SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.-je webicon was te groot, niet terugplaatsen-
Wat staat op die poster?quote:Op donderdag 23 april 2009 14:59 schreef Silenus het volgende:
[..]
Nu hier ook binnen, er zit wel weer een briljante poster bij. Over een jaar of tien verwacht ik een DVD waarin ik de winnende maak in de CL-finale.
quote:Op donderdag 23 april 2009 15:05 schreef ikvalopdikkewijven het volgende:
[ afbeelding ]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Echt hopeloos die kazen.
De tweede plek is nog open. Dat is het enige dat belangrijk is. Je kan jezelf gewoon een grote dienst bewijzen als je zondag wint.quote:Op donderdag 23 april 2009 13:53 schreef lighted het volgende:
Wat is dat nou voor gejank dat zondag niet meer boeiend is? Je wilt toch gewoon van de kampioen winnen of niet? Net als dat je altijd van Feyenoord wilt winnen, onder welke omstandigheden dan ook. En dan janken op de spelers bij gebrek aan motivatie :S
Een foto van juichende Ajacieden waarvan de laatste rugnummer 10 heeft en mijn achternaam. (Bij elke SCC-houder staat er dan natuurlijk zijn/haar achternaam)quote:
Die is wel geniaal.quote:Op donderdag 23 april 2009 15:12 schreef Silenus het volgende:
[..]
Zeker ook familie van die PSV-supporter die een tattoo heeft van Van Gaal die in z'n reet wordt geneukt door Gomes.
Als dat figuur consequent is, moet hij een tattoo nemen met 'Willem II, Feyenoord, Heerenveen, Utrecht, Groningen, Heerenveen, Heracles, Vitesse, ADO en PSV bedankt'.quote:Op donderdag 23 april 2009 15:12 schreef Silenus het volgende:
[..]
Over die AZ'ers, k zag laatst dat een gast al zijn AZ-kampioen tattoo liet bijwerken met 'PSV Bedankt!'.![]()
Wat dacht je van slechte coaches!quote:Op donderdag 23 april 2009 14:22 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Hoe kan het dat Blind,Koster,Ten Cate en Van Basten het allemaal niet lukken.
Als hij ons dit seizoen alsnog kampioen maakt mag hij blijven.quote:Op donderdag 23 april 2009 14:32 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Ik wil van Basten best nog wat tijd geven. Maar om nu te zeggen dat ik duidelijk verbetering zie en vertrouwen heb in volgend seizoen.
2e plaatsen tellen niet! Als het ons lukt vind ik het niet eens verdiend.quote:Op donderdag 23 april 2009 15:09 schreef El_Bassie het volgende:
[..]
De tweede plek is nog open. Dat is het enige dat belangrijk is. Je kan jezelf gewoon een grote dienst bewijzen als je zondag wint.
En Heitingaquote:Op donderdag 23 april 2009 10:45 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
chivu .. meer hoef ik niet te zeggen.
quote:Op donderdag 23 april 2009 15:05 schreef ikvalopdikkewijven het volgende:
[ afbeelding ]Das al een oudje, en das een F'noorder meen ik en geen AZ'er.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik zal eens kijken of ik hem ergens anders kan vinden.
Heb deze al zeker 2 jaar geleden gezien
Blijkt toch recent..
[ Bericht 0% gewijzigd door fuckbuddy op 23-04-2009 15:45:29 ]Op vrijdag 5 oktober 2007 14:40 schreef BobRooney het volgende:
Volgens mij probeerde die invalide zelf een strijker af te steken, maar ging er iets fout.
Ophoepelen naar randverschijnselen met die filmpjes.quote:
Valt dat even allemaal mee. Staat wel een bekende in beeld meen ikquote:Op donderdag 23 april 2009 16:08 schreef Vanquish_ het volgende:
Waarom zou die, het gaat toch ook over Ajax.quote:Op donderdag 23 april 2009 16:13 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Ophoepelen naar randverschijnselen met die filmpjes.
Uiteraard terecht na de geweldige prestaties dit seizoen...quote:Op donderdag 23 april 2009 16:02 schreef kevin6188 het volgende:
Voor mensen die hier twijfelen tussen een SCC of telkens losse kaarten kopen: de prijs van losse kaarten gaat flink omhoog volgend seizoen. Flinker nog dan de SCC's.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |