nogmaals het is me werk, ik heb er 6 jaar voor mogen studeren.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:11 schreef Espabilado het volgende:
[..]
dude, meeste mooie vrouwen reageren zo. Veruit. Sowieso is het in Nederland gebruikelijk nooit te zeggen van 'ik ben de slimste' 'ik ben de knapste' 'ik ben de grappigste'.. dat is in NL 'not done''
Zo ben ik nooit hoor, het was de drankquote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:12 schreef tonja het volgende:
Ik vrees dat Renate morgen in een enorme dip zit omdat ze zo heeft rondgelopen.
en dat dat weer tot oeverloos gezeik leidt
Haha wat Jeroen nu zegt, hij durft niet... hij mist slagkracht... eindeloos ouwehoeren en nooit de finale halen.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:12 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Toch lullig voor Bob, uren lang lullen en een ander komt even langs en gaat ermee van tussen
![]()
Echt een goede voor de afdeling sales
jeroen gaat nu in eline maar straks niet meer, anders komt er een hechten vriendschap uit ook mooi, misschien nog wel mooier.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:13 schreef Espabilado het volgende:
Nou pimmmetje ga je over maandje samen met bobby jullie tactieken bespreken terwijl bobby nog een traantje wegpinkt over wat zo gaat gebeuren? (jeroen in eline)
Ik zeg niet dat ze de zekerheid zelve is... maar ze is niet labiel.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:13 schreef pimmmetje het volgende:
[..]
nogmaals het is me werk, ik heb er 6 jaar voor mogen studeren.
En mensen met echt zelfvertrouwen vinden zichzelf niet standaard of gewoontjes.
Volgens mij schat je Eline niet helemaal goed in? Die weet volgens mij donders goed dat ze er leuk uitziet en dat haar "maniertjes" getapt zijn. Die speelt het spelletje "Hoe pak ik iemand in" uitermate goedquote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:09 schreef pimmmetje het volgende:
[..]
het is duidelijk dat eline onzeker is en duidelijk niet het lef heeft om te zeggen ik ben de allermooiste en niemand anders, nee in plaats daar van zegt ze ik ben maar gewoontjes.
Bij die mensen is deze methode zeer geschikt.
De wil van "what ever"quote:
Met haar leeftijd moet ze dat toch wel tot in de puntjes beheersenquote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:15 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Volgens mij schat je Eline niet helemaal goed in? Die weet volgens mij donders goed dat ze er leuk uitziet en dat haar "maniertjes" getapt zijn. Die speelt het spelletje "Hoe pak ik iemand in" uitermate goed
quote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:14 schreef pimmmetje het volgende:
[..]
jeroen gaat nu in eline maar straks niet meer, anders komt er een hechten vriendschap uit ook mooi, misschien nog wel mooier.
o, nee maar ik heb het woord labiel nooit gebruikt, labiel is ze zeker niet.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:15 schreef Espabilado het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat ze de zekerheid zelve is... maar ze is niet labiel.
Nu je het zegt!quote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:14 schreef mooiiiiii het volgende:
Marielin haar stem" doet me denken aan de leadzangeres van Krezip..
en nu allemaal commentaren van heren achter de streams met een dikke bierpens die verbouwereerd zijn dat ze dit te zien krijgenquote:
Jups, het onzekere meisjequote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:15 schreef Susi het volgende:
[..]
Met haar leeftijd moet ze dat toch wel tot in de puntjes beheersen
Net zoals Dido, die deed toch ook eerst zo, ijskoningin uithangen...quote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:15 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Volgens mij schat je Eline niet helemaal goed in? Die weet volgens mij donders goed dat ze er leuk uitziet en dat haar "maniertjes" getapt zijn. Die speelt het spelletje "Hoe pak ik iemand in" uitermate goed
maar ik zei dat dat afbreken en opnieuw opbouwen alleen werkt bij afhankelijke/labiele vrouwen.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:16 schreef pimmmetje het volgende:
[..]
o, nee maar ik heb het woord labiel nooit gebruikt, labiel is ze zeker niet.
maar er zit absoluut een stok tussen de deur.
Wat zielig, heb je dat met meer woordjes?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:17 schreef Pek het volgende:
Eline zei weer "doewt"![]()
Kom spontaan klaar hiero.
precies en op dat moment zit er een stok tussen de deur.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:18 schreef Espabilado het volgende:
[..]
Ze is niet superonzeker.. ze denkt eerder te neutraal over zichzelf.. niet negatief niet overweldigend positief.
Move, hoe dan?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:17 schreef Rainesz het volgende:
Zeker,Jeroen heeft een move gemaakt.
maar Eline kapte af...
Bierquote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:19 schreef Geefmegeentjoeri het volgende:
[..]
Wat zielig, heb je dat met meer woordjes?
Stel haar blond voor ...echt haast hetzelfde ..quote:
Ja, maar dat kwam ook omdat ze met de kijkers bezig was?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:17 schreef Kinga het volgende:
[..]
Net zoals Dido, die deed toch ook eerst zo, ijskoningin uithangen...
Best wel ja!quote:
ja iets TE ....quote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:20 schreef Susi het volgende:
Ondanks dat Eline net wat afwachtend was, ligt ze toch nog altijd heel dicht bij Jeroen
ja maar dan wel op de autopilot (lees: geen directe regie)quote:
Ahzo. Maar er wordt wel af en toe automatisch van camera verwisseld zodat we zowel het grote bed als de rest zien?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:26 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
ja maar dan wel op de autopilot (lees: geen directe regie)
quote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:24 schreef Susi het volgende:
[..]
Echt bizar dat haar haar zo blond wordt door die nachtstreams
Gaat via bewegingsdetectiequote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:27 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Ahzo. Maar er wordt wel af en toe automatisch van camera verwisseld zodat we zowel het grote bed als de rest zien?
Zo werkt infraroodquote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:28 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Is een bekend verschijnsel na tig BB's en DGK
Daar las ik altijd stiekem mee, ik keek toen nooitquote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:28 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Is een bekend verschijnsel na tig BB's en DGK
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik heb ook upc en had tussen elf en twaalf uur ook geen internetquote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:27 schreef Rainesz het volgende:
ahw wat een moment voor UPC om te besluiten even inet eraf
Zaten er condooms in het boodschappen pakketquote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:27 schreef Susi het volgende:
[..]
Jeroen lult net zo lang door totdat de rest slaapt, dan slaat hij toe
Ehh...het is vrijdagquote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:29 schreef Rainesz het volgende:
Nu weer ok,is wel vaker op zaterdagnacht,heel apart altijd.
Haha is okejquote:
Dat is een behoorlijke tante hoor, die ramt je zo immekaar (bij wijze van spreken)quote:
duidelijk ...Marilien heeft dus echt een leuke vriendquote:knip
Ws. is die vriend de zachte persoonlijkheid en heeft Marielin de broek aanquote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:34 schreef snetje het volgende:
[..]
duidelijk ...Marilien heeft dus echt een leuke vriend
Op de chat komt hij als een goede gozer over. Daarnaast is Marielin een tof wijf, dus ik denk dat dat wel goed zit.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |