevermans wat beter werk aflevert. Ook schandalig dat Perridon zo'n afscheid van Meijer in elkaar moet draaien. Als ik moet geloven wat ik heb gehoord dan had Feyenoord amper iets georganiseerd![]()
We gaan echt naar de klote
Kom op man die 2 maken fout op fout. En naar nu blijkt (als die halve gare doelman de waarheid spreekt) chanteren ze spelers ook nog. Iets waar de trainer dus mee moet dealen om zijn. Straks mag Mario Been van die 2 Van Bronckhorst, Makaay en Wijnaldum niet opstellen.quote:Op maandag 11 mei 2009 17:06 schreef TC03 het volgende:
[..]
Ah, je debiele oneliners zijn weer terug. Idioot...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |