Geloof mij maar dat dit een stuk beter is voor zijn carrière dan een dominerende overwinning tegen Stoijnic die geen brokken heeft kunnen maken in zijn eerste partij tegen achteraf gezien een aankomende topcontender, alleen laat het wel zien dat hij gewoon gigantische gaten in zijn defensie heeft. Iemand die iets langer was dan Stojinic zou het afgemaakt kunnen hebben, Struve gaf hem gewoon tig stoten kado zelf toen zijn kop helemaal op de grond genagelt was en er dus geen enkele dempende mogelijkheid bestond.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 20:30 schreef n00cL30n het volgende:
Ja, het was jammer van die gash, anders had hij denk ik wel wat overrtuigender kunnen zijn.
Daar is aan te werken, hij heeft nu wel bewezen dat het eerste UFC gevecht van hem gewoon nergens op sloeg. Op die manier heeft hij nu juist toekomst in de UFC. Ik zie hem de volgende kaart in de UK er echt wel bij zijn. Die keer daarop ook trouwensquote:Op zaterdag 20 juni 2009 19:43 schreef Fokski het volgende:
[..]
Geloof mij maar dat dit een stuk beter is voor zijn carrière dan een dominerende overwinning tegen Stoijnic die geen brokken heeft kunnen maken in zijn eerste partij tegen achteraf gezien een aankomende topcontender, alleen laat het wel zien dat hij gewoon gigantische gaten in zijn defensie heeft. Iemand die iets langer was dan Stojinic zou het afgemaakt kunnen hebben, Struve gaf hem gewoon tig stoten kado zelf toen zijn kop helemaal op de grond genagelt was en er dus geen enkele dempende mogelijkheid bestond.
Nah in Duitsland is het beter als er niet teveel van zulk soort dingen in de media komen....quote:Op vrijdag 19 juni 2009 20:53 schreef n00cL30n het volgende:
Jazekers, geweldig toch, gooi er mzar wat media coverage tegenaan!
Helemaal top, geeft hem weer wat extra PR waarde voor de UFC.
kun je grappen, maar het is wel waar (ik was dus de persoon waar Paxlie het over had).quote:Op woensdag 17 juni 2009 17:58 schreef roepdeman het volgende:
[..]
Hier ben ik serieus mee bezig geweest i.s.m. een paar andere mensen, maar goed dat bespreek ik wel een andere keer.
En niet meer dan dat inderdaad. Hopelijk mogen de vechters na het event nog ff los op de scheidsrechters met hun eeuwige geschreeuw om actie als er bizar veel grondwerk actie isquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 39% gewijzigd door The-Brahma-Bull op 21-06-2009 21:06:04 ]
quote:
Idd, kreeg gewoon kippenvel bij dat gevecht! Dat begin was zoo heftigquote:Op zondag 21 juni 2009 21:24 schreef Opgezwollenlever het volgende:
Damn, wat een fucking vette gevechten zeg.
Guida - Sanchez
Dat tweede filmpje is mijn 6e partijquote:Op maandag 22 juni 2009 15:41 schreef roepdeman het volgende:
Tering jullie waren moe man bij de derde! Hoelang duurde je eerste twee partijen?
Netjes!quote:Op maandag 22 juni 2009 13:51 schreef Jajong het volgende:
Leuk event! LW finale was dodelijk saai though
Heb ook wat filmpjes van NK Grappling in Ede:
Heb nog 1 maar die is vrij saai. Heb jammer genoeg geen video van mijn verlies partijen! Zou ik nog wat van kunnen leren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |