abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_68127854
Regelmatig hoor je gezeik en gek#nker op de Kwikfit (ook wel Kwikshit genoemd) maar het moet me van het hart dat bij de Kwikfit op de Oudenoord 1 in Utrecht het prima zakendoen is.

Enkele weken geleden afspraak gemaakt voor de wisseling winterbanden naar zomerbanden en die stond vandaag om 10:00 geplanned. Om 09:30 was ik aanwezig en de auto werd gelijk naar achter gereden om gedaan te worden. Ondertussen kreeg ik een fijne bak koffie en kon een praatje maken, de meneer sprak netjes Nederlands!!

Na nog een bak koffie gekregen te hebben van een monteur was de auto alweer klaar, na 34 minuten. Kreeg gelijk te horen dat de banden nog wel ok waren, maar geen 5000 KM meer mee gingen. Dat klopt, want dat had ik zelf ook al gevoeld voor de wissel naar de winterbanden toe. Werden me geen banden opgedrongen en alles was prima afgehandeld.

Normaal was ik nooit positief over de Kwikfit na een aantal negatieve ervaringen, maar de 2e keer Oudenoord heeft mij meer dan positief verrast. En dat mag ook eens gezegd worden!
pi_68129525
Ik moet zeggen dat ik ook zeer tevreden ben met die kwikfit.
Ik rij er elke dag langs en het is er altijd wel druk.

Die zaak die naast hun zitvind ik wat minder.
Heb er ooit veel gezeik gehad met het inbouwen van een mp3 radio, maar goed.

Kwikfit op de Oudenoord is prima!
pi_68154771
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 00:11 schreef 2PaCaVeLi het volgende:
Ik moet zeggen dat ik ook zeer tevreden ben met die kwikfit.
Ik rij er elke dag langs en het is er altijd wel druk.

Die zaak die naast hun zitvind ik wat minder.
Heb er ooit veel gezeik gehad met het inbouwen van een mp3 radio, maar goed.

Kwikfit op de Oudenoord is prima!
Zo vind ik de buurtwinkel hier om de hoek niks, daar heb ik 's een pak melk gekocht dat over de datum was.
Albert Heijn is veel beter, daar zie ik altijd mensen naar binnen lopen.

Wat vraagt Kwikfit eigenlijk voor banden wisselen ?
  † In Memoriam † zaterdag 18 april 2009 @ 23:30:46 #4
25682 2cv
Niet subtiel
pi_68155410
Terecht topic. Een garagebedrijf is zo goed als de werknemers die er rondlopen. Niet zo goed als het imago van het bedrijf.
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_68155571
quote:
Op zaterdag 18 april 2009 23:10 schreef Zjummie het volgende:
Wat vraagt Kwikfit eigenlijk voor banden wisselen ?
2x de helft.

Nee serieus, ik heb geen flauw idee. Sorry.
pi_68930456
Mn auto werd nagekeken door 2 stagaires in KF Leiden, nadat ze waren uitgekibbeld over het weekend kwam de stage begeleider erbij, die riep de manager (oid) erbij en met zn 4e kwam ze tot de conclusie dat ik 650 euro kwijt was voor nieuwe remschijven plus blokken, verteld om hem maar weer naar beneden te laten om "over na te denken"
Ik naar de orginele Mazda dealer bij mij op de hoek, en die had alles gefixed voor 380 euro.

Orginele Mazda dealer > KwikFit
Rookworst zonder "R" is ookworst!
pi_68934490
En wat heeft dat met Kwikfit Oudenoord te maken??
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')