quote:IK val op jongens en ik zou het heerlijk vinden om de nacht door te brengen met een jongen en dan zijn okselhaaar en schaamhaar helemaal af te likken en dan mijn penis door al dat har te halen. Heerlijk ? Welke jongens hebben deze fantasieen ook?
Dat inderdaad.quote:Op zondag 3 mei 2009 00:27 schreef zomgmoz het volgende:
[..]
OK, dat moet fake zijnAls dat geen fokker is mag je mij neerschieten
![]()
Dat had ik hier ook bij:quote:
quote:halo swb'ers
ik ging laast naar mijn vriendin toe (gewoon een vriendin niks meer dus)
en toen schrok ik me egt dood
zag ik daar me vriendin haar paard te rukken en soms zijn ding in dr mond doen
ik ging dus weer weg met me fietsje maar ze had me algezien..
later op msn vroeg ik hoe ze der bij was gekomen
ze zei dat het begonnen is doordathaar reu'tje haar soms befte en dat ze nu een keer een paardwou zien spuiten. ik vroeg of ze het lkker vond en of ze er nog mee door ging.
nou ze zijdat ze het eerder geil vond maar ze wist nog niet zeker of ze ermee zou stope "maak je maar geen zorgen verslaafd ben ik niet" had ze nog getypt maar ik voel me er tog niet lekker bij..
iemand tips
en dan even later:quote:Ik ben het toppunt van mannelijke heteroheid maar ga een gangbang zeker niet uit de weg!
Welke heteroman heeft er niet graag 10 lullen in de hand, mond en kont?
quote:Dat zijn er best, heel, heel, HEEL erg veel.
No shit sherlockquote:
Maar die oranje leeuw is nietsquote:Op zondag 3 mei 2009 00:16 schreef Maria2.0 het volgende:
Zullen vast fakers zijn maar het maakt het niet minder grappig. Ik vermaak me wel![]()
Nog een originele.
[..]
reactiequote:Gepost op: 20-03-2008 16:41:55
Wat is jouw ultieme sex wens? Het mag van alles zijn.....
ben benieuwd
quote:Gepost op: 20-03-2008 16:49:31
Een keertje ontmaagd worden zou wel leuk zijn... clowntje
quote:Op zondag 3 mei 2009 17:56 schreef Yoda87 het volgende:
http://forum.sekswoordenboek.nl/index.php?topic=119418.0
[..]
reactie
[..]
Tja weinig originele mensen daar.quote:Op zondag 3 mei 2009 19:31 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
Ik zit net in dat topic te lezen, en volgensmij zijn de jongens/mannen daar 80% homo, 10% hetero-met-homo-fantasieėn, en 10% hetero. En redelijk wat mensen daar vinden pis geil
.
Moeten wel trolls zijnquote:Dames en heren,
sinds kort is mij weer eens iets aparts in het hoofd geschoten.
Maar het lijkt me ontzettend opwindend.
Het lijkt me ontzettend geil om uit de anus van mijn vriendin te eten..
Dat ik er bijvoorbeeld eerst iets lekkers (vla, pudding etc.) in spuit en er dan uit lik en zuig..
Het idee is ontzettend intiem.
Hebben mensen hier ervaring mee?
En zijn er nog gevaren mee gemoeid? Bijvoorbeeld dat het schadelijk is..
Ik heb wel eens uit een kutje gegeten, maar een anus lijkt me lekkerder om meerdere redenen.
Ik ben benieuwd naar reacties!
Voor jou ook.quote:
Daarom dus.quote:
Als jij andere mensen om wat voor reden naar Auschwiz wenst hoor je daar zelf ook thuis.quote:Op zondag 3 mei 2009 22:17 schreef Bredewout92 het volgende:
[..]
Waar slaat dat op? Ik ben niet gehandicapt of zwakzinnig maar jij blijkbaar wel
http://forum.sekswoordenboek.nl/index.php?topic=162536.0quote:hai mensen ik ben nieuw op dit forum omdat ik mijn ei toch ergens kwijt moet Bloos
ik fantaseer best vaak dat ik sex heb met adolf 'der fuhrer' hitler. ik weet dat het een vreselijke man was, maar zijn gezichtsuitdrukking maakt mij zo enorm geil Kwijl Bloos dat snorretje
amar daar blijft het niet bij, ik droom ook wel eens dat ik in zijn mond poep en hij in mijne en hij praat dan tegen mij in het duits echt supergeil allemaal.
Ik heb ook een keer gehad dat hij mij in een gaskamerhad gestopt en dat ik daar ging masturberen over alle stinkende rottende mensen die daar lagen dat rook zoooo enorm geil. ik word er gewoon supergeil van!
volgensmij zijn dit best vreemde gedachtes allemaal maar ik trek mij er zo vaak ook af, ook als ik een plaatje van hem zie Bloos
is dit normaal? en wat kan ik er tegen doen? Bloos
groetjesss Bloos
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |