Voor mij het belangrijkste voordeel van een abonnement: de mogelijkheid om banners uit te zetten.quote:Op zondag 19 april 2009 18:37 schreef FANN het volgende:
heb jij helemaal geen banners? bij mij stikt het ervan, onder opzij...... overal
ow.... jah.... dat abo gedoe...... nah.....het stoort me niet hoor die banners all'e'en als ze soms ineensquote:Op zondag 19 april 2009 18:42 schreef Copycat het volgende:
[..]
Voor mij het belangrijkste voordeel van een abonnement: de mogelijkheid om banners uit te zetten.
Het begint idd het overwegen waard te worden..... kan dat dan ook zonder zo'n "ik sponsor FOK! zo hard metertje" boven je posts??quote:Op zondag 19 april 2009 18:42 schreef Copycat het volgende:
[..]
Voor mij het belangrijkste voordeel van een abonnement: de mogelijkheid om banners uit te zetten.
Dat heb ik ook uitgezet.quote:Op zondag 19 april 2009 18:48 schreef Leandra het volgende:
Het begint idd het overwegen waard te worden..... kan dat dan ook zonder zo'n "ik sponsor FOK! zo hard metertje" boven je posts??
Ik zie ze bij jou allemaal, incl. het feit dat je een FOK!plus abonnement hebtquote:Op zondag 19 april 2009 18:50 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat heb ik ook uitgezet.
Jij ziet het bij mij wel, denk ik? Maar ik zie alleen PM-enveloppe, homepage-huisje, fobo, profiel en de twee quote-opties. De rest er allemaal uitgefilterd. Ontsierende zooi.
Ja dat ik ook, zelfs signatures staan uit, krijg daar de notes voor terugquote:Op zondag 19 april 2009 18:50 schreef Copycat het volgende:
Dat heb ik ook uitgezet.
Jij ziet het bij mij wel, denk ik? Maar ik zie alleen PM-enveloppe, homepage-huisje, fobo, profiel en de twee quote-opties. De rest er allemaal uitgefilterd. Ontsierende zooi.
'Vroegah' liet ik die tag weghalen, maar dat kan nu dus niet meer.quote:Op zondag 19 april 2009 18:54 schreef Leandra het volgende:
Ik zie ze bij jou allemaal, incl. het feit dat je een FOK!plus abonnement hebt
Inderdaad, een beetje voorpret.quote:Op zondag 19 april 2009 19:05 schreef BONG4002 het volgende:
Hoi
De SC begint weer een beetje op gang te komen nu de startdatum van de kelder dichterbij komt
quote:
Natuurlijk Bongetje!quote:Op zondag 19 april 2009 19:35 schreef BONG4002 het volgende:
[..]![]()
Al denk ik het niet echt op de voet te gaan volgen, de verslavingsfactor is te hoog dus zal het voornamelijk doen met de highlights van Y-tube etc.
quote:Op zondag 19 april 2009 19:44 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Natuurlijk Bongetje!*op schouder klopt*
![]()
Stiekem denk ik dat ook......en zal ik ook wel weer oranje worden in het weekendquote:Wacht maar tot het hier weer echt loopt, dan ben je er heus wel weer.
Ik ook niet...quote:Op zondag 19 april 2009 19:46 schreef BONG4002 het volgende:
Stiekem denk ik dat ook......en zal ik ook wel weer oranje worden in het weekend, kan eigenlijk niet wachten tot de COS weer begint
gmtaquote:
Ik neem aan van wel?quote:
like duuhquote:
Best spannend, helaas ben ik die zaterdag daarop weg ivm verjaardag maar ga zeker die vrijdagavond kijkenquote:Op zondag 19 april 2009 19:49 schreef PietjePuk007 het volgende:
Vrijdag om 21u de officiële start, begint nu toch wel dichtbij te komen.
Ja ik ookquote:
Had ik nou goed begrepen dat de streams 's nachts offline gaan als er geen activiteit is? Zoiets meen ik namelijk te hebben gelezen...quote:
Nee ze gaan niet off, de bediening gaat "automatisch" op basis van beweging. Dus als iedereen slaapt dan beweegt er niks. Zo begreep ik 't.quote:Op zondag 19 april 2009 19:54 schreef BONG4002 het volgende:
Had ik nou goed begrepen dat de streams 's nachts offline gaan als er geen activiteit is? Zoiets meen ik namelijk te hebben gelezen...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |