misschien moet jij maar bedenken wat ik allemaal met jou gedaan hebquote:Op maandag 27 april 2009 22:57 schreef djayzz het volgende:
[..]
Denk er maar even over na, dan zie ik het morgen wel (discreet) in mijn PM ofzo, ok?
Kus! djayzz moet nu echt gaan slapen
Ok, dat is dan misschien zijn smaak.quote:Op maandag 27 april 2009 22:57 schreef Murmeli het volgende:
[..]
ja? ik denk dat kwaak er heel geil van zou worden
Hij neukt dan ook een kikker hequote:Op maandag 27 april 2009 22:59 schreef vencodark het volgende:
[..]
Ok, dat is dan misschien zijn smaak.Ik vind het niet zo tof klinken.
Dat is goed, en als ik er dan morgen achter ben mag je in mijn Sigquote:Op maandag 27 april 2009 22:58 schreef Murmeli het volgende:
[..]
misschien moet jij maar bedenken wat ik allemaal met jou gedaan heb
oh ik geloof dat jij nu je kansen op sex met mij hebt verspeeldquote:
quote:Op maandag 27 april 2009 23:00 schreef Murmeli het volgende:
[..]
oh ik geloof dat jij nu je kansen op sex met mij hebt verspeeld
quote:Op maandag 27 april 2009 22:59 schreef djayzz het volgende:
[..]
Dat is goed, en als ik er dan morgen achter ben mag je in mijn Sig
quote:Op maandag 27 april 2009 22:58 schreef Den_Haag het volgende:
[..]
een natte kont heb ik er wel voor over
quote:
Kloptquote:Op maandag 27 april 2009 23:01 schreef Murmeli het volgende:
[..]
maar wel een lekkere kikker (en knap!)
we laten wat ruimte voor jou overquote:Op maandag 27 april 2009 23:01 schreef JaniesBrownie het volgende:
Wat worden er toch veel kansen op sex verspeeld hier zeg!
zal eens wat leuks verzinnen. of heb je nog wat leuke voorstellen?quote:Op maandag 27 april 2009 23:00 schreef Duimelot het volgende:
[..]
maar ik heb die ervaring nu al meegemaakt
kweenie of dat in herhaling het zelfdegevoel opleverd.....
kunnen we beter wat anders verzinnen
Ik blijf nog wel ff.quote:Op maandag 27 april 2009 23:04 schreef Murmeli het volgende:
gaat iedereen ineens weg
moet ik zeker ook naar bed?
gratver morgen naar mn werk.... daar wil ik nu echt niet meer heen
Is niet nodig, ik heb genoeg sexquote:
sorry ben even niet zo goed in wat verzinnenquote:Op maandag 27 april 2009 23:03 schreef Den_Haag het volgende:
[..]
zal eens wat leuks verzinnen. of heb je nog wat leuke voorstellen?
Thee!quote:Op maandag 27 april 2009 23:05 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Is niet nodig, ik heb genoeg sex
En ik ga ook zo naar bed
Even nog wat drinken enzo en dan onder de deken boekje lezen en slapen
papier schuiven, overheid bla subsidies enzo.quote:Op maandag 27 april 2009 23:04 schreef Ofresca het volgende:
[..]
Ik blijf nog wel ff.
Wat voor werk doe je dan dat je er zo'n hekel aan hebt?
ja maar als wij jouw sex in beslag nemen niet meer dus vandaar....quote:Op maandag 27 april 2009 23:05 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Is niet nodig, ik heb genoeg sex
En ik ga ook zo naar bed
Even nog wat drinken enzo en dan onder de deken boekje lezen en slapen
Waterquote:
En Das kut jaquote:Op maandag 27 april 2009 23:07 schreef Murmeli het volgende:
[..]
papier schuiven, overheid bla subsidies enzo.
maar dat werk zelf trek ik nog net wel maar ik heb per vandaag officieel oorlog met mn baas.... mag niks van hemword behandeld als een schoolkind van 14 dat altijd spijbelt en nooit zn best doet
Die neem je niet zo gemakkelijk in beslag hoorquote:Op maandag 27 april 2009 23:07 schreef Murmeli het volgende:
[..]
ja maar als wij jouw sex in beslag nemen niet meer dus vandaar....
Geen wonder dat je er geen zin in hebt!quote:Op maandag 27 april 2009 23:07 schreef Murmeli het volgende:
[..]
papier schuiven, overheid bla subsidies enzo.
maar dat werk zelf trek ik nog net wel maar ik heb per vandaag officieel oorlog met mn baas.... mag niks van hemword behandeld als een schoolkind van 14 dat altijd spijbelt en nooit zn best doet
ja.... mag niet eens meer thuiswerken van hemquote:
Is vooral vervelend dat je niet eens kan praten met mquote:Op maandag 27 april 2009 23:09 schreef Murmeli het volgende:
[..]
ja.... mag niet eens meer thuiswerken van hemen de rest mag het wel
sukkel.....
andere afdeling zoeken....quote:Op maandag 27 april 2009 23:09 schreef Ofresca het volgende:
[..]
Geen wonder dat je er geen zin in hebt!Al bedacht wat je eraan gaat doen?
Klinkt echt als een lul.quote:Op maandag 27 april 2009 23:12 schreef Murmeli het volgende:
[..]
andere afdeling zoeken....
hij zit me al een tijd dwars en ik heb een aantal keer aangegeven dat ik daar niet vrolijk van word, hij wil zich zo goed als nooit aanpassen in zn zieke plannetjes en vind dat ik maar weg moet gaan als het me niet bevalt. dus dat ga ik dan maar doen. Maar ik ga er nog wel melding van maken ergens, zodat hij er misschien op wordt aangesproken. (maar waarschijnlijk gebeurt dat toch niet, maargoed....) t is een beetje zo'n mannetje dat als je niet in zn straatje past dat ie je wegpest. Geen zin meer om daarmee te leven, word ik zwaar opgefokt van
ja ik ben heel de tijd de redelijkheid zelve gebleven maar dat houdt ergesn op he. dus ik heb me nu voorgenomen om gewoon niet meer met hem te praten. het enige gesprek dat we nog gaan voeren is: rené ik denk dat het beter is dat ik naar een ander team ga want wij kunnen echt niet meer samenwerken.quote:Op maandag 27 april 2009 23:10 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Is vooral vervelend dat je niet eens kan praten met m
niet heel makkelijk op zich maar het kan wel. moet je intern solliciteren enzo maar ik zit nog deels in de ziektewet dus dat schiet niet zo op, maargoed, over 6 weken ofzo is dat ook klaar dus dan is het makkelijker misschien.....quote:Op maandag 27 april 2009 23:13 schreef Ofresca het volgende:
[..]
Klinkt echt als een lul.![]()
Kun je een beetje makkelijk tussen afdelingen switchen dan?
Pfff, dat helpt dus ook al niet. Succes met solliciteren in ieder geval.quote:Op maandag 27 april 2009 23:16 schreef Murmeli het volgende:
[..]
niet heel makkelijk op zich maar het kan wel. moet je intern solliciteren enzo maar ik zit nog deels in de ziektewet dus dat schiet niet zo op, maargoed, over 6 weken ofzo is dat ook klaar dus dan is het makkelijker misschien.....
Haha, kunnen we het topic samen nog volmaken.quote:Op maandag 27 april 2009 23:16 schreef Murmeli het volgende:
truste allemaal lieve slaapkoppies
venco... ik ben er nog ff hoor....
ja beetje een kutsituatie, maar ja, wat moet dat moet. en ik moet daar echt weg....quote:Op maandag 27 april 2009 23:17 schreef Ofresca het volgende:
[..]
Pfff, dat helpt dus ook al niet. Succes met solliciteren in ieder geval.
volmaken ook nog? ik moet wel gewoon werken morgenquote:Op maandag 27 april 2009 23:18 schreef vencodark het volgende:
[..]
Haha, kunnen we het topic samen nog volmaken.
Waarom zeg je niks dan, als je de rosbief mist, haal je hem er toch gewoon weer even bij?quote:
Ooh, dat scheelt in ieder geval voor morgen.quote:Op maandag 27 april 2009 23:19 schreef Murmeli het volgende:
[..]
ja beetje een kutsituatie, maar ja, wat moet dat moet. en ik moet daar echt weg....
we gaan het zien. moet toch door he. en gelukkig hoef ik hem ws voorlopig ff niet te zien, hij is vrij dus dat scheelt. daarna zien we wel weer, misschien ben ik dan een beetje afgekoeld
Tja, moet ook af en toe een slok bier nemen.quote:Op maandag 27 april 2009 23:20 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Waarom zeg je niks dan, als je de rosbief mist, haal je hem er toch gewoon weer even bij?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |