Is dit een T, T of K?quote:Op dinsdag 28 april 2009 11:56 schreef NoCigar het volgende:
Zeg er eens iets van Z.
Jep.quote:Op dinsdag 28 april 2009 13:12 schreef Dunckie het volgende:
Ben je met de arbeidersbeweging of het socialisme bezig Scaurus?
Nee. Turks wordt wel eens in de Altaïsche superfamilie ingedeeld, met o.a. Koreaans, maar dat is omstreden. Anders is Turks gewoon een aparte familie met alle Turkse talen (die zich nog wel redelijk ver uitstrekt trouwens).quote:
Altaïsch, o ja, dat was het.quote:Op dinsdag 28 april 2009 14:22 schreef Iblis het volgende:
[..]
Nee. Turks wordt wel eens in de Altaïsche superfamilie ingedeeld, met o.a. Koreaans, maar dat is omstreden. Anders is Turks gewoon een aparte familie met alle Turkse talen (die zich nog wel redelijk ver uitstrekt trouwens).
Nee, jullie moeten het iets dichter bij huis zoeken. Het is overigens tevens een officiële taal van de Europese Unie, en tevens de enige Semitische.quote:
Nee. Is volgens mij nergens in de EU een officiële taal.quote:
Dat is a) een Germaanse taal en wordt b) in het Hebreeuwse alfabet geschreven.quote:
Ja, het is Maltees. Ondanks dat het heel veel Italiaanse leenwoorden kent, is het oorspronkelijk een Arabische (en dus Semitische) taal. Sterk verwant aan het Siciliaans Arabisch, dat echter inmiddels is uitgestorven.quote:Op dinsdag 28 april 2009 14:52 schreef Weltschmerz het volgende:
Maltees dan? Het lijkt mij niet semitisch maar wel erg EU.
Zaterdag nog mee in mijn handen gestaan bij de bieb!quote:
Dit vind ik prachtig.quote:Op dinsdag 28 april 2009 17:15 schreef Frollo het volgende:
Het begint met een B of zo, het was een van de voorste kasten.
Uit welk boek is deze - let wel: vertaalde - passage?quote:De tijd schrijdt voort, terwijl wij met ons verhaal bezig zijn – onze tijd, die wij aan dit verhaal besteden, maar ook de ver verleden tijd vanen zijn lotgenoten in de sneeuw daarboven, en hij brengt veranderingen met zich mee. Alles, waarop
met Vastenavond op de thuisweg van ‘Platz’ tot hevige ontstemming van
in overijlde bewoordingen was vooruitgelopen, was goed op weg om in vervulling te gaan: niet direct, dat zonnewende al in het onmiddellijk verschiet lag, maar Pasen was al door het witte dal gestreken, april was een eind op weg, het uitzicht op Pinksteren was open, binnenkort zou de lente aanbreken en de sneeuw gaan smelten – niet alle sneeuw, op de kruinen in het zuiden, in de rotskloven van de Rätikonketen in het noorden bleef altijd wel wat liggen, om nog maar te zwijgen van de sneeuw die gedurende alle zomermaanden zou vallen maar niet zou blijven liggen; maar toch beloofde de kringloop van het jaar stellig binnenkort beslissende vernieuwingen, want sinds de Vastenavond, waarop
van
een potlood geleend had, wat hij later ook weer teruggegeven had en in ruil waarvoor hij op zijn verzoek iets anders gekregen had, een aandenken, dat hij in zijn zak droeg, waren nu al zes weken verstreken – dubbel zoveel als
oorspronkelijk van plan geweest was hierboven te blijven.
Nee, maar qua taal denk je de goede kant op.quote:Op woensdag 29 april 2009 11:34 schreef pyl het volgende:
Hmmmmmm ... (wild) gokje op Breyten Breytenbach.
Nee. Het gaat om Afrikaanstalige werken. Ik geloof niet dat Coetzee oorspronkelijk in het Afrikaans geschreven heeft.quote:
Nee, qua geslacht zit je telkens verkeerd.quote:
Nou, ik dacht, zo kom ik er vanzelf wel. Trouwens, zo uitputtend was die lijst niet. Uitgeput wel, nu. Nadine Gordimer schiet me nog te binnen, maar die schreef ook niet in het Afrikaans.quote:Op woensdag 29 april 2009 11:51 schreef Iblis het volgende:
Nee, qua geslacht zit je telkens verkeerd.Maar ik geloof dat je meer bezig bent met een uitputtende benoeming van alle Afrikaanstalige schrijvers, dan dat je echt een idee hebt.
Ja, hmmmm ... dit komt me toch wel bekend voor.quote:Zij heeft overigens heel lang in Nederland gewoond en is ook anderhalf jaar geleden in Amsterdam overleden.
Ja, heel warm. (Elisabeth overigens). Ik laat nog even de hersenen kraken.quote:Op woensdag 29 april 2009 11:53 schreef Lienekien het volgende:
Zuidafrikaanse dichteres, voornaam is Elizabeth.
Ik lag nog in bedquote:Op woensdag 29 april 2009 11:12 schreef pyl het volgende:
Alweer zo'n onbegrepen geste richting Gellius.![]()
De tweeling Adriaan en Olivier uit de romans van Leonhard Huizinga.quote:Op maandag 4 mei 2009 11:15 schreef NoCigar het volgende:
Je moest eens weten.
Welk duo had als favoriete hobby " het parkeren van hun cabriolet in de gevel van het raadhuis van het pittoreske stadje Rittenburg."
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |