volgende week maandagquote:
Mijn bodypumples was vervroegd naar 9 uur en ik werd 5 voor wakker. Ik leef met je mee.quote:Op dinsdag 28 april 2009 08:58 schreef Chicolate het volgende:
Gisteravond stond er op mijn rooster dat ik vanaf 11 uur college had ... vanochtend staat er opeens dat ik om 9 uur moet beginnen. Nu zit ik in mn pyama voor de pc. Lekker geregeld zeg.
Lekker!quote:Op dinsdag 28 april 2009 09:16 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
volgende week maandag![]()
gisteren spontaan besloten dat we wel eens een paar daagjes op vakantie konden, maar dan moest ik even maandag vrij hosselenDat is gelukt!
En nu gaan we zaterdagochtend weg richting Duitsland met de motor, en dan tot dinsdag
Ja stom hequote:Op dinsdag 28 april 2009 09:16 schreef loveli het volgende:
[..]
Mijn bodypumples was vervroegd naar 9 uur en ik werd 5 voor wakker. Ik leef met je mee.
Hij moet gewoon werken. Koninginnendag wordt in Duitsland niet gevierdquote:Op dinsdag 28 april 2009 09:22 schreef loveli het volgende:
De meeste mensen moeten werken op hun huwelijksdag. Gaat je man ook mee op koninginnedag of moet hij wel gewoon werken?
prima planquote:Op dinsdag 28 april 2009 09:19 schreef Tinkepink het volgende:
Ik twijfel
óf ik vier donderdag koninginnedag met mijn kinderen in Nederland (in het kader van opvoeding etc.)
óf ik vier vrijdag de 1e mei (Duitse vrije dag) en onze 7e huwelijksdag.
Ik neig naar: donderdag vrij, vrijdag werken en 's avonds uit eten met man en kinderen. Maar dan voel ik me zo'n slechte vrouw; werken op de 7e huwelijksdag
geweldig! En ik maar denken dat wij er snel bij zijn met 2,5 jaar en dan trouwplannen makenquote:Op dinsdag 28 april 2009 09:38 schreef Tinkepink het volgende:
WIj vieren het eigenlijk ieder jaar. We hebben elkaar op 1 mei ontmoet en een jaar later zijn we getrouwd. En aangezien het hier toch een vrije dag is....
Ik snap het probleem wel en zou het ook moeilijk vinden om te kiezen. Hoe denkt hij erover?quote:Op dinsdag 28 april 2009 09:29 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Hij moet gewoon werken. Koninginnendag wordt in Duitsland niet gevierdEn de 1e mei is dus wél een standaard vrije dag, wat dat dus de logischere keuze maakt. Echt, waar een mens zich druk over kan maken
![]()
euh, welkom, maar:quote:Op dinsdag 28 april 2009 10:15 schreef -Nienna- het volgende:
Goeiemorgen!
Lijstje voor vandaag:
O: 2 kleine matzes met kaas
L: 2 volkorenboterhammen met vlokken
D: groentjesoepje met afbakbroodjes óf aard. puree, groente en een stukje vlees
Met Koninginnedag gaan we waarschijnlijk even de stad in.
idemquote:Op dinsdag 28 april 2009 10:19 schreef Phaidra het volgende:
Bij nader inzien: Ik heb echt een hekel aan koninginnedag. Zoals gezegd, druk, vervelende/dronken mensen en de vrijmarkt is ook niet meer wat het geweest is... Het vervelende is dat je het ook niet echt kan omzeilen, tenzij je de hele dag binnen blijft. Met de auto/ OV naar familie gaan ofzo zit er niet echt in, bijvoorbeeld.
Een aantal jaar was ik toevallig in het buitenland rond deze tijd (veel excursies werden in de meivakantie gepland) en dat vond ik echt ideaal!
Er komen nog wel wat tussendoortjes bij, maar ik moet eerlijk zeggen dat hier gelijk mijn probleem ligt met afvallen....ik eet TE weinig.quote:Op dinsdag 28 april 2009 10:17 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
euh, welkom, maar:
wat is dit verschrikkelijk WEINIG![]()
ik mag hopen dat je je niet zo lekker voelt en niet meer binnen kunt houden?
oh, de welkom was niet bedoeld als ' je hebt je niet voorgesteld hoor'quote:Op dinsdag 28 april 2009 10:25 schreef Phaidra het volgende:
Mo, volgens mij had nienna zich gister wel voorgesteld hoor. Maar je hebt gelijk dat dat lijstje wel erg weinig is! Nienna, misschien kan je als tussendoortje nog wat magere yoghurt eten, of wat rauwkost? Weinig kcal, maar wel vullend. En tel je kcal? Het is handig als je weet wat je onderhoudsniveau is, dat kan je op deze site uitrekenen: http://www.giantpt.com/Voeding/GIANT_Voeding_BMR.htm. Het beste kan je de formule Harris-Benedict gebruiken. Om af te vallen kan je 500 kcal onder je onderhoudsniveau gaan zitten.
Gewoon vaste moment inbouwen. Evt. een wekkertje zeten om je eraan te herinneren.quote:Op dinsdag 28 april 2009 10:26 schreef -Nienna- het volgende:
Ik eet sowieso te weinig. Helemaal als ik niet hoef te werken, dus dat is iets waar ik deze week ook echt om moet denken.
Die Duitse huisgenoten tochquote:Op dinsdag 28 april 2009 08:18 schreef AKnynke het volgende:
goeiemorgen!
M'n huisgenoot (Duits) loopt altijd op Birckenstocks door het huis, over het laminaat, en het is hier nogal gehorig. Hier wordt ik dus altijd wakker van, en dat is best shit!
Maar goed, wakker is wakker...
Morgenquote:Op dinsdag 28 april 2009 10:39 schreef Viking84 het volgende:
O en ik vind koninginnedag ook kut.
Welkom terug, Nienna. En wanneer ga ik eens onder de 72 wegen? Die eeuwige 72 op m'n weegschaal!.
quote:
Dodag dusquote:Op dinsdag 28 april 2009 10:43 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
MorgenNadat je een dagje door de stad hebt geslenterd. gelopen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |