Alle moslims delen de islam, dat klopt ja.quote:Op donderdag 23 april 2009 17:03 schreef crrrN het volgende:
Je moet je eens verdiepen in het systeem Islam. Zoek op youtube: "What the west needs to know" en soortgelijke videos. Zodra je meer en meer weet, snap je hem meer en meer. Ook al is niet iedere moslim een terrorist, ze delen allemaal 1 ding: de Islam.
R@B R@B R@B R@B R@B R@B R@B R@B R@Bquote:Op donderdag 23 april 2009 17:00 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Je zoekopdracht op 'marokkaan' heeft 230 resultaten opgeleverd. Hieronder volgt een overzicht van de gevonden nieuwsberichten.
-edit-
Kloptquote:Op donderdag 23 april 2009 17:08 schreef A-mineur het volgende:
Je bedoeld een paar heel veel tegenwoordig.
Oh, TS werkt in een coffeeshop.quote:Op donderdag 23 april 2009 16:55 schreef Daskaar het volgende:
Ook heb ik veel marokkaanse klanten aan me balie, maar deze zijn over t algemeen erg vriendelijk.
Dat dus, wat een opperkneus is dat zegquote:Op donderdag 23 april 2009 17:17 schreef mudkipzz het volgende:
[..]
R@B R@B R@B R@B R@B R@B R@B R@B R@B
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
De polizei die een knuppel in je nek legt, daar moet je dan blij mee zijn.quote:Op donderdag 23 april 2009 17:19 schreef DrDentz het volgende:
Dus als ik me misdraag moet ik naar Duitsland ofzo, zullen ze daar blij mee zijn.
Inderdaad, ik dacht dat het wel meeviel als de R@B-reacties werden gepost op de FP bij zulke berichten, maar damn, het is werkelijk waarquote:Op donderdag 23 april 2009 17:17 schreef mudkipzz het volgende:
[..]
R@B R@B R@B R@B R@B R@B R@B R@B R@B
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik ga wel naar België dan.quote:Op donderdag 23 april 2009 17:23 schreef OldJeller het volgende:
[..]
De polizei die een knuppel in je nek legt, daar moet je dan blij mee zijn.
Ja, wel meer dan een paar.quote:Op donderdag 23 april 2009 17:01 schreef genakt het volgende:
er zijn er een paar die het voor iedereen verzieken he
Goh wat heb ik toch last van hooligans als ik niet bij een voetbalwedstrijd ben.quote:Op donderdag 23 april 2009 17:26 schreef LaTiNo het volgende:
.
Ik zou me persoonlijk meer richten op AL het tuig in NL:
- marokkaanse tuig
- gouden tanden antillianen
- loverboys van alle soorten afkomst
- tokkies
- kampers
- hooligans
- dronken hangjeugd
Als je de foute varianten meepakt zoals Marokaan, Marrokkaan, Marrokaan, etc, dan is de hitlijst nog stukken groter.quote:
Wat is dat nou voor een kortzichtige bullshit? Omdat JIJ nooit naar een voetbalwedstrijd loopt en omdat JIJ niet naar een kamp woont is alles ok?quote:Op donderdag 23 april 2009 17:38 schreef Lundegaard het volgende:
[..]
Goh wat heb ik toch last van hooligans als ik niet bij een voetbalwedstrijd ben.
Goh wat heb ik toch last van kampers als ik in de stad loop.
230 maar in al die jaren? Vergeleken met alle nieuwsartikelen over criminaliteit is dat bijna niks...quote:Op donderdag 23 april 2009 17:00 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Je zoekopdracht op 'marokkaan' heeft 230 resultaten opgeleverd. Hieronder volgt een overzicht van de gevonden nieuwsberichten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |