Nee, dan krijg je toch juist die waterstofcarbonaatverbindingen en een hoge pH (dus basisch?)quote:Op donderdag 7 mei 2009 11:44 schreef Blurred86 het volgende:
[..]
hoog pH is inderdaad basisch
Benauwd is weinig zuurstof -> veel CO2. en van veel CO2 verzuurt je bloed, doel je daar op?
Ja! Ik begreep nog niet helemaal waarom en de andere docente begreep ook niet waarom. Volgens mij dacht ze dat een hoog pH een zuur pH was.. Maar dat het basisch is verklaart een hoopquote:Op donderdag 7 mei 2009 11:44 schreef Blurred86 het volgende:
[..]
hoog pH is inderdaad basisch
Benauwd is weinig zuurstof -> veel CO2. en van veel CO2 verzuurt je bloed, doel je daar op?
Eerder veel CO2...quote:Op donderdag 7 mei 2009 11:44 schreef P.F het volgende:
[..]
Ik dacht als je benauwd bent heb je weinig zuurstof, dus waarschijnlijk veel stikstof?
Que?quote:Op donderdag 7 mei 2009 11:44 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Dat kan een causaal verband zijn met een confounding factor. Hoeft dus niet te betekenen dat er een rechtstreeks verband is lijkt me.
Maar check dan ook hoe geweldig de rest van mijn lijst is: noten, salade, zuivel, kiwi's...quote:Op donderdag 7 mei 2009 11:44 schreef heaven7 het volgende:
[..]
Wnhat the! Gmrbl, was jij niet degene die mij petste??
Nah bij deze krijg je er 2 terugHad ik je aangestoken?
quote:Op donderdag 7 mei 2009 11:42 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Kijk ter inspiratie eens naar de keurige lijstjes van Blurred en ondergetekende (OK, denk de speculoospasta weg). En dan vandaag buikspieroefeningen en 3x10 push-ups
![]()
Respect...quote:Op donderdag 7 mei 2009 11:46 schreef Muis006 het volgende:
Ik geef bij That's the question heel vaak het antwoord eerder dan de kandidaten. Zelfs als pagina 888 het niet doet en ik dus alleen het anagram zie.
Zie je, carbonatenquote:Op donderdag 7 mei 2009 11:49 schreef Blurred86 het volgende:
@PF
het heet respiratory acidosis http://en.wikipedia.org/wiki/Respiratory_acidosis <- staat het uitgelegd (alleen wel op een heel ingewikkelde manier geloof ik)
Haha ik ook, mijn doel is altijd om het antwoord sneller te roepen dan de kandidaten!quote:Op donderdag 7 mei 2009 11:46 schreef Muis006 het volgende:
Ik geef bij That's the question heel vaak het antwoord eerder dan de kandidaten. Zelfs als pagina 888 het niet doet en ik dus alleen het anagram zie.
Oke, dan moet ik ook nog toegeven dat ik inderdaad bang ben om te veel binnen te krijgen.quote:Op donderdag 7 mei 2009 11:49 schreef ColdFeet het volgende:
Miss_S, dat is véél te weinig etenZeker als je ook nog moet sporten!
Misschien nog een T tussen je L en D? Yoghurt of salade ofzo. En niet snoepen, dat hou je natuurlijk nooit vol. Kun je beter gewoon af en toe iets lekkers inplannen.quote:Op donderdag 7 mei 2009 11:47 schreef Miss_S het volgende:
[..]
O: Special K + melk OF 2 boterhammen met mager beleg
T: fruit
L: 2 boterhammen met mager beleg
D: kan ik weinig aan beslissen
T: fruit OF/EN optimel iets
hehe ja iets met carbonaten inderdaadquote:Op donderdag 7 mei 2009 11:50 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Zie je, carbonaten![]()
Bloed, het is net drinkwater
Soms is het toch heerlijkquote:Op donderdag 7 mei 2009 11:47 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Maar check dan ook hoe geweldig de rest van mijn lijst is: noten, salade, zuivel, kiwi's...
Nah, je hebt wel gelijk natuurlijk, het is zoete zooimorgen weer pindakaas
Bloed is een buffer, bij erge hyperventilatie bestaat de kans dat de zuurgraad verandert. Verder heb ik ook geen idee hoe het werkt.quote:Op donderdag 7 mei 2009 11:45 schreef P.F het volgende:
[..]
Ja! Ik begreep nog niet helemaal waarom en de andere docente begreep ook niet waarom. Volgens mij dacht ze dat een hoog pH een zuur pH was.. Maar dat het basisch is verklaart een hoop
Salade.quote:Op donderdag 7 mei 2009 11:51 schreef Miss_S het volgende:
Oke, dan moet ik ook nog toegeven dat ik inderdaad bang ben om te veel binnen te krijgen.
Maar wat kan ik dan nog meer eten? Kwark/eieren/kip?
Kun je dan niet gewoon tegen jezelf zeggen dat je bij bepaalde gelegenheden iets mag? Verjaardagen ofzo?quote:Op donderdag 7 mei 2009 11:51 schreef Miss_S het volgende:
[..]
Oke, dan moet ik ook nog toegeven dat ik inderdaad bang ben om te veel binnen te krijgen.
Maar wat kan ik dan nog meer eten? Kwark/eieren/kip?
Mini ik heb ooit 3 jaar lang niet gesnoept dus ik moet het kunnen (en ik miste het ook nooit en vind het nu nog steeds niet lekker maar moet iets in mijn mond hebben). Dus een maand is een goed begin.
Dat is echt een waste of energy. Want op die manier is snoepen niet eens meer lekkerquote:Op donderdag 7 mei 2009 11:51 schreef heaven7 het volgende:
Ja dat gevaar loert bij mij ook zo, dat als ik 2 koekjes neem meteen een vies dik gevoel heb en denk 'nu is alles verpest, ik kan het ook niet' en dan opgeef
Confounders zijn dingen die in één groep vaker voorkomen dan in de andere, dus bijv. bij longpatiënten vaker dan bij andere mensen. Zo'n factor kan dan de oorzaak zijn van de hoge pH, waardoor het lijkt alsof er een oorzakelijk verband is tussen longproblemen en pH terwijl het niet zo is.quote:Op donderdag 7 mei 2009 11:46 schreef P.F het volgende:
[..]
Que?
Vraag komt uit het vorige tentamen, is gemaakt door een arts, dus neem aan dat het sowieso goed is?
Alleen het waarom weet ik niet zeker.. Want de andere docente kon niet uitleggen waarom dat antwoord goed was..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |