Goed schrobben dus.quote:Op zaterdag 25 april 2009 20:13 schreef Rauw. het volgende:
[..]
van je ruit met een sinaasappelnetje/panty en glasex. Van je lak met een goede spons, lauw water met een auto-shampoo sopje... Of autopoets.
Een BMW motor, Porsch, vw kever, en subaru's van formaat hebben allemaal een boxer. de cilinders liggen in hetzelfde platte vlak. boxer motoren hebben niet 2 krukassen. sorry mien jongquote:Op zaterdag 25 april 2009 20:10 schreef Feitosa het volgende:
[..]
Dan weet je niet wat een boxermotor is. Velen roepen dat het een boxermotor is, echter de zuigers gaan naar buiten ipv dat ze een boksende beweging tegen elkaar in maken.
Daarom heeft een subaru geen boxermotor.![]()
Back to school boy.
Dat komt nog wel.quote:Op zaterdag 25 april 2009 20:06 schreef vencodark het volgende:
[..]
Ik wil deze!![]()
ik wou dat ik negatiever kon zijn over hem. Dan was het makkelijker.
het is ook snel, dat snap ikquote:Op zaterdag 25 april 2009 20:10 schreef vencodark het volgende:
[..]
Er is ook niets gebeurd. Maar ik blijf mezelf de vraag stellen hoe iemand binnen een paar dagen van wel verliefd..naar niet verliefd kan gaan. Ik vind dat zo moeilijk.
Ik wil gewoon dat het terugkomt en het gewoon gaat zoals we beide eigenlijk hadden verwacht. Gevoel stopt niet zomaar. Dat kan niet. Althans..ik dacht niet dat het kon.
En ik weet dat het straks weer anders zal gaan en het langzaam beter wordt. Ik ken de clichés en vaak zijn ze ook waar. Ik moet gewoon weer terug naar een paar maanden geleden toen ik nog niet van hem had gehoord maar dit is zo snel. Ik heb er amper aan kunnen wennen.
Ja, dat vind ik eerlijk gezegd ook vreemd, moet je je toch afvragen hoe hij er is ingestapt, to begin with, misschien.quote:Op zaterdag 25 april 2009 20:10 schreef vencodark het volgende:
[..]
Er is ook niets gebeurd. Maar ik blijf mezelf de vraag stellen hoe iemand binnen een paar dagen van wel verliefd..naar niet verliefd kan gaan. Ik vind dat zo moeilijk.
Moet je autopoets niet gebruiken als je auto schoon is zonder die vliegjesquote:Op zaterdag 25 april 2009 20:13 schreef Rauw. het volgende:
[..]
van je ruit met een sinaasappelnetje/panty en glasex. Van je lak met een goede spons, lauw water met een auto-shampoo sopje... Of autopoets.
Wat is daar mis mee?quote:Op zaterdag 25 april 2009 19:46 schreef Ofresca het volgende:
[..]
Jij komt uit Drenthe en praat Gronings.
Hoe je een velg van een auto krijgtquote:Op zaterdag 25 april 2009 20:04 schreef Ofresca het volgende:
[..]![]()
Weet jij nog een manier om vliegjes van de auto te krijgen? (Naast heel hard schrobben natuurlijk)
Hebben alles al besproken denk ik. Soms komt iemand zichzelf en de eigen gevoelens tegen. Soms bots je zelf tegen een muur waarvan je dacht dat die er niet stond. Soms...spat je zeepbel van liefde gewoon kapot.quote:Op zaterdag 25 april 2009 20:14 schreef ThE_ED het volgende:
[..]
Ja, dat vind ik eerlijk gezegd ook vreemd, moet je je toch afvragen hoe hij er is ingestapt, to begin with, misschien.
Goed wrijven, maar met beleid...En niet te lang doordoen, anders heb je kans dat je de lak eraf wrijft.quote:
Soms voor een snelle beurt kun je even niet anders, en dan kun je best even een vlekje verwijderen met een dubbie autopoets op een oude lap.quote:Op zaterdag 25 april 2009 20:15 schreef DieBoard het volgende:
[..]
Moet je autopoets niet gebruiken als je auto schoon is zonder die vliegjes
Ik laat ze er wel op zitten.quote:Op zaterdag 25 april 2009 20:17 schreef Rauw. het volgende:
[..]
Goed wrijven, maar met beleid...En niet te lang doordoen, anders heb je kans dat je de lak eraf wrijft.
Wax gebruik je idd als laatste als finishing touchquote:Op zaterdag 25 april 2009 20:15 schreef DieBoard het volgende:
[..]
Moet je autopoets niet gebruiken als je auto schoon is zonder die vliegjes
Emmertje water, beetje autoshampoo en een spons met van die slierten (geen flauw idee hoe het heet).quote:
Vooral met dat Commandant moet je oppassenquote:Op zaterdag 25 april 2009 20:17 schreef Rauw. het volgende:
[..]
Goed wrijven, maar met beleid...En niet te lang doordoen, anders heb je kans dat je de lak eraf wrijft.
Ja, blijft altijd moeilijkquote:Op zaterdag 25 april 2009 20:17 schreef vencodark het volgende:
[..]
Hebben alles al besproken denk ik. Soms komt iemand zichzelf en de eigen gevoelens tegen. Soms bots je zelf tegen een muur waarvan je dacht dat die er niet stond. Soms...spat je zeepbel van liefde gewoon kapot.![]()
Hij kan het niet anders verklaren en ik net zo min.
Neen, dit is niet correct. van origine heet het boxermotor OMDAT de cilinders als het ware tegen elkaar opboksen en het is INCORRECT te zeggen dat kevers , porsches en subaru,s boxermotoren hebben. ( deze hebben immers zuigers die van elkaar weg duwen , dus geen bokser )quote:Op zaterdag 25 april 2009 20:14 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Een BMW motor, Porsch, vw kever, en subaru's van formaat hebben allemaal een boxer. de cilinders liggen in hetzelfde platte vlak. boxer motoren hebben niet 2 krukassen. sorry mien jong
Je hebt echt van die gasten die een fortuin aan dat spul uitgevenquote:Op zaterdag 25 april 2009 20:20 schreef Rauw. het volgende:
[..]
Emmertje water, beetje autoshampoo en een spons met van die slierten (geen flauw idee hoe het heet).
Moeilijker dan dat is het niet
Niet zo neerbuigend.quote:Op zaterdag 25 april 2009 20:10 schreef Feitosa het volgende:
[..]
Dan weet je niet wat een boxermotor is. Velen roepen dat het een boxermotor is, echter de zuigers gaan naar buiten ipv dat ze een boksende beweging tegen elkaar in maken.
Daarom heeft een subaru geen boxermotor.![]()
Back to school boy.
Ik heb een detailing workshop gehad van een belangrijk persoon binnen Mequiarsquote:Op zaterdag 25 april 2009 20:18 schreef KudFokker het volgende:
[..]
Wax gebruik je idd als laatste als finishing touch
Ik heb die troep 4 jaar verkocht als bijbaantje :0
Als iemand advies nodig heeft, roept u maar
Ik heb een keer als promo een 360 Modena (kan dat kloppen) gepoetst als promotie stuntquote:Op zaterdag 25 april 2009 20:21 schreef Rauw. het volgende:
[..]
Ik heb een detailing workshop gehad van een belangrijk persoon binnen Mequiars![]()
Heb er ook zo m'n kaas van gegeten...
Plus met n klein beetje poets zie je wel vaak op automeetings, als je echt even niet anders kan met een duppie poets het eraf halen.
Aan welke kant vindt de ontbranding plaats? dus welke kant worden de cilinders opgeduwd? juist.. naar elkaar toe.. dus een boxer...quote:Op zaterdag 25 april 2009 20:20 schreef Feitosa het volgende:
[..]
Neen, dit is niet correct. van origine heet het boxermotor OMDAT de cilinders als het ware tegen elkaar opboksen en het is INCORRECT te zeggen dat kevers , porsches en subaru,s boxermotoren hebben. ( deze hebben immers zuigers die van elkaar weg duwen , dus geen bokser )
Helaas is de halve wereld mongloide en noemen ze die motoren FOUTIEF boxermotoren.
Pas op he, met je opmaken!quote:Op zaterdag 25 april 2009 20:07 schreef DieBoard het volgende:
Zo vanmiddag om half 4 gelukkig nog 3 kaarten voor Defqon1 weten te krijgen
Rebel, ga jij je alvast opmaken, want je had niets te doen toch. Kan je zo richting Andre gaan
Niet neerbuigend bedoeld. Helaas zeggen ze bij de autofabrikanten ook foutief dat het een boxermotor betreft terwijl dit gewoon niet correct is.quote:Op zaterdag 25 april 2009 20:21 schreef Belsezar het volgende:
[..]
Niet zo neerbuigend.
Ik heb weer wat geleerd, dankje.
Ik gebruik shampoo (5eypo) en bumpershine(5eypo) van Valma, met Autoglym wax en paint renovater (samen 25 euro) (volgende auto word sowieso Mequiars)quote:Op zaterdag 25 april 2009 20:21 schreef KudFokker het volgende:
[..]
Je hebt echt van die gasten die een fortuin aan dat spul uitgevenen dan 4 uur aan het poetsen zijn op zondag
Poetsen is geen slecht ding als je het doet op een auto waar je trots op bentquote:Op zaterdag 25 april 2009 20:23 schreef KudFokker het volgende:
[..]
Ik heb een keer als promo een 360 Modena (kan dat kloppen) gepoetst als promotie stuntecht leuk was dat
Dan blijf je toch lekker onwetend.quote:Op zaterdag 25 april 2009 20:23 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Aan welke kant vindt de ontbranding plaats? dus welke kant worden de cilinders opgeduwd? juist.. naar elkaar toe.. dus een boxer...
Als je cilinders weggeduwd worden heb je een serieus probleem man.quote:Op zaterdag 25 april 2009 20:23 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Aan welke kant vindt de ontbranding plaats? dus welke kant worden de cilinders opgeduwd? juist.. naar elkaar toe.. dus een boxer...
Jammer dat hij niet van mij wasquote:Op zaterdag 25 april 2009 20:25 schreef Rauw. het volgende:
[..]
Poetsen is geen slecht ding als je het doet op een auto waar je trots op bent
quote:Op zaterdag 25 april 2009 20:27 schreef Rauw. het volgende:
[..]
Als je cilinders weggeduwd worden heb je een serieus probleem man.
Jammer dat ze niet even een Mequiars man hebben laten komen, daar steek je veel meer van op dan de gemiddelde verkoperquote:Op zaterdag 25 april 2009 20:28 schreef KudFokker het volgende:
[..]
Jammer dat hij niet van mij was
Maar er was best veel publiek, en die hadden allemaal vragen hoe het het best werkte enzo
Junkers Jumoquote:Op zaterdag 25 april 2009 20:27 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Dan geef jij me toch een voorbeeld van een auto/vliegtuig/boot met een "echte" boxer...
You gotta movequote:Op zaterdag 25 april 2009 20:28 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]whaha, ja, dan kan je je lidmaatschap van de anwb gebruiken
foutje
Daar hadden wij van te voren een cursus van gehadquote:Op zaterdag 25 april 2009 20:29 schreef Rauw. het volgende:
[..]
Jammer dat ze niet even een Mequiars man hebben laten komen, daar steek je veel meer van op dan de gemiddelde verkoper
wat is er mis met het Slut gedeelte?quote:Op zaterdag 25 april 2009 20:31 schreef liefie_ het volgende:
ow wacht dan moet ik ff een post compleet de andere kant op doen
ik heb een mega kledingcrisis
ik wil vanavond iets leuks aan voor een feest
maar die mensen zijn allemaal iets classier en ouder dan ik
dus ik wil iets aan dat zegt yay party! en niet yay party I'm a 23 year old slut
Hahahaquote:Op zaterdag 25 april 2009 20:31 schreef liefie_ het volgende:
ow wacht dan moet ik ff een post compleet de andere kant op doen
ik heb een mega kledingcrisis
ik wil vanavond iets leuks aan voor een feest
maar die mensen zijn allemaal iets classier en ouder dan ik
dus ik wil iets aan dat zegt yay party! en niet yay party I'm a 23 year old slut
Waar zat je zelf aan te denken dan?quote:Op zaterdag 25 april 2009 20:31 schreef liefie_ het volgende:
ow wacht dan moet ik ff een post compleet de andere kant op doen
ik heb een mega kledingcrisis
ik wil vanavond iets leuks aan voor een feest
maar die mensen zijn allemaal iets classier en ouder dan ik
dus ik wil iets aan dat zegt yay party! en niet yay party I'm a 23 year old slut
Lijkt me ontzettend leuk werk om te doen, airbrushen.quote:Op zaterdag 25 april 2009 20:31 schreef KudFokker het volgende:
[..]
Daar hadden wij van te voren een cursus van gehad
Hij heeft ons ook geleerd hoe je moest airburshennjah, spotrepair enzo
wel leuk om die verf te mengen enzo
Vraag ik me af waarom ze het een Type: Six-cylinder 12-piston liquid-cooled opposed piston inline two-stroke diesel engine noemen...quote:Op zaterdag 25 april 2009 20:30 schreef Feitosa het volgende:
[..]
Junkers Jumo
http://en.wikipedia.org/wiki/Junkers_Jumo_205
De hedendaagse "boxers"zijn eigenlijk vlakke 6 cilinders of 4 cilinders.
I rest my case.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |