Volgens mij alleen van jou hoorquote:Op donderdag 30 april 2009 09:56 schreef Biancavia het volgende:
Ze mochten toch een labello van ons?
1 dag, toch?quote:Op donderdag 30 april 2009 10:00 schreef Spooky4u het volgende:
Hoevaak zal ze nog janken in de 2 dagen dat Renate rest.
Dan gebruikt ze toch wat braadboter of olie?quote:Op donderdag 30 april 2009 09:56 schreef Biancavia het volgende:
En Marielin klaagde weer over droge lippen die heel erg zeer deden. Ze mochten toch een labello van ons? Waarom hebben ze die nog niet gekregen dan?
Maar als wij ze een labello hebben gegund via een poll dan moeten ze die toch krijgen?quote:Op donderdag 30 april 2009 10:01 schreef Marrije het volgende:
[..]
Dan gebruikt ze toch wat braadboter of olie?
Juist!quote:Op donderdag 30 april 2009 10:02 schreef Marrije het volgende:
Renate moet dus blijven, dat is duidelijk. Elke RLS heeft z'n pispaal nodig en Renate doet het erg goed in die functie.
Die red uit zichzelf de 2e week niet, dus van mij mag ze gaan om de winnaar nog kans te geven op 10k.quote:Op donderdag 30 april 2009 10:02 schreef Marrije het volgende:
Renate moet dus blijven, dat is duidelijk. Elke RLS heeft z'n pispaal nodig en Renate doet het erg goed in die functie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |