De A12 is in de richting van Utrecht is tussen Gouda en Nieuwerbrug volledig afgesloten geweest maar is inmiddels weer open.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:39 schreef Pacmaniac het volgende:
[..]
Het was geen Suzuki Swift dus dan zal allemaal wel meevallen![]()
OT iemand al pics of meer nieuws? Is de weg alweer vrijgegeven etc?
Die weten het al natuurlijk, maarja ze geven een persconferentie liever morgen dan midden in de nacht lijkt mij. (ofzo zoiets)quote:
Is dat denk je gewoon protocol en niets om je druk om te maken , of is het feit dat ze het nu niet kenbaar willen maken iets om je zorgen over te maken?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:49 schreef sander89 het volgende:
[..]
Die weten het al natuurlijk, maarja ze geven een persconferentie liever morgen dan midden in de nacht lijkt mij. (ofzo zoiets)
Ik denk dat je je geen zorgen hoeft te maken anders was er wel meer nieuws geweest.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:55 schreef Pacmaniac het volgende:
[..]
Is dat denk je gewoon protocol en niets om je druk om te maken , of is het feit dat ze het nu niet kenbaar willen maken iets om je zorgen over te maken?
Volgens de ANWB staat er nog wel 4km filequote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:41 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
De A12 is in de richting van Utrecht is tussen Gouda en Nieuwerbrug volledig afgesloten geweest maar is inmiddels weer open.
Ik ben morgen lekker een dagje vrij, ik denk de meeste mensen, zal wel druk worden overal.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:01 schreef LoggedIn het volgende:
[..]
Volgens de ANWB staat er nog wel 4km file
Ach, als er morgen maar niks gebeurd...
Zo'n bom ligt toch niet voor niets in een auto? Dit kan geen toeval zijn..quote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:07 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
A bomb was safely detonated after it was found inside a vehicle which crashed on the Dutch A12 motorway, according to the newspaper AD.
19 minuten ago from web
Dat dus. Beetje raar verhaalquote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:10 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Zo'n bom ligt toch niet voor niets in een auto? Dit kan geen toeval zijn..
Wel heel toevallig dat hij ook een ongeluk krijgt.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:10 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Zo'n bom ligt toch niet voor niets in een auto? Dit kan geen toeval zijn..
Shit happens, kan ook gebeuren als je een bom chauffeurt van A naar Bquote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:13 schreef MevrouwHopjes83 het volgende:
[..]
Wel heel toevallig dat hij ook een ongeluk krijgt.
quote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:40 schreef LoggedIn het volgende:
[..]
Shit happens, kan ook gebeuren als je een bom chauffeurt van A naar B
Apeldoorn naar Bodegraven?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:40 schreef LoggedIn het volgende:
[..]
Shit happens, kan ook gebeuren als je een bom chauffeurt van A naar B
whehequote:Op vrijdag 1 mei 2009 01:14 schreef Perico het volgende:
De Suzuki Swift van het talud in Bodegraven gekieperd, en de bomauto in Apeldoorn tot ontploffing gebracht.. dat zou af-schu-we-lijk zijn geweest.. regiefout van een sheik?
quote:Op vrijdag 1 mei 2009 11:41 schreef xFriendx het volgende:
Ik had al half verwacht dat ook deze bestuurder nog iets had gemompeld om nog een verklaring te hebben voor hij komt te overlijden: 'het was geen opzet, m'n BomBom zei: ga rechts'. Maar nee
Dat lijkt me een standaard procedure?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 11:22 schreef Greys het volgende:
Het klinkt zo gek zoals ze het op het journaal zeggen: dat het pakketje uit voorzorg tot ontploffing is gebracht maar dat nog moet blijken of het wel een explosief was.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |