Dat is altijd een goed ideequote:Op vrijdag 8 mei 2009 09:01 schreef vipergts het volgende:
Probeer eens met afstand je laatste update terug te lezen wat zou jij je beste vriendin adviseren als zij zoiets zou schrijven.
Ik ben heul goed in de tafels van 1 en 10 en 11 !quote:Op donderdag 7 mei 2009 23:47 schreef Hephaistos. het volgende:
Ik vind het ook belachelijk dat je de tafels niet uit je hoofd kent.
quote:Op vrijdag 8 mei 2009 11:53 schreef zwaaibaai het volgende:
Ga weg bij je vriend TS. Deze ontzettende hufter dwingt je tot sex omdat je geen nee durft te zeggen. Hij dwingt je te zeggen dat je een slet bent ( waarschijnlijk ook in bed ). Hij manipuleert je en heeft alle, maar dan ook alle, macht over je. Tot aan het roeren in het eten toe.
Je zogenaamde lieve vriendje is een psychopaat die je al langer in je macht heeft. Hij zeikt je af, hij heeft je gevormd tot ZIJN beeld. Alles wat je van eigen waarde hebt, is bij je verdwenen.
Terug naar je ouders is niet zo erg hoor, been that, done that. Ga weg, huil uit, lik je wonden en begin in godsnaam met leven.
Beste advies wat er in dit geval te geven is. Maar volgens mij zal het nog wel even duren voordat dit tot TS door gaat dringen.quote:Op vrijdag 8 mei 2009 11:53 schreef zwaaibaai het volgende:
Terug naar je ouders is niet zo erg hoor, been that, done that. Ga weg, huil uit, lik je wonden en begin in godsnaam met leven.
Ik zo'n situatie zou ik zelf even langs gaan om te vertellen wat ik er van vind. D'r partner van mijn beste vriendin weet trouwens dat ik met minder als haar op een voetstuk plaatsen en verafgoden geen genoegen neem. sowieso ben ik wel zo om mensen tot de orde te roepen als ze in mijn ogen geen respect hebben voor een ander persoon.quote:Op vrijdag 8 mei 2009 09:24 schreef Handschoen het volgende:
[..]
Dat is altijd een goed idee. Wat zou jij doen als je beste vriendin dit tegen je zou vertellen?
Okay.quote:Op vrijdag 8 mei 2009 14:52 schreef Ilse1990 het volgende:
want we gingen vannacht na 2:37 pas slapen.
quote:Op vrijdag 8 mei 2009 14:52 schreef Ilse1990 het volgende:
Even over die seks tegen me wil, hij weet daar echt niks van.
Maar als ik hem nu afwijs dan zegt hij dat ik die andere jongen leuker vind en kwets ik hem
Als ik niet enthousiast genoeg doe en hij mertk dat ik geen zin heb stopt hij. Moppert hij dat ik eerlijk moet zijn wanneer ik zin heb en trekt hij zich terug (verdrietig dezer dagen)
Gisteren de cadeaus. Ik had het niet hoeven doen volgens hem. Na vijf minuten begon hij langzaam een kraslot open te maken en het pakje uit te pakken. Ik zei dat ik wist dat hij niet te koop was maar dat ik van hem hield. Hij gaf me een kus en zei dat het goed was. Even later dook hij de geschiedenis in maar ik was gelukkig niet op belastende websites geweest. (goed dat ik jullie gewist had!) En daarna, oh god! Daarna moest mijn dagboek het ontgelden. Hij wou weten wat ik erover het cammen had ingezet. Naja niks, want ik had al verwacht dat het niet safe was daarin mijn hart te luchtten. Trillend van woede zat ik me afwezig op een boek te peinzen. Ik deed niks, maar ik was zo kwaad. Mijn dagboek ik van >>>MIJ<<<!!! Later heb ik hem gezegd dat ik het not done vond dat hij het las. Hij zou niet meer zo controleren was de belofte
Vandaag eerder weggegaan van het vrijwilligerswerk waar ik normaal plezier aan beleef. Ik was misselijk en doodop, want we gingen vannacht na 2:37 pas slapen. Hij las allemaal sites over vreemdgaan voor "hoe het mensen kwetst en heo walgelijk mensen zijn die vreemdgingen en huilde om wat ik hem heb aangedaan. Ik kon er in mee gaan voor een groot stuk, totdat ik knapte. Hij zei dat hij niet kon zien dat ik veel spijt had en dat ik het niet besefte. Ik zei dat ik NIKS kon zeggen omdat alles in twijfel getrokken werd en mijn leugens niks waard waren. En dat hij weet dat ik die ochtend om heelvroeg op moet wat ik niet kan als ik zo weinig slaap met mijn lage bloeddruk en dat hij dat weet en dat ik wou SLAPEN!!!. Nou dit was heel belangrijk voor zijn verwerking enzo. Ik eiste dat hij het niet om twee uur snachts deed en moest huilen omdat het steeds maar later en later werd en ik al verwachte dat ik duizelig zou worden op het vrijwilligerswerk. Hij trooste me en we vielen in slaap. Ik was echt over mijn toeren, eerst dat dagboek enzo pffff
Volgende ochtend dus idd ziek, dus hij haalt me heel vroeg op van het vrijwilligerswerk. Meteen begint hij eigenlijk met vragen of ik "dit soort dingen" eerder heb gedaan. Ik zeg rustig nee, want dit was ECHT de eerste keer. Of ik ook niet in februari 2008 iets heb gedaan. Ik frons mijn wenkbrauwen en zeg rustig nee. Of ik ook niet met iemand heb afgesproken in een bepaald cafe. Ik vraag hem wat er is en dat ik het zeker weten kan uitleggen. Nou ik had in die maand tegen iemand op msn gezegd "zie ik jou ook nog in die en die kroeg" Nu herinnerde ik het me weer (wat mezelf verbaasde) Ik zou die avond met een vriendin gaan stappen in een bepaalde kroeg waar die gozer ook vaak kwam en had hem gevraagd of hij toevallig ook ging (ja feb2008!!) Ik zei dat het niks betekende en dat hij de betreffende jongen wel vaker had gezien. Gewoon een aardige gozer, niks meer.
Hij is nu naar zijn werk, heeft de panorama mee en zich gedoucht met zijn nieuwe shampoo. Hij zegt tegen me dat hij de hele tijd met een kutgevoel op zijn werk zit omdat hij niet weet wat ik doe.En hij denkt dat ik ziek ben omdat ik een slecht geweten heb. Ofnee, volgens mij geloofde hij me nu weer. Hij zei zelf dat hij me weer vetrouwde, waarop ik zei dat hij gek was omdat dat niet in twee dagen heelt. En toen ik zei dat ik het een laag IQ en geen humor vond om een kat in zo'n vuilniszakkenondergrondsecontainer te mieteren ( is ooit gebeurd ) zei hij dat hij dat ook vond van hem belazeren.
Even iedereen die zegt dat ik hem moet dumpen enzo. Op dit moment wil ik er gewoon voor gaan.Ik geloof nog in deze relatie, en nee nu ben ik neit gelukkig. Maar dat KOMT, dat weet ik zeker. We komen er vast samen uit. Had ik dat gesprek alleen maar NOOOOOIT gevoerd. Ik heb nog nooit zoveel spijt gehad....
Nou volgens mij is zij degene die met haar knoopjes los voor de webcam gaat zittenquote:Op donderdag 7 mei 2009 22:30 schreef NightGoddess het volgende:
[..]
Actie van TS was niet netjes, maarruh....hoe die gozer reageert vind ik ronduit belachelijk!
Sorry dat ik het zeg maar hij gebruikt je naar mijn idee!
Hij schuift de schuld nu op jou af, laat jou een hoer voelen, laat jou toegeven dat je een misbaksel bent etc....alleen maar om zichzelf nog meer op te hemelen....alleen maar zodat de kloof tussen jullie nog groter wordt....je bent geen ding! Je bent een persoon met gevoel!
Jezus wat een eikel die je zo behandeld. Sorry, ik vind wat jij gedaan hebt ook niet goed...keur ik ook af. Ik zou ook kwaad zijn op je..... maar om zo te reageren....
Waarom moet je hem nu meer neuken? Zodat ie je daarna nog vaker voor hoer uit kan maken? En als je zegt dat je van hem houdt ben je een leugenaar?
Doen jullie wel leuke dingen samen ofzo? Of is hij altijd weg en als ie terug komt moet je met de benen wijd?
Lieverd, sorry dat ik het zeg maar die gozer verneukt je hele leven....Hij BEHANDELD jou als een hoer, en dat wil niet zeggen dat je er een bent!
Hij draait niet bij, hij laat zijn ware aard zien. Hij laat zien hoeveel macht hij over je heeft. Hij kleineert je, zet je continue onder druk en laat jou zeggen dat je een slet bent. En jij pikt het allemaal.quote:Op vrijdag 8 mei 2009 15:04 schreef Ilse1990 het volgende:
Ik heb gewoon de hoop dat hij bijdraait, als hij altijd zo was was ik heus geen 3 jaar bij hem
als discussie onderwerp over humor, denk ikquote:Op vrijdag 8 mei 2009 15:04 schreef CoolGuy het volgende:
Dit wordt nu een beetje een vreemd verhaal...dat stukje over die kat...dat is laatst in 't nieuws geweest. Ik weet niet wat dat hiermee te maken heeft maar het haalt de geloofwaardigheid van dit verhaal wel onderuit..
Kind, ga toch gewoon terug naar je ouders en vertel hun dit. Dan hoop ik meteen dat je vader geen geladen pistool op zak heeft de volgende keer dat hij hem ziet.quote:Op vrijdag 8 mei 2009 15:04 schreef Ilse1990 het volgende:
Ik heb gewoon de hoop dat hij bijdraait, als hij altijd zo was was ik heus geen 3 jaar bij hem
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |