Heb ander huiswerkquote:Op maandag 4 mei 2009 13:18 schreef Blaxje het volgende:
[..]
Nederlands trots in de wielrennerswereld ouwe gek. Doe je huiswerk!
Wielrenners zijn toch mensen die nooit voor je stoppen als je op de fiets zit?quote:Op maandag 4 mei 2009 13:18 schreef Blaxje het volgende:
[..]
Nederlands trots in de wielrennerswereld ouwe gek. Doe je huiswerk!
en die altijd over de weg fietsen EN door rood fietsenquote:Op maandag 4 mei 2009 13:18 schreef Onorgineel het volgende:
[..]
Wielrenners zijn toch mensen die nooit voor je stoppen als je op de fiets zit?
Omdat wielrenners vaak vastzitten aan hun trappers. Dus als ze moeten stoppen pleuren ze kankerhard op de grond.quote:Op maandag 4 mei 2009 13:18 schreef Onorgineel het volgende:
[..]
Wielrenners zijn toch mensen die nooit voor je stoppen als je op de fiets zit?
Als ze dan toch een fietshandicap hebben tijdens het wielrennen, gaan ze toch lekker niet zitten wielrennen op fietspaden waar ook kinderen fietsen die soms niet heulemaal uitkijken..?quote:Op maandag 4 mei 2009 13:19 schreef Blaxje het volgende:
[..]
Omdat wielrenners vaak vastzitten aan hun trappers. Dus als ze moeten stoppen pleuren ze kankerhard op de grond.
Die kinderen horen gewoon uit te kijken.quote:Op maandag 4 mei 2009 13:21 schreef Onorgineel het volgende:
[..]
Als ze dan toch een fietshandicap hebben tijdens het wielrennen, gaan ze toch lekker niet zitten wielrennen op fietspaden waar ook kinderen fietsen die soms niet heulemaal uitkijken..?
Ja maar ze fietsen ook gewoon ALTIJD keihard door, ook door rood enzo, dat je ineens kenkerhard op je remmen zit. Het is gewoon verschrikkelijk irritantquote:Op maandag 4 mei 2009 13:22 schreef Blaxje het volgende:
[..]
Die kinderen horen gewoon uit te kijken.
Hai.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |