Niet echt, het voetbal liep prima de afgelopen weken en er heerste meer de stemming van we zullen psv wel ff oprollen.quote:Op zondag 26 april 2009 13:01 schreef Luco het volgende:
[..]
Dachten we ook niet dat ze tegen PSV gemotiveerd zouden zijn en over lijken zouden gaan? Je kan kotsen op Affelay wat je wil, maar dat gozertje heeft wel zo'n arrogante "lijken" mentaliteit...
NVS 1 bedoel jequote:Op zondag 26 april 2009 14:31 schreef Rumille het volgende:
Godsamme, ik zet de stream voor Ajax - AZ alvast aan, is daar ADO - Feyenoord op. Stream werkt perfect, wedstrijd is afgelopen, hapert als de tering
Wat een matte pot. Die Enoh heeft ook een lage handelingssnelheid zeg..quote:Op zondag 26 april 2009 14:31 schreef Black-Death het volgende:
Nou, hopen dat ze er vol tegenaan gaan!
Al die spelers bij Ajax hebben gewoon geen zin om tegen een AZ zichzelf uit de naad te werken blijkbaarquote:Op zondag 26 april 2009 15:00 schreef VoreG het volgende:
Het verdedigen is voor de verandering weer dramatisch.
Het gaat tussen Oleguer en Alderweireld is 15 meter en daartussen staat Lens helemaal vrij. Lekker hoor..
Speel je tegen een Marseille/Fiorentina/HSV dan kunnen ze opeens zo hard werken en knokken voor iedere bal, maar in de Eredivisie zijn ze te lam om een stap te zetten..
Melvin Platje heeft meer venijn in zich dan de hele Ajax selectie.quote:Op zondag 26 april 2009 15:08 schreef Spougle het volgende:
We hadden Platje moeten halen in de winterstop. Dan waren we nu kampioen geweest.
Je zou een willekeurig iemand van de tribune hebben kunnen plukken, die wil tenminste werken voor die bal.quote:Op zondag 26 april 2009 15:08 schreef Spougle het volgende:
We hadden Platje moeten halen in de winterstop. Dan waren we nu kampioen geweest.
"sinds winterstop beste verdediger van de Eredivisie hoor"quote:
Duidelijk de bal!quote:Op zondag 26 april 2009 15:19 schreef TIM-846 het volgende:
Die Lens mag ook gewoon blijven schoppen van Vink
Altijd makkelijk dit soort opmerkingen. Makkelijk en een beetje triestquote:Op zondag 26 april 2009 15:20 schreef DJ_Ryow het volgende:
[..]
"sinds winterstop beste verdediger van de Eredivisie hoor"![]()
mensen die dat de afgelopen weken zeiden
Daar krijgt ie ook het knietjequote:Op zondag 26 april 2009 15:20 schreef need2009 het volgende:
[..]
Knietje?? Hij voelt onderaan de kuit!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |