ehm, eigenlijk wel. nu ik er zo over na denk, vrij vaak eigenlijk. als je je tong circuleert om de eikel heen bijvoorbeeld.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 19:38 schreef Luxuria het volgende:
Komt jouw tong tegen je gehemelte dan als je pijpt?
Hij blijft dus niet zittenquote:Good idea .........But...........
We used these little vibrators the other night. My husband's broke after one use. On/off switch is very hard to use. The switch is very small. The vibrations were strong for their size. They were quiet. We could not use them on our tongues, they would not stay on. We used them on our fingers and it worked out rather well. They definitely add a kick to oral sex.
Zo is het maar net tong.quote:
Hahaha, dat klopt, en die heb ik hier thuis! Keertje gekocht , maar nog nooit gebruikt. Dat ding is namelijk heel groot en weegt ook nog wat. Niet echt zo geweldig denk ik, hahaha maarja nog nooit gebruikt dus dan weet ik het ook nietquote:Op zondag 10 mei 2009 20:40 schreef theKiD het volgende:
Je hebt zoiets toch ook die je in je tongpiercing-gat kan doen? Dus een tongpiercing met een tril-element erop? Lijkt me makkelijker dan bovenstaande foto..
Zoals in openingspost is beschreven dusquote:Op maandag 11 mei 2009 01:12 schreef pometje het volgende:
die tongvibrator die ik ken is anders die doe je niet op je tong maar meer om je tong..
niet dus dat is niet de vibrator die je om je tong doet, maar een plastic ring, dat kleine cilindertje dat is de vibo, maar ik bedoelde zo eentje als een schelp die je op de punt van je tong doet..quote:Op maandag 11 mei 2009 01:16 schreef theKiD het volgende:
[..]
Zoals in openingspost is beschreven dus
Die ken ik nietquote:Op maandag 11 mei 2009 01:19 schreef pometje het volgende:
[..]
niet dus dat is niet de vibrator die je om je tong doet, maar een plastic ring, dat kleine cilindertje dat is de vibo, maar ik bedoelde zo eentje als een schelp die je op de punt van je tong doet..
Lijkt me sterk dat er een vibrator is die je om je tong kunt doen. Ik bedoelde ook met een ring, dat zie je ook op het plaatje.quote:Op maandag 11 mei 2009 01:19 schreef pometje het volgende:
[..]
niet dus dat is niet de vibrator die je om je tong doet, maar een plastic ring, dat kleine cilindertje dat is de vibo, maar ik bedoelde zo eentje als een schelp die je op de punt van je tong doet..
90 euro voor een plastic bandje wat je om je tong moet doen, pfff en dat blijft zeker niet zittenquote:Op maandag 11 mei 2009 15:26 schreef Luxuria het volgende:
Ik ben vandaag bij een sexshop geweest en daar hadden ze er ook een, die was een stuk kleiner als de 2 plaatjes hier in het topic en die leek me wel wat practischer. Maar ik heb hem niet gekocht want die kostte 90 euro.
Idd, dat ding ga ik niet meer kopen. Heb al wat anders gekochtquote:Op maandag 11 mei 2009 19:32 schreef Ernemmertje het volgende:
[..]
90 euro voor een plastic bandje wat je om je tong moet doen, pfff en dat blijft zeker niet zitten
Ken je beter een tongpiercing laten zetten plus een tongpiercing (vibrator) kopen, veel goedkoper en het blijft in ieder geval zitten, hahaha
Nee joh tongpiercing doet echt geen pijn, tis alleen een eng idee. Navel doet veeeeel pijner in ieder geval, tong voel je niets.quote:Op maandag 11 mei 2009 19:53 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Idd, dat ding ga ik niet meer kopen. Heb al wat anders gekocht![]()
Een tongpiercing zou ik best willen maar ik durf het nietLijkt me erg pijnlijk en er is best een kans dat het gaat ontsteken oid en het is erg slecht voor de tanden.
Dat had ik niet gedacht, ik dacht dat dat heel pijnlijk zou zijn. Dan moet ik er nog maar eens over nadenkenquote:Op dinsdag 12 mei 2009 23:58 schreef Ernemmertje het volgende:
[..]
Nee joh tongpiercing doet echt geen pijn, tis alleen een eng idee. Navel doet veeeeel pijner in ieder geval, tong voel je niets.
En slecht voor de tanden valt ook wel mee hoor, je moet gewoon later overstappen naar een plastic piercinggeen probleem. Valt allemaal reuze mee
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |