Mooie postquote:Op zaterdag 9 mei 2009 03:34 schreef Lamon het volgende:
De crème de la crème van het dagelijkse forumgeneuzel, de veilige haven, het koningstopic van nachtelijke overpeinzingen, de zachte heelmeester die open wonden daadwerkelijk kan helen, het ultieme herderstopic voor de verdwaalde internetschapen, ik weet het eigenlijk ook niet.
Doordeweeks vanaf 01.00 uur, in het weekeinde (dat wil zeggen: vrijdag- en zaterdagavond) vanaf 02.00 uur.
Terug naar de oorsprong..
Je bent nat ?quote:Op zaterdag 9 mei 2009 03:49 schreef ElizabethR het volgende:
Het regent!
Wat een briljante tvp, al zeg ik het zelf
Ik wel, veeeel te veel gegeten, slecht voor mijn slaapritme.quote:Op maandag 11 mei 2009 04:57 schreef sig000 het volgende:
Ik heb geen idee?
Gefeliciteerd.quote:
Wat is er eigenlijk gebeurd met jouw bikkeltijd?quote:Op maandag 11 mei 2009 05:36 schreef Lamon het volgende:
[..]
Ik wel, veeeel te veel gegeten, slecht voor mijn slaapritme.
Don't know, don't care..quote:Op dinsdag 12 mei 2009 02:44 schreef Apelinq. het volgende:
[..]
Wat is er eigenlijk gebeurd met jouw bikkeltijd?
Wat wil je hiermee uitdrukken, Lamonquote:Op dinsdag 12 mei 2009 03:14 schreef Lamon het volgende:
Intussen heb ik mezelf "geblingd"...
[ afbeelding ]
Echt verdraaide weinig, er hing die dag enkel een blingee topic onder dit topic in Onzin, that's all..quote:Op vrijdag 15 mei 2009 01:06 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Wat wil je hiermee uitdrukken, Lamon
Da's puur jeugdsentiment dat nummer, net voor ik into the Frank Boeijengroep raakte als kind..quote:
Gelukkig maarquote:Op vrijdag 15 mei 2009 02:46 schreef Lamon het volgende:
Echt verdraaide weinig, er hing die dag enkel een blingee topic onder dit topic in Onzin, that's all..
Mijn posts hebben niet altijd dubbele bodems.
No worries. Ik heb een hele toffe verjaardag gehad, ben net terug met de taxi.quote:Op zaterdag 16 mei 2009 02:08 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Gelukkig maarWant ik vond de photoshop een beetje eng. Niet echt Lamon, zal ik maar zeggen.
Oh, jawel hoor, je moet alleen tussen de regels doorlezen.quote:Op maandag 18 mei 2009 01:48 schreef Weeetikveel... het volgende:
Er gebeurt hier ook werkelijk niets he?
Leer mij tussen de regels van Lamon doorlezen.quote:Op dinsdag 19 mei 2009 01:35 schreef Lamon het volgende:
[..]
Oh, jawel hoor, je moet alleen tussen de regels doorlezen.
Doe dan alsof het spannend is, geef je een update, ga je het zelf meteen doodrelativeren.quote:Op woensdag 20 mei 2009 03:00 schreef I.R.Baboon het volgende:
Goedenavond. Vanaf morgen ga ik 5 dagen op vakantie in Belfast (sorry ER, maar ik ben wel benieuwd).Verdre heb ik weinig interessants te melden. Ik heb geen nieuwe liefde, geen nieuwe hobby, geen nieuwe interesses en ben nog steeds een gemeenteambtenaar. ik vind het wel fijn dat de reeks doorleeft, en hoop ooit weer een bioritme te krijgen dat ik er in kan posten.
Dat is in mijn ogen wel de kern van Semi-Bikkeltijd. Vooral niet te veel illusies!quote:Op woensdag 20 mei 2009 03:09 schreef Lamon het volgende:
geef je een update, ga je het zelf meteen doodrelativeren.
..is ook zo eigenlijk. Ik bewaar tegenwoordig de grootste dramatiek ook voor andere topics, maar het is wel leuker dan toen ik nog normaal postte, nu is er meer te beleven als ik niets beters te doen heb.quote:Op woensdag 20 mei 2009 03:13 schreef I.R.Baboon het volgende:
Dat is in mijn ogen wel de kern van Semi-Bikkeltijd. Vooral niet te veel illusies!
Heb ik ook last van.quote:Op maandag 25 mei 2009 02:24 schreef broer het volgende:
Ik kom er net achter dat ik het download-tijdperk eigenlijk helemaal niet leuk vind.
Als ik nu van een band maar een vaag idee heb dat die leuk zou kunnen zijn, dan download ik een album dat ik dan een keer of drie, vier luister. Later komen de verschillende nummers slechts sporadisch langs als ik de shuffle aan heb staan. Ik leer ze nooit echt kennen.
Hoe anders was dat vroeger. Toen ik een cd kocht en die gewoon echt vaak draaide. Simpelweg omdat er verder niets voorhanden was. Ik las teksten in cd-boekjes en verdiepte me in zo'n album.
Zonet kwam er (in de shuffle) een nummer uit 1994 van Live langs dat ik van voor tot achter mee zong. Inclusief kleine details in de timing. Vijftien jaar na dato. En het was niet eens een single geweest.
Ik vind het jammer dat me dat tegenwoordig nooit meer overkomt.
Het zal de nostalgie wel zijn...
Korsakov Lamon.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 04:09 schreef Lamon het volgende:
[..]
Vanwege vroeg intredende dementie of omdat je brillenglazen een te zwakke sterkte hebben?
Ik hoop ik dan ben ik straks vergeten dat mijn huis blank staat..quote:Op dinsdag 26 mei 2009 04:32 schreef tong80 het volgende:
[..]
Korsakov Lamon.
Dat moet herkenbaar zijn
Dat ben je over 10 minuten vergetenquote:Op dinsdag 26 mei 2009 04:35 schreef Lamon het volgende:
[..]
Ik hoop ik dan ben ik straks vergeten dat mijn huis blank staat..
Mijn vloer is drijf nu..
Erg herkenbaar.quote:Op maandag 25 mei 2009 02:24 schreef broer het volgende:
Ik kom er net achter dat ik het download-tijdperk eigenlijk helemaal niet leuk vind.
Als ik nu van een band maar een vaag idee heb dat die leuk zou kunnen zijn, dan download ik een album dat ik dan een keer of drie, vier luister. Later komen de verschillende nummers slechts sporadisch langs als ik de shuffle aan heb staan. Ik leer ze nooit echt kennen.
Als het goed is blijft iedereen buiten het topic druk bezig.quote:Op zaterdag 6 juni 2009 02:04 schreef Wickedangel het volgende:
Kijk, nu ben ik weer keurig binnen de tijd.
Maarreh... staat het hier een beetje stil de laatste tijd?
Na tig jaar hebben we elkaar ECHT niets meer te vertellen allemaal?quote:Op zaterdag 6 juni 2009 02:04 schreef Wickedangel het volgende:
Kijk, nu ben ik weer keurig binnen de tijd.
Maarreh... staat het hier een beetje stil de laatste tijd?
Natuurlijk, op een extreem heterofiele-platonische-internetgerelateerde manier uiteraard.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |