Inderdaad. Die begravenis scène was ook om te janken. Ik had niet eens door wie er nou begraven werd. Sowieso ken ik van nog geen één karakter de naam.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 01:30 schreef Merkie het volgende:
Pff, heb het eigenlijk wel gezien na 3 afleveringen. De schrijvers maken het zichzelf lekker makkelijk, de dialogen zijn bij vlagen tenenkrommend (die Duitser die meteen helemaal op z'n teentjes getrapt werd toen dinges vroeg of er in die gevangenis nazi's geëxecuteerd zijn en begon over het slavernijverleden van de VS, sloeg echt nergens op en was gewoon dom), het script hangt vaak van toevalligheden aan elkaar en de slowmotionbeelden vergezeld van een gevoelig singer-songwriter liedje is helemaal het toppunt van aanboren van cliché's. Leuk concept, slecht uitgevoerd. Het is net Prison Break.
Inderdaad. En als je dat toch niet wilt doen, hang dan voor de gein de foto's dan niet op dezelfde plek als in je flashforward, maakt verder geen zak uit en dan toon je toch aan dat de toekomst niet vast staat. Om dit soort redenen vind ik de serie erg dom. Ook dat kleine meisje, vraag gewoon eens wat ze gezien heeft? Mensen in series als deze doen altijd alsof kleine kinderen debieltjes zijn waarmee je niet normaal kunt communicerenquote:Op zaterdag 10 oktober 2009 17:22 schreef Kinga het volgende:
Die paradox met dat bord begin ik mij wel aan te ergeren nou. Kom op, hij wil toch dat zijn visioen niet uitkomt? Blaas dat hele onderzoek af, kappen met dat prikbord, klaar.
Zoey loog tegen Demetri. Later vertelde ze tegen de vrouw van dat Demetri zijn kamer leeg was en dat ze een jongetje instopte dat mama tegen haar zei.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 16:01 schreef Tazmaniac het volgende:
Leuke episode weer
en Gabrielle Union
Volgens mij zijn sommige FF's om wat voor reden dan ook niet correct.
Hoe kan Demetri op 29 april trouwen als hij op 15 maart dood wordt geschoten?
Is Zoey er zomaar vanuit gegaan dat ze Demetri op een afstand zag staan terwijl er mss iemand anders staat?
en wat is jullie take on dat crow gebeuren?
en waarom zijn sommige mensen imuun voor de black outs?
Of stond dat Somalisch manneke gewoon te ver van de toren af?
het was 1991, ik denk dat die toren nog in de testfase was en dat die daarom nog nie zo ver reikte.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 16:01 schreef Tazmaniac het volgende:
Of stond dat Somalisch manneke gewoon te ver van de toren af?
Die vrouw is de echtgenote van die FBI baas volgens Flashforward wiki. Heeft volgens mij niks met Demetri te maken.quote:Op zondag 11 oktober 2009 03:50 schreef Libris het volgende:
[..]
Zoey loog tegen Demetri. Later vertelde ze tegen de vrouw van dat Demetri zijn kamer leeg was en dat ze een jongetje instopte dat mama tegen haar zei.
Ja, de serie begon veelbelovend, maar ik vind het ook steeds minder worden. In series als dit zijn kleine meisjes altijd autistische teruggetrokken weirdo's die alleen maar cryptisch kunnen zijn. Als je mijn neefje over zijn nachtmerrie vraagt, dan lult ie honderduit.quote:Op zondag 11 oktober 2009 03:20 schreef Merkie het volgende:
[..]
Inderdaad. En als je dat toch niet wilt doen, hang dan voor de gein de foto's dan niet op dezelfde plek als in je flashforward, maakt verder geen zak uit en dan toon je toch aan dat de toekomst niet vast staat. Om dit soort redenen vind ik de serie erg dom. Ook dat kleine meisje, vraag gewoon eens wat ze gezien heeft? Mensen in series als deze doen altijd alsof kleine kinderen debieltjes zijn waarmee je niet normaal kunt communiceren.
De hele serie is gebaseerd op deze "logica" van de schrijvers en daarom slaat het gewoon allemaal nergens op.
Dat vroeg ik me ook afquote:Op zondag 11 oktober 2009 11:08 schreef Witchfynder het volgende:
En waarom heet een Koreaan Demetri?.
Dat was iemand anders. 5 sec later zag je Zoey naast Dimitri zitten..quote:Op zondag 11 oktober 2009 03:50 schreef Libris het volgende:
[..]
Zoey loog tegen Demetri. Later vertelde ze tegen de vrouw van dat Demetri zijn kamer leeg was en dat ze een jongetje instopte dat mama tegen haar zei.
Is ook moeilijk verschil in te zien, ze hebben allebei een donkere huidskleur.quote:Op maandag 12 oktober 2009 14:12 schreef Moron het volgende:
[..]
Dat was iemand anders. 5 sec later zag je Zoey naast Dimitri zitten..
De moord van alle kraaien.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 07:30 schreef dapluiz het volgende:
[ afbeelding ]
Dat vind ik nou weer wel interessant
Al lijkt het me wel opvallen als je overal ter wereld van die torens neerzet
Vraag me trouwens ook af over welke moord die Geyer het nou had bij de douane.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |