Yep, kllinkt heeeel bekendquote:Op maandag 18 mei 2009 21:37 schreef Exoteria het volgende:
Zingen jullie peutertjes ook over de dagelijkse dingen of zingend benoemen wat ze zien? (niet om de ander te informeren, maar in/tegen zichzelf). B.v. tegen of over het speelgoed, wat de auto's doen, tijdens het wandelen in het bos...een paar meter voor of achter gaan lopen en in zichzelf alles hardop zingend benoemen "de vohogeltjes in de bohoooom en er is grahahahas en ook nog een watertje...mehehehet een eeeeeeeeeeeend" ....ofzoiets.
En hebben ze ook een soort "renuurtje"?
Ik doel dan niet op "even druk" doen, want dat hebben ze allemaal wel geloof ik.. zeker als het gaat stormen
Ik bedoel echt letterlijk even rondjes rennen.
Rondjes met een diameter van iets meer dan een meter en rond rond rond rond rond rond rennen.
Dit zijn bij ons onderdelen van het "baby" zwemmen van 0-4 jaar. Pepijn is nu bijna 2 en leert dus idd om zelf in het water te springen en zich om te draaien en de kant vast te pakken.quote:Op maandag 18 mei 2009 23:54 schreef poemojn het volgende:
Ons zwembad begint nu met lessen zwemmen voor kinderen van 3/4 jaar. Ze leren dan om naar boven te gaan als ze in het water zijn gevallen, richting de kant gaan en erop klimmen. Zijn hier mensen die ervaring hebben met zo'n soort cursus?
Ik laat Amber niet alleen in de bus zitten, die bussen bij ons rijden en remmen als gekken. Ik zit ALTIJD naast haar.quote:Op maandag 18 mei 2009 22:13 schreef _Ingrid_ het volgende:
Zingen check. Renuurtje niet, maar ze rent en doet de hele dag al wild.
Is het raar om Kim "los" in de bus te laten zitten? Dus dat er niemand naast haar zit. Ik wel zo dichtbij mogelijk bij haar.
hebben jullie geen speciale kinderwagenplekken dan?quote:Op dinsdag 19 mei 2009 11:18 schreef _Ingrid_ het volgende:
Hmmm, dan heb ik een groot probleem. Want ik moet met Tyler naar het ziekenhuis, met de bus.
En Kim moet mee. Ik moet dus de kinderwagen vasthouden dan. En dan zou Kim alleen moeten zitten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |