Ik speel in t tussen seizoen met bijna al mn trainies korte passen en dan 2-5-3. Uiteraard dan mn trainies op t middenveld en in de spits. in de verdediging kan ik dan 2 spelers laten lopen die ik in vorm wil proberen te behouden.quote:Op woensdag 6 mei 2009 21:16 schreef Merson het volgende:
Heeft het in het tussenseizoen trouwens nog zin om mijn 5 B-trainees in de spits en op t middenveld neer te zetten, zodat ze nog klaverjas training krijgen? Of kan ik beter gewoon mn A-elftal opstellen, zodat die hun vorm en conditie behouden?
Heb je je nieuwe competitie al bekeken?quote:Op woensdag 6 mei 2009 21:19 schreef GotenSSJ het volgende:
Zo, Bubbafat is het in het 1ste jaar direct kampioen geworden!
VIII here we come!
Onder welke steen kom jij vandaan?quote:Op woensdag 6 mei 2009 21:22 schreef Outpost76 het volgende:
Van Basten weg![]()
Ok hij maakte t niet waar maar ik had zulke goede hoop. En t is en blijft een held van me.![]()
quote:Laatste Mijlpalen
* 03-05-2009 (14/38) Bereikte een gemiddelde wedstrijdrating van uitstekend
Die van mij ook niet..quote:Op woensdag 6 mei 2009 21:12 schreef Outpost76 het volgende:
Juist ik heb ook geen hoogstaande doelstellingen voor komend seizoen.
Team versterken.
Trainies dik beter trainen op verdedigen en passen.
Eindigen bij de beste 4.
Wat zijn de stats van je overige middenvelders?quote:Op woensdag 6 mei 2009 21:42 schreef MrMoon het volgende:
[..]
Die van mij ook niet..
- Switchen naar scoren trainen
- Handhaving
- Reusachtige middenvelder aanschaffen
reusachtig en briljant..quote:Op woensdag 6 mei 2009 21:43 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Wat zijn de stats van je overige middenvelders?
Dan zou ik eerder kiezen voor 3 keer bovennatuurlijk denk ik...Het gat tussen reusachtig en briljant is wel heul grootquote:
het verschil in aanschafprijs tussen reusachtig en bovennatuurlijk is niet zo heel groot..quote:Op woensdag 6 mei 2009 21:47 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Dan zou ik eerder kiezen voor 3 keer bovennatuurlijk denk ik...Het gat tussen reusachtig en briljant is wel heul groot
Ik zou voor 1 gaan. Ik denk dat je onder streep meer training krijgt daar het gezien wordt als andere training.quote:Op woensdag 6 mei 2009 21:53 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Iemand trouwens enig idee wat sneller traint voor m'n 5 'jeugdverdedigers':
1) Primair Verdedigen en Secundair Controlerend Spel
2) Primair Verdedigen en Secundair Verdedigen
Ik neig naar 2), ondanks de malus die daar op zit (vanwege 2x dezelfde training). De overige spelers interesseert me niet, het gaat om m'n toptalentje Tebbens en 2 Keepers met potentieel matig Verdedigen..
Hoe doe je dat? (A)quote:Op woensdag 6 mei 2009 21:20 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Heb je je nieuwe competitie al bekeken?
Het zal zeker geen 50% 'straf' zijn, zoiets meen ik me te herinneren uit enkele posts van HT-Tjecken indertijd. Meer interessant is denk ik het verschil in snelheid tussen Verdedigen en Controlerend Spel. Indien het eerste 2x zo snel traint als het tweede (max 5 vs max 10 trainees), dan lijkt het me de moeite / het risico van die 'straf' wel waard.. De resterende spelers hebben toch vrijwel niets aan die Verdedigen-training, voorzover mij bekend. Dus ik ga voor maximale training voor de spelers in de achterste linie..quote:Op woensdag 6 mei 2009 22:12 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Ik zou voor 1 gaan. Ik denk dat je onder streep meer training krijgt daar het gezien wordt als andere training.
Overigens is natuurlijk nergens bekend hoe groot de "straf" is op het 2 keer hetzelfde trainen.
Als je de helft van de 2e training bij optie 2 verliest, dan is de eerste optie rendabeler omdat dan meer spelers 50% training krijgen.
ik denk dat er weinig verschil zal zijn..quote:Op woensdag 6 mei 2009 22:28 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Het zal zeker geen 50% 'straf' zijn, zoiets meen ik me te herinneren uit enkele posts van HT-Tjecken indertijd. Meer interessant is denk ik het verschil in snelheid tussen Verdedigen en Controlerend Spel. Indien het eerste 2x zo snel traint als het tweede (max 5 vs max 10 trainees), dan lijkt het me de moeite / het risico van die 'straf' wel waard.. De resterende spelers hebben toch vrijwel niets aan die Verdedigen-training, voorzover mij bekend. Dus ik ga voor maximale training voor de spelers in de achterste linie..
Er moeten hier toch wel een paar counterhufters/Verdedigen-trainers zijn, die me daar met (relatieve) zekerheid iets over kunnen vertellen?
...in het voordeel van??quote:Op woensdag 6 mei 2009 22:58 schreef MrMoon het volgende:
[..]
ik denk dat er weinig verschil zal zijn..
hangt er vanaf hoe groot die 'straf' is.. ik denk niet dat die 50% zal zijn.. daarom denk ik dat je best wel beide op verdedigen kunt instellen.. het is alleen niet zo dat je dan een verdediger zult krijgen met ook nog passen, wat meer op zal leveren.. en daar komt nog eens bij dat de speler een maximum heeft, waar hij niet over heen zal komen..quote:Op woensdag 6 mei 2009 23:49 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
...in het voordeel van??
Nuja, de wedstrijd zelf is morgenmiddag 17:00u pas. Ik ga er wel een nachtje over slapen en dan gooi ik morgen een eurie omhoog voor kop of munt.. Komt dan vast nog wel een 'zinnig' antwoord uit
Een Fok! Steen!quote:Op woensdag 6 mei 2009 21:23 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Onder welke steen kom jij vandaan?
quote:
altijd lastig 4, 5 of 6 x de 0 intoetsenquote:Diederick Dasberg (156778180)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |