Wat denk jij eigenlijk dat het woord "woningtekort" precies betekent?quote:Op woensdag 22 april 2009 11:24 schreef trancethrust het volgende:
[..]
Van wat voor soort logica bedien je jezelf?
Nou, het is dus wel zo dat het mogelijk is dat er 700.000 woningen vrijkomen wanneer mensen besluiten langer thuis te blijven wonen, te gaan samenwonen (eventueel met bijv. een familielid of vriend), een kleiner huis aanvaarden, noem maar op.quote:Op woensdag 22 april 2009 11:38 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Ja we kunnen natuurlijk ook zoals in de jaren 30 met de gehele familie in een klein huisje gaan wonen, dan hebben we de komende tijd echt geen woningtekort.
191.476quote:
6 verkochte huizen per 2 uur.quote:Op woensdag 22 april 2009 12:14 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
191.476
Het topic heeft al z'n uitwerking.
ff een nieuwe server erbij zetten.quote:Op woensdag 22 april 2009 13:21 schreef henkway het volgende:
Zoek in 191.476 koopwoningen
Hebben ze pauze of zo??
hehehehquote:
En waarom bij 250.000? Dan zijn de huizen voor de helft van de prijs?quote:Op woensdag 22 april 2009 15:43 schreef Falco het volgende:
Leuk topic. Bij de 250.000, ga ik mezelf ook maar es wagen op de woningmarkt
. Voorlopig is huren bijzonder chill tegenwoordig.
Eerder nothing saidquote:Op woensdag 22 april 2009 16:05 schreef bleiblei het volgende:
Hebben Bemmel en LXIV al een huis gekocht op deze geweldige buyersmarkt in deze vreselijke crisis waar alle huizen zo gigantisch gekelderd zijn?
Vast niet.
Nuff said wmb.
Aah, dus hij staat inmiddels eigenlijk al op 200.000.quote:Wat je overigens ook niet moet vergeten is dat een huis vaak x maanden langer op Funda staat dan nodig is om er zeker van te zijn dat de kopers alle zaakjes op orde hebben. Kortom, er zit ook nog een flinke vertraging in die DB. Oh noes.
Of op 150.000, de beurzen trekken weer best netjes bijquote:Op woensdag 22 april 2009 16:14 schreef watchers het volgende:
[..]
Eerder nothing saidEen huizenmarkt zakt niet in met 10% per maand. Alleen lieden die een neergang op die manier willen bagataliseren, proberen te doen alsof dat geroepen is.
Als er geen crisis is? Waarom dan toch die roep vanuit allerlei belanghebbende partijen aan de overheid om vooral toch in te grijpen in de huizenmarkt?
[..]
Aah, dus hij staat inmiddels eigenlijk al op 200.000.
Ik zou de manisch-depressieve beursen van dit jaar maar niet al teveel als graadmeter nemenquote:Op woensdag 22 april 2009 16:21 schreef bleiblei het volgende:
Of op 150.000, de beurzen trekken weer best netjes bij.
En je woont nu in een tent op de camping? Of was je dat geld meteen weer kwijt aan de ook 30% in prijs gestegen woning waar je daarna introk? Alleen in het eerste geval was het namelijk cashenquote:Enne, als het met 10% per maand zou gaan, ging er tegenwoordig bijna geld bij. De meesten hier zie ik al een jaar of 3 roepen dat de tent in stort. Maar in de tussentijd ben ik wel een huis verder en heb ik 30% gecasht met een laf flatje.
1% daling per maand is geen wishful thinking meer natuurlijk. Simpelweg een te verwachten en reële daling. Voordeel voor jou: je gaat straks minder belasting betalen -als de overheid een beetje meewerkt tenminste- en als je weer uit je huisje wilt over 20 jaar, zijn die andere huizen ook weer goedkoper.quote:Al met al wens ik iedereen veel succes met z'n wishfull thinking. Ik geniet wel van mijn eigen huisje waar ik de komende 20 jaar uitstekend zit.
Er is gewon behoefte om te verkopen,quote:Op woensdag 22 april 2009 10:51 schreef Lemmeb het volgende:
Ik vraag me wel af waar al die 200.000 gezinnen gebleven zijn die nu hun huis te koop hebben staan. Zouden die nu op straat slapen? Er was toch zo'n gigantisch woningtekort?
191.755quote:
bron? want ik zie ze nietquote:Op woensdag 22 april 2009 11:36 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Exact.
[..]
Nee, maar een groot aantal natuurlijk wel, door mensen die al een ander huis gekocht hebben of die samen zijn gaan wonen.
Jij meent dat funda er op dit moment belang bij heeft om zoveel mogelijk huizen op hun site aan te bieden?quote:Op vrijdag 24 april 2009 11:49 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
Overigens spidert funda zich dol bij andere sites. Wat er na het weekend bij komt, is vooral van andere sites, soms huizen die al jaren te koop staan, en vaak zelfs huizen die al verkocht zijn. Hun eigen aanbod lijkt ook onregelmatig erbij te komen, sommige dagen niks, en dan weer een paar duizend huizen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |