quote:Op vrijdag 8 mei 2009 22:58 schreef IQM het volgende:
Bij een willekeurig boek (het leukst zou zijn als ze door een encyclopedie of een medisch boek bladert): "Het gebeurt niet vaak, maar ik vond de film toch beter."
Feit is dat jongens ook trotser vertellen als ze hun vriendin in de bibliotheek hebben leren kennen dan in de discotheek. Want een gesprekje daar is obviously een beter begin van een relatie, dan je dronken tong in de mond van een even bezopen meisje te steken.quote:Op vrijdag 8 mei 2009 22:53 schreef Xeanor het volgende:
[..]
Grap er maar over. Feit is wel dat meisjes zich veel en veel minder sletterig voelen als ze kunnen vertellen dat ze hun vriend in de bibliotheek zijn tegengekomen ipv. in de discotheek. "We kwamen met elkaar in gesprek en dat klikte goed" klinkt natuurlijk veel liever dan "Jah hij kwam in de disco op me af met een goede openingszin dus 20 minuten later stonden we buiten te tongen".
Jongens hebben gewoon geen anti-slet emotie ingebouwd zitten, meisjes wel. Komt hier zo vaak langs, een man neukt graag 100 vrouwen, een vrouw neukt niet graag 100 verschillende mannen. Er is wel degelijk een verschil, maar misschien niet zo helder als ik het probeer aan te geven mbt. bieb-disco inderdaad. Ik kan deze stelling nog gaan beargumenteren met allerlei evolutionaire redenen waarom het zo zou zijn, maar die vind ik altijd zo achterhaald en overal op toepasbaar.quote:Op vrijdag 8 mei 2009 23:03 schreef drijfhout het volgende:
[..]
Ik grap erover, omdat je een niet-kloppend stereotiep over een verschil tussen jongens en meisjes neerzet
Dat is nonsens, de gemiddelde vent steekt zijn leuter niet graag in een vrouw die hij als slet ziet. Volkomen nonsens. Je hebt een vertekend beeld van mannen. En van vrouwen.quote:Op vrijdag 8 mei 2009 23:05 schreef Xeanor het volgende:
[..]
Jongens hebben gewoon geen anti-slet emotie ingebouwd zitten, meisjes wel. Komt hier zo vaak langs, een man neukt graag 100 vrouwen, een vrouw neukt niet graag 100 verschillende mannen. Er is wel degelijk een verschil, maar misschien niet zo helder als ik het probeer aan te geven mbt. bieb-disco inderdaad.
Ok, je hebt het kennelijk niet goed gelezen, want nou beweer je iets wat ik nooit heb gezegd. Daar gaat het nou juist om: een man wil geen slet hebben, en een vrouw wil geen slet zijn. De gemiddelde man wil zelf wél best een 'slet' zijn. En het interesseert me geen ruk wat jij van mijn beeld van mannen en vrouwen vindt. Overigens heb ik hier maar een fractie van dat beeld neergezet.quote:Op vrijdag 8 mei 2009 23:08 schreef drijfhout het volgende:
[..]
Dat is nonsens, de gemiddelde vent steekt zijn leuter niet graag in een vrouw die hij als slet ziet. Volkomen nonsens. Je hebt een vertekend beeld van mannen. En van vrouwen.
Grow a goddamn backbone! Man man man, ben je nu echt zo ongelofelijk onzeker, 13 jaar oud, of wereldvreemd?quote:Op vrijdag 8 mei 2009 22:55 schreef TubewayDigital het volgende:
@sommigen
bedankt voor de reacties,
zodra ik een kans zie waag ik een poging.
Stel ze had nog nooit oogcontact gezocht, had ik het dan ook kunnen doen of het dat bij jullie geen rol gepseeld bij het geven van advies?
onzeker? Ik spreek niet zomaar vreemden aan hoor! Zo ben ik nou eenmaal.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 01:08 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Grow a goddamn backbone! Man man man, ben je nu echt zo ongelofelijk onzeker, 13 jaar oud, of wereldvreemd?
'zo' ben je nu eenmaal? Hoezo ben je zo nu eenmaal? Blijkbaar wil je het dus wel? Je wordt er toch niet minder van om haar aan te spreken ofwel? Ik zie alleen maar positieve punten om haar aan te spreken, en juist negatieve punten om het niet te doen .. want dan begin je je weer onzeker te voelen.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 01:16 schreef TubewayDigital het volgende:
[..]
onzeker? Ik spreek niet zomaar vreemden aan hoor! Zo ben ik nou eenmaal.
Hoe zijn je vrienden (indien vrienden aanwezig) dan vrienden van je geworden? Zelfde verhaal met relaties. De beste gesprekken die ik ooit gevoerd heb zijn 9 van de 10 keer met totale vreemden geweest...quote:Op zaterdag 9 mei 2009 01:16 schreef TubewayDigital het volgende:
[..]
onzeker? Ik spreek niet zomaar vreemden aan hoor! Zo ben ik nou eenmaal.
Je vergeet de regenjasquote:Op zaterdag 9 mei 2009 01:18 schreef zhe-devilll het volgende:
Tip:
Kijk haar aan in de bieb en trek dan je broek los
haal je pielemans eruit en lach
Gast. Ze vind jou helemaal niet leuk. Ze vind jou een rare freak, type rugkromme kluizenaar, die z'n ogen niet van haar kan afhouden. Wat ze wel leuk vind zijn mannen die haar zien, direct op haar aflopen en een praatje maken.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 01:20 schreef TubewayDigital het volgende:
ik ga dus de eerste beste kans die ik zie aangrijpen. Zou mooi zijn, volgens mij vind ze mij wel leuk en ik vind haar ook leuk
eh, zij kijkt naar mij, ik niet naar haar.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 03:13 schreef dnzl het volgende:
[..]
Gast. Ze vind jou helemaal niet leuk. Ze vind jou een rare freak, type rugkromme kluizenaar, die z'n ogen niet van haar kan afhouden.
Dat noem ik geen oogcontact. Oogcontact betekent dat je naar elkaar kijkt.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 03:15 schreef TubewayDigital het volgende:
[..]
eh, zij kijkt naar mij, ik niet naar haar.
quote:Op zaterdag 9 mei 2009 01:03 schreef sitting_elfling het volgende:
@ TS .. gewoon op afstappen! Boeien dat je rood of blauw uitslaat van verlegenheid.
quote:Op zaterdag 9 mei 2009 10:01 schreef eleusis het volgende:
De bieb is een goede plek. Het zakelijke TL-licht, de leerdoelen... Maar vooral het opgewonden Sssssttttttt... van andere biebbezoekers is woest erotiserend.
Als jij het niet doet, gebeurt het niet.quote:Op vrijdag 8 mei 2009 18:29 schreef TubewayDigital het volgende:
Ik zie in de bieb regelmatig een meisje. Ze doet totaal geen moeite om oogcontact te vermijden. Ik krijg dus de indruk dat ze me wel leuk vind en ik vind haar eigenlijk ook wel leuk.
Nou vroeg ik me af of ik dan eens een praatje met haar zal gaan maken? Moet ik haar dan in het voorbij gaan aanspreken? In het voorbijgaan iemand aanspreken die je niet kent vind ik zelf een rare situatie opleveren .
Ja en ook ff welke universiteit/faculteit, tijdstip en tafel. Ik wil erbij zijn, het kunnen zien en klappen en juichen en joelen als je paringsdans wordt geaccepteerd, net als in een slechte romantische komedie waar omstanders dat ook altijd doen.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 14:25 schreef Ilse1990 het volgende:
En meld hier ook even hoe het afloopt.
Je kan haar ook gewoon woest zoenen ineens, mocht je geen gespreksstof vinden.
Je had ook de look-a-like kunnen aanspreken om te oefenen.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 17:05 schreef TubewayDigital het volgende:
dacht dat ik haar vandaag zag, was het een look-a-like, ga er wel voor. Hoop het deze week voor elkaar te boksen.
ja maar die zag mij dan voor het eerst, mijn project heeft mij vaker gezien dus weet al een beetje wie ik ben.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 17:06 schreef Chai het volgende:
[..]
Je had ook de look-a-like kunnen aanspreken om te oefenen.![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |