En we zouden gelijk op lopenquote:Op maandag 1 juni 2009 21:25 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Ik zit overigens alweer bijna een week stil, knie verdraaid dus hardlopen is weer te pijnlijk. Weekje rust en dan hoop ik dat ie het weer doet.
Ik ben 2 maanden geleden geopereerd aan mijn knie, oa meniscus gescheurd, die kan nog vrij weinig hebbenquote:Op dinsdag 2 juni 2009 19:49 schreef JedaiNait het volgende:
Vervelend van die knie trouwens. Dat is wel het grootste nadeel van hardlopen. Het is vrij blessure gevoelig en met name met je knieen moet je ERG oppassen.
Ik ben net terug van les 5. Gaat nog prima allemaal. Vandaag de eerste les zonder stukjes van 1 minuut. Daar ben ik wel blij mee, want 1 minuut vond ik toch telkens wel te kort. Drie minuten vind ik nu een mooie afstand, maar dat zal vast snel oplopen.
Nou, kan je vertellen dat ik les 1 ook zwaar vond hoor! heb echt 0,0 conditie en ging echt half dood bij les 1. En dan Evy die vrolijk iets roept van zie je hoe makkelijk het is!quote:Op dinsdag 2 juni 2009 20:17 schreef _Arual_ het volgende:
@jedainait: ik heb net ook een verschrikkelijke preek van mijn man gehad, dat ik me met dit soort dingen altijd vergelijk met anderen, en da'k eens zonder na te denken dingen moet doen. Rennen bijvoorbeeld.
Haha! De meeste mensen die zo beginnen zullen het misschien niet de wereld in schreeuwen, misschien is mijn beeld van de startende Evy-loper daarom wat vertekend.quote:Op dinsdag 2 juni 2009 21:21 schreef sassa het volgende:
[..]
Nou, kan je vertellen dat ik les 1 ook zwaar vond hoor! heb echt 0,0 conditie en ging echt half dood bij les 1. En dan Evy die vrolijk iets roept van zie je hoe makkelijk het is!
Gister les 7 gelopen in die warmte. Ging erg lekker! Morgen les 8
Nog niet bij les 17. Ik had het meer vanaf les 22. Dan moet je best lang rennen, en dan wil je soms echt stoppen. Maar toch: blijf doorzetten!quote:Op dinsdag 2 juni 2009 22:10 schreef Ceehaa het volgende:
Haha, goed bezig Arual!!
Ik heb nu een week niet gerend. Door de steeds saaier wordende muziek en de nu toch beste lang ren-stukken had ik opeens geen zin meer.Morgen toch maar weer gaan, want ik wil echt m'n conditie verbeten en die 5 km uitlopen. Morgen dus gewoon les 18 (zeg ik streng tegen mezelf).
Zijn er meer mensen die rond les 17 opeens Evy-moe werden?
Had precies hetzelfde.quote:Op woensdag 3 juni 2009 12:09 schreef Ceehaa het volgende:
Gezellig samen rennen!
Ik heb vanochtend les 18 gedaan en het ging goed! Vond het weer echt lekker en weet nu weer waarom ik het ook alweer zo leuk vond. Ik had wel een paar momentjes waarop ik even dacht "Ik wil NU dat het renstuk voorbij is", maar even later ging dat weer weg.
Als ik nu al soms verlang naar het einde van renstukjes, hoe moet dat dan als ik een half uur aan één stuk ga rennen??![]()
Het is niet zo zeer dat ik op zo'n moment niet meer kan, ik begin het gewoon wat saai te vinden. Ik heb dan zin in afwisseling (even ander tempo lopen, andere muziek). Ik hoop dan maar dat het aan de muziek ligt en dat ik het straks met m'n eigen muziek niet meer heb.
Op naar les 19!
Hup, schoenen aan en gaan jij!quote:Op zondag 7 juni 2009 11:33 schreef Ceehaa het volgende:
Ik ben alweer bijna een week niet geweest![]()
Morgen moet ik ECHT.
Op www.hardloopkalender.nl staat een groot aantal lopen, maar ik weet niet of alle lopen hierop genoemd staanquote:Op zondag 7 juni 2009 13:43 schreef Negentien het volgende:
Poehoee, vandaag was zwaar!
het lijkt mij overigens wel leuk om eens aan een wedstrijd (5km) mee te doen na de lessen. Weet iemand een soort van hardloopkalender te vinden op internet?
Nouja, nu nog niet, maar als ik straks wat verder ben danquote:Dat doe je zo:
Neem de volgende URI over en verander 3315 door de 4 cijfers van jouw postcode en vervang de 10 door de straal (in km) waarbinnen jij de loopjes op wilt nemen in de feed. Voila.
http://www.hardloopkalender.nl/rss-loopagenda-postcode.xml?postcode=3315&straal=10
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |