Dat is dan natuurlijk weer persoonlijke smaak maar bedankt voor de tip.Die zal ik ook eens bekijken.quote:Op donderdag 7 mei 2009 09:20 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Nee dat was kinderlijke simpel. Verrast in negatieve zin. Bovendien is het een spin-off
Heb je de echte remake gezien met de gehandicapte Superman (Christopher Reeve) ??
We`ll always have Parisquote:Op donderdag 7 mei 2009 23:38 schreef Maxerazzi het volgende:
Casablanca
[ afbeelding ]
Welverdiende klassieker-status voor deze film! 67 Jaar later nog steeds de blauwdruk voor romantische drama's! ''Louis, I think this is the beginning of a beautiful friendship.''![]()
Humphry Bogart![]()
9
86e in de imdb top 250quote:Op zaterdag 9 mei 2009 21:52 schreef mschol het volgende:
Star trek (2009)
geen star trek fan, (eerder starwars). maar heb mij zeker vermaakt met deze film, enkele dialogen waren mij iets te lang maar het geheel zat wel goed inelkaar.
7,5/10
Vrij logisch, het is de eerste blockbuster van 2009 die aan de verwachtingen voldoet.quote:
ach over een maandje ofzo is dat uitgekristalliseerd en heeft hij misschien nog een 7,5 of een 7 oid...quote:Op zaterdag 9 mei 2009 21:54 schreef Siniti het volgende:
[..]
86e in de imdb top 250![]()
Star Trek fanbois zijn ff helemaal los gegaan hoor
Waarschijnlijk welquote:Op zaterdag 9 mei 2009 22:00 schreef mschol het volgende:
[..]
ach over een maandje ofzo is dat uitgekristalliseerd en heeft hij misschien nog een 7,5 of een 7 oid...
Moet hem zelf nog zien trouwens dus geen slecht woord over de film hoorquote:Op zaterdag 9 mei 2009 21:59 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Vrij logisch, het is de eerste blockbuster van 2009 die aan de verwachtingen voldoet.
een 9quote:Op zondag 10 mei 2009 02:49 schreef Siniti het volgende:
The Departed
Net zo goed als het origineel, en leonardo dicaprio irriteerde me geeneens
9/10
Jawel, ik vond em erg goed. Vond jij hem kut dan?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 16% gewijzigd door Siniti op 10-05-2009 03:22:31 ]
Dan ga ik die film vanmiddag bekijken, ben benieuwd of ik die mening met je kan delenquote:Op zondag 10 mei 2009 03:04 schreef cultheld het volgende:
Okuribito, een 10 en tevens één van de allermooiste films die ik in mijn leven heb mogen bekijken.
Nou ben ik op filmgebied al heel wat gewend, maar deze film is in mijn optiek nu al een tijdloos meesterwerk te noemen. Niet geschikt voor cultuurbarbaren en emotioneel geblokkeerden, wel geschikt voor filmliefhebbers die gezegend zijn met een behoorlijk empathisch vermogen en een verfijnd gevoel voor kunst, want dat is, meer nog dan de thematiek, de onderscheidende factor van deze film.
Een film die zowel een lach als een traan bij me heeft losgeweekt, zonder ook maar een moment sentimentele pretenties te hebben gehad. Om die reden geef ik deze film dan ook de maximale score en die waardering krijgt een film vrijwel nooit van mij.
Ik kon hem downloaden met 950-1000 kb/s vannachtquote:Op zondag 10 mei 2009 04:46 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Dan ga ik die film vanmiddag bekijken, ben benieuwd of ik die mening met je kan delen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |