Moet je eens een aanloop nemen op asfalt, en dan proberen een buikschuiver te maken.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:07 schreef Greys het volgende:
[..]
Het is zo. Ook al klinkt het lullig, ik moest er ook aan denken.
Die foto waarop je de schoenen letterlijk zag vliegen. Het moet echt zó keihard zijn gegaan.
quote:Op donderdag 30 april 2009 23:54 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dat zal wel blijken, ik kan me niets anders voorstellen. Ik weet waar ik het over heb, in mijn dichte omgeving heb ik meerdere psychoses meegemaakt.²
Inderdaad.. ik werd echt even stil van het beeld van onze Koninginquote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:05 schreef marcodej het volgende:
De Zucht van Beatrix is nu al het indrukwekkendste moment van 2009.
Als je terroristische motieven hebt dan kun je toch geen beter doelwit kiezen dan het doelwit waar het hele land live naar zit te kijken? Het shock-effect blijkt toch wel duidelijk uit de reacties op het gebeurde.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:06 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Als het een extremistische moslim was geweest had hij eerder het museum plein uitgekozen, of Amsterdam/Utrecht CS, dan had hij echt niet de moeite genomen om het koninklijk huis direct aan te vallen(tot op vandaag leek het redelijk goed beschermd iig)
Er zijn wel wat tegenstrijdige verhalen over. Is het bevestigd dat hij de huur had opgezegd?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:08 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Het schijnt zo te zijn in dit geval. Anders zou het wel erg toevallig zijn. Uit die actie kun je wel concluderen dat hij het vantevoren gepland heeft natuurlijk. Kan belangrijk zijn.
Vind je? Volgens mij kun je daar willekeurig met een wapen in je binnenzak tussen het publiek gaan staan en maar wachten tot de koningin langs komt. Een beveiliger moet van hele goede huize komen wil hij iets kunnen doen in de seconde dat je het wapen pakt en afvuurt. Is gelukkig nog nooit gebeurd.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:06 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Als het een extremistische moslim was geweest had hij eerder het museum plein uitgekozen, of Amsterdam/Utrecht CS, dan had hij echt niet de moeite genomen om het koninklijk huis direct aan te vallen(tot op vandaag leek het redelijk goed beschermd iig)
Ik had begrepen dat de verhuurder aan hem de huur had opgezegd en dat er maandag al nieuwe bewoners in zouden trekken.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:01 schreef scanman01 het volgende:
Opvallend dat de man per vandaag zijn huur had opgezegd. Dat moet haast wel met de aanslag te maken hebben. Hij zag natuurlijk aankomen dat hij minimaal in de gevangenis zou belanden.
Het nieuws vertelde dat hij net ontslagen was, hij is NIET uit zijn huis gezet maar had het opgezegd .. dus hij was waarschijnlijk bezig met een einde.. Maar het blijft speculeren .. zoals ik al zei .. ben benieuwd naar zijn reden om tot zo een daad te komen .. Ergens als hij er zo erg aan toe was heb ik medelijden met de man .. want gestoord was hij echt wel ..quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:07 schreef Provinciaal het volgende:
[..]
Zoals al aangegeven was, de man had zover bekend geen psychische problemen.
Ik heb alleen heel vroeg in de middag het verhaal gehoord dat hij zijn huur niet meer komt betalen. Dat is later op alle zenders rechtgezet.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:09 schreef Greys het volgende:
[..]
Er zijn wel wat tegenstrijdige verhalen over. Is het bevestigd dat hij de huur had opgezegd?
Want elders las ik weer dat hij al maanden zijn huur niet meer had betaald/kon betalen omdat hij ontslagen was enkele maanden geleden.
Hij kon zijn huur niet meer betalen, dus andere opties had die niet.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:01 schreef scanman01 het volgende:
Opvallend dat de man per vandaag zijn huur had opgezegd. Dat moet haast wel met de aanslag te maken hebben. Hij zag natuurlijk aankomen dat hij minimaal in de gevangenis zou belanden.
Ik ookquote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:09 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Inderdaad.. ik werd echt even stil van het beeld van onze Koningin
Morgen al zelfs.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:10 schreef botterfly het volgende:
[..]
Ik had begrepen dat de verhuurder aan hem de huur had opgezegd en dat er maandag al nieuwe bewoners in zouden trekken.
Mijn punt is juist dat er weinig te beginnen is tegen dit soort lieden. Natuurlijk vind ik dit afschuwelijk maar vanwege dit soort zaken worden er alleen maar wetten aangescherpt waardoor er zowel voor de knoninklijke familie als voor het volk dat graag een feestje wil vieren, steeds minder vrijheden beschikbaar zijn.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:08 schreef Provinciaal het volgende:
[..]
Tsja, als hij een pistool had gebruikt hadden wel veel mensen geschreeuwd om een aanscherping van de wapenwet.
Is niet zo. Dat is 1 keer per abuis gemeld en later meerdere keren gecorrigeerd.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:11 schreef sander89 het volgende:
[..]
Hij kon zijn huur niet meer betalen, dus andere opties had die niet.
Maar als je dan toch een einde er aan wilt maken, waarom dan het zo 'netjes' achter laten? De huur is wel het laatste waar je je druk over zou maken als je iets als dit van plan bentquote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:10 schreef AndreaW het volgende:
[..]
Het nieuws vertelde dat hij net ontslagen was, hij is NIET uit zijn huis gezet maar had het opgezegd .. dus hij was waarschijnlijk bezig met een einde.. Maar het blijft speculeren .. zoals ik al zei .. ben benieuwd naar zijn reden om tot zo een daad te komen .. Ergens als hij er zo erg aan toe was heb ik medelijden met de man .. want gestoord was hij echt wel ..
Nouja, het is meer van: hoe reageert de maatschappij als er een allochtoon (moslim?) een aanslag zou plegen in Nederland.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:06 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Als het een extremistische moslim was geweest had hij eerder het museum plein uitgekozen, of Amsterdam/Utrecht CS, dan had hij echt niet de moeite genomen om het koninklijk huis direct aan te vallen(tot op vandaag leek het redelijk goed beschermd iig)
Oke bedankt. Dat rechtzetten heb ik dan gemist.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:11 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik heb alleen heel vroeg in de middag het verhaal gehoord dat hij zijn huur niet meer komt betalen. Dat is later op alle zenders rechtgezet.
Dan heeft de PVV in de peilingen opeens 5 stemmen meer.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:12 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Nouja, het is meer van: hoe reageert de maatschappij als er een allochtoon (moslim?) een aanslag zou plegen in Nederland.
Maar vind jij dan ook niet dat dat beter in een apart topic kan?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:12 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Nouja, het is meer van: hoe reageert de maatschappij als er een allochtoon (moslim?) een aanslag zou plegen in Nederland.
Die angst deel ik. 100% garanties zijn er nooit te geven, je moet dus ook niet proberen die illusie te wekken...quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:12 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Mijn punt is juist dat er weinig te beginnen is tegen dit soort lieden. Natuurlijk vind ik dit afschuwelijk maar vanwege dit soort zaken worden er alleen maar wetten aangescherpt waardoor er zowel voor de knoninklijke familie als voor het volk dat graag een feestje wil vieren, steeds minder vrijheden beschikbaar zijn.
Idd, ik begrijp uit alle berichten dat ook deze man geldproblemen had (evenals de vaders die hun hele gezin ombrengen, uit pure wanhoop) Het is voor iemand zonder problemen totaal niet te begrijpen maar ik kan mij heel goed voorstellen dat je op een gegeven moment geen enkele uitweg meer ziet (omdat je simpelweg overal nul op het request krijgt) Met een goed vangnet kunnen dit soort dingen (denk ik) voorkomen worden.quote:Op donderdag 30 april 2009 22:49 schreef Klopkoek het volgende:
Je zag bij Nova die VVD'er Uri Rosenthal weer kwijlend uitkijken naar nieuwe anti-terreur maatregelen...
Ja hoor... vooral meer repressie.... en je vooral niet afvragen waar dit vandaan komt en of dit soort acties te verklaren zijn vanuit de samenleving of het falen van de overheid (wie weet was die man met betere doorverwijzing en psychsche hulp nooit op dit idee gekomen!).
Zo werkt het idd met PVV stemmers. Generaliseren is niets mis mee, vinden ze blijkbaar.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:13 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Dan heeft de PVV in de peilingen opeens 5 stemmen meer.
Apart topic; OK, maar dan is een opmerking dat het zo triest is dat de betreffende vraag bij P&W aan de orde komt evenmin op zijn plaats in dit topic.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:14 schreef Greys het volgende:
[..]
Maar vind jij dan ook niet dat dat beter in een apart topic kan?
Waar staat dat dan?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:07 schreef Provinciaal het volgende:
[..]
Zoals al aangegeven was, de man had zover bekend geen psychische problemen.
Ik denk dat je bedoelt zetels en waarschijnlijk zijn dat er dan meer dan 5. Ik hoop echt dat de dader in leven blijft, hij moet boeten!quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:13 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Dan heeft de PVV in de peilingen opeens 5 stemmen meer.
Er was al vrij snel vastgesteld dat het niet om een allochtoon ging. Waarom moet het dan TOCH nog steeds bediscussieerd worden?quote:Op donderdag 30 april 2009 23:57 schreef Jalu het volgende:
De vraag of de dader een allochtoon is een vraag die bij iedereen zal zijn opgekomen en het is dus heel menselijk om die vraag te stellen omdat iedereen op zijn klompen aanvoelt dat de reacties op het gebeurde af hangen van de culturele achtergrond van de dader. En het is dus overdreven politiek correct om die vraag niet te durven stellen. Die discussie mag dus best gevoerd worden. Mag best ergens anders als in dit topic wat mij betreft.
Dat iemand geen uitweg meer ziet (voor zichzelf)... oke. Komt voor.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:14 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Idd, ik begrijp uit alle berichten dat ook deze man geldproblemen had (evenals de vaders die hun hele gezin ombrengen, uit pure wanhoop) Het is voor iemand zonder problemen totaal niet te begrijpen maar ik kan mij heel goed voorstellen dat je op een gegeven moment geen enkele uitweg meer ziet (omdat je simpelweg overal nul op het request krijgt) Met een goed vangnet kunnen dit soort dingen (denk ik) voorkomen worden.
Tijdens de persconferentie (de eerste) is iig gezegd dat hij niet bekend was bij dat soort instanties. Iig geen geregistreerde problemen dus.quote:
En vertellen.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:16 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Ik denk dat je bedoelt zetels en waarschijnlijk zijn dat er dan meer dan 5. Ik hoop echt dat de dader in leven blijft, hij moet boeten!
Niks nieuws toch?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:14 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Zo werkt het idd met PVV stemmers. Generaliseren is niets mis mee, vinden ze blijkbaar.
Zie jij abortus ook als moord?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:05 schreef scanman01 het volgende:
[..]
En Peter van der Vorst zei dat hij een zwangere vrouw heeft zien sterven. Dat ongeboren kind hebben ze vast niet meegeteld bij die 5 doden.
Al die hersenen enzo, vraag me af of zo iemand nog kan overleven daarnaquote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:04 schreef Omnifacer het volgende:
Die ene fotograaf vertelde dat de vrouw een hoofdwond had 'waar niet alleen bloed uitkwam'
Ik heb het idee dat ze d'r tranen maar net binnen kon houden en dus echt oprecht was.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:05 schreef marcodej het volgende:
De Zucht van Beatrix is nu al het indrukwekkendste moment van 2009.
Omdat het toch iets is om je zorgen over te maken?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:16 schreef maartena het volgende:
[..]
Er was al vrij snel vastgesteld dat het niet om een allochtoon ging. Waarom moet het dan TOCH nog steeds bediscussieerd worden?
Speculaties over hoe rood het hoofd van Wilders zou aanlopen, wanneer de eerste moskees de fik in gaan? Lijkt me toch allemaal een beetje overbodig lijkt me..... Waarom dat na 20 topics ook nog steeds weer besproken moet worden snap ik niet helemaal.
Zucht. Omdat het besproken werd in P&W en iemand hier dat "triest" vond. Een opmerking die net zo min in dit topic past als de hele discussie an sich.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:16 schreef maartena het volgende:
[..]
Er was al vrij snel vastgesteld dat het niet om een allochtoon ging. Waarom moet het dan TOCH nog steeds bediscussieerd worden?
Iemans die altijd goed bij zijn hoofd was, kan flippen om een klein ding .. en er een olifant van maken .. zoals ik al zei het blijft speculeren Maar iemand kan gewoon doordraaien over iets wat voor hem of haar belangrijk is .. HE BLEW A FUSE .. ik hoop het maar dan kan mensen er misschien rust mee vinden.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:12 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Maar als je dan toch een einde er aan wilt maken, waarom dan het zo 'netjes' achter laten? De huur is wel het laatste waar je je druk over zou maken als je iets als dit van plan bent
Tja, de PVV moet het dan ook hebben van dat soort zaken.... er gebeurd iets, een Marokkaan is de dader, Wilders roept moord en brand in een paar slim gespeelde populistische kreten, en hoppakee, weer 5 zetels aan stemmen die dat allemaal als zoete koek slikken en geloven dat de Marokkanen de oorzaak zijn van alle ellende in Nederland.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:13 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Dan heeft de PVV in de peilingen opeens 5 stemmen meer.
Na een bepaald aantal maanden wel ja. Zeker als het al levensvatbaar is. Zonder enige twijfel. Jij dus niet.quote:
wat was het verhaal dan?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:16 schreef Fortitudo het volgende:
die man met dat lachje stond helemaal stijf van de stress na zo'n traumatische ervaring. en begrijpelijk. denk dat weining mensen mond-op-mond of reanimatie hebben gegeven aan mensen waarbij een deel van de hersens op straat liggen.
verhaal van de buschauffeur was ook extreem.
Nee dan ben je echt dood, daar kan zeker zo op straat echt niets meer aan gedaan worden. Klinkt hard maar dan kun je beter doorlopen en iemand anders gaan helpen.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:17 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Al die hersenen enzo, vraag me af of zo iemand nog kan overleven daarna
Idd.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:17 schreef DaMook het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat ze d'r tranen maar net binnen kon houden en dus echt oprecht was.
Heftig dagje geweest en heb op het werk zoveel mogelijk het journaal geluisterd.
Ik vind wel dat de hulpverlening hun werk (wederom (zie tevens bijv die vliegtuig crash) ) goed gedaan heeft en erg snel en georganiseerd was.
En nu voer je zelf de discussie ook nog een keer, en bedien je je ook nog eens van oversimplificatie.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:18 schreef maartena het volgende:
[..]
Tja, de PVV moet het dan ook hebben van dat soort zaken.... er gebeurd iets, een Marokkaan is de dader, Wilders roept moord en brand in een paar slim gespeelde populistische kreten, en hoppakee, weer 5 zetels aan stemmen die dat allemaal als zoete koek slikken.
Absoluut.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 00:17 schreef DaMook het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat ze d'r tranen maar net binnen kon houden en dus echt oprecht was.
Inderdaad, dat valt echt op. De goede en snelle organisatie van de hulp bij rampen. Ze hebben echt wel veel geleerd van voorgaande rampen, zoals bijv. de Hercules-ramp.quote:Ik vind wel dat de hulpverlening hun werk (wederom (zie tevens bijv die vliegtuig crash) ) goed gedaan heeft en erg snel en georganiseerd was.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |