donequote:Op maandag 27 april 2009 18:43 schreef -Hans- het volgende:
Purple: even sms'en plaat Coen ! Pearl Jam.
Dan moet het Onderwerp zijn. Die Belgen vertalen alles.quote:Op maandag 27 april 2009 18:56 schreef on_air het volgende:
Fout in de TT: Topique...
Het zal is tijd worden, koninklijk huis heeft op alle publieke ned zenders tijd in gekocht.quote:Op maandag 27 april 2009 19:14 schreef -Hans- het volgende:
Hoor net op radio 1 dat het 20:00 wel 4 minuten langer duurt.. geruchten doen nu hard de ronde dat Beatrix haar aftreden zal gaan aankondigen. Spannend hoor
quote:Op maandag 27 april 2009 19:14 schreef -Hans- het volgende:
Hoor net op radio 1 dat het 20:00 wel 4 minuten langer duurt.. geruchten doen nu hard de ronde dat Beatrix haar aftreden zal gaan aankondigen. Spannend hoor
Het is dan toch zomer recesquote:Op maandag 27 april 2009 19:17 schreef borisz het volgende:
[..]
Denk het nog niet. Wim-Lex mag de spelen van 2010 afmaken denk ik. WIm Lex is 1 van de belangrijkste mensen van het IOC voor de OS2010 in Vancouver.
Avond![]()
OS2010 zijn winterspelenquote:Op maandag 27 april 2009 19:18 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Het is dan toch zomer reces
Hoi mawquote:Op maandag 27 april 2009 19:17 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Het zal is tijd worden, koninklijk huis heeft op alle publieke ned zenders tijd in gekocht.
Yoquote:Op maandag 27 april 2009 19:17 schreef borisz het volgende:
[..]
Denk het nog niet. Wim-Lex mag de spelen van 2010 afmaken denk ik. WIm Lex is 1 van de belangrijkste mensen van het IOC voor de OS2010 in Vancouver.
Avond![]()
Kan ik je zo ook vertellen , het is verschrikkelijkquote:Op maandag 27 april 2009 19:21 schreef borisz het volgende:
[..]
OS2010 zijn winterspelen.
Intresant college vandaag. Was een gastspreker van de ABN Amro. Het ging over de cultuurverschillen tussen NL en Belgie. Met als voorbeeld de Fortis case. Erg leuk
.
Wij polderen lekker door en in Belgie luisteren ze naar de baas.quote:Op maandag 27 april 2009 19:27 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Kan ik je zo ook vertellen , het is verschrikkelijk, Wij hadden belgie / frankrijk als cultuur verschillen
moet ik al mondkapjes in gaan kopen?quote:Op maandag 27 april 2009 19:32 schreef borisz het volgende:
Inmiddels heeft de varkensgriep Schotland bereikt.
uuhhm dat zou idd ook kunnenquote:Op maandag 27 april 2009 19:31 schreef Sirolf het volgende:
Mwah... het zou natuurlijk ook kunnen dat ze vandaag bekendmaakt dat ze in 2010 of 2011 aftreed. Kwestie van afwachten dus...
Komt ook nog wel in Nederland, denk ik.. Naja, geloof dat het wel redelijk is te behandelenquote:Op maandag 27 april 2009 19:32 schreef borisz het volgende:
Inmiddels heeft de varkensgriep Schotland bereikt.
Als je zwak van gestel bent doe het maarquote:Op maandag 27 april 2009 19:33 schreef purplerose het volgende:
[..]
moet ik al mondkapjes in gaan kopen?
Bij ons kan het weinig kwaad , maar voor kleintjes en oudjes is het funest.quote:Op maandag 27 april 2009 19:36 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Komt ook nog wel in Nederland, denk ik.. Naja, geloof dat het wel redelijk is te behandelen.
2 pac
Vraag is natuurlijk ook waarom dat opeens langer duurt. Heeft de NOS misschien onder embargo al wat informatie gekregen? Of denken ze dat er iets gaat gebeuren en hebben ze daarom alvast extra zendtijd ingeruimd?quote:Op maandag 27 april 2009 19:35 schreef -Hans- het volgende:
[..]
uuhhm dat zou idd ook kunnen. Verwacht toch wel wat nieuws want ook P & W duurt vandaag langer.
De kwetsbare groep dus. Laat het maar mooi wegblijven.quote:Op maandag 27 april 2009 19:38 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Bij ons kan het weinig kwaad , maar voor kleintjes en oudjes is het funest.
Was vorige week al bekend dat bea minuten zendtijd had ingekocht. Kan alleen maar speciaal zijnquote:Op maandag 27 april 2009 19:39 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Vraag is natuurlijk ook waarom dat opeens langer duurt. Heeft de NOS misschien onder embargo al wat informatie gekregen? Of denken ze dat er iets gaat gebeuren en hebben ze daarom alvast extra zendtijd ingeruimd?
Misschien waren Pauw en Witteman wel zo jaloers op het nieuws, dat zij ook 4 minuten erbij wilden.quote:Op maandag 27 april 2009 19:39 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Vraag is natuurlijk ook waarom dat opeens langer duurt. Heeft de NOS misschien onder embargo al wat informatie gekregen? Of denken ze dat er iets gaat gebeuren en hebben ze daarom alvast extra zendtijd ingeruimd?
Misschien is het een complot om de vergrijzing tegen te gaan.quote:Op maandag 27 april 2009 19:40 schreef -Hans- het volgende:
[..]
De kwetsbare groep dus. Laat het maar mooi wegblijven.
duren P&W en het journaal vaker langer dan gewoonlijk? oftewel, staat er echt iets te gebeuren of is het gewoon heel dom gespeculeer?quote:Op maandag 27 april 2009 19:40 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Misschien waren Pauw en Witteman wel zo jaloers op het nieuws, dat zij ook 4 minuten erbij wilden.
Ligt aan je netwerk , want je netwerk geeft het netwerk niet door.quote:Op maandag 27 april 2009 19:46 schreef Marc63 het volgende:
Technisch vraagje: als ik wel verbinding heb met het netwerk, maar via dat netwerk niet met internet, ligt het probleem dan bij mij of het netwerk?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |