Arizonaquote:Op vrijdag 17 april 2009 19:03 schreef Rosbief het volgende:
Algemeen Ziekenfonds?
Volgend jaar weer een huldiging op het Leidse, daar waar het hoortquote:
Klopt, Man Bijt Hond in N-H besteed er extra aandacht aan en het Noord-Hollandse jeugdjournaal kan er ook wat van.quote:Op vrijdag 17 april 2009 19:12 schreef Hondenfluitje het volgende:
Ja, en dan woon je nog in N-H ook, hier is het helemaal erg![]()
Ajax
En het Noord-Hollandse Dagblad nog het meestequote:Op vrijdag 17 april 2009 19:13 schreef TNA het volgende:
[..]
Klopt, Man Bijt Hond in N-H besteed er extra aandacht aan en het Noord-Hollandse jeugdjournaal kan er ook wat van.
De grootste club krijgt ook de meeste aandachtquote:Op vrijdag 17 april 2009 19:16 schreef BasEnAad het volgende:
Stelletjes huillies. Heel Nederland ergert zich al jaren aan de overdreven hoeveelheid aandacht voor Ajax op tv. Nu is er een keer een andere club in het nieuws en gelijk zitten ze allemaal op de kast.
Er is de laatste tijd genoeg aandacht voor FC Volendam, op tv wordt er steeds gesproken over hoe leuk ze wel niet voetballen, bij Studio Sport en Voetbal International met Johan Derksen worden de prestaties regelmatig besproken. Bovendien hebben in de papieren VI in de laatste maand nog interviews gestaan met Platje en deze week met Verhoeven, dus de klacht lijkt me onterecht.quote:Op vrijdag 17 april 2009 19:24 schreef Hondenfluitje het volgende:
FC Volendam![]()
Waarom is daarover niks te vinden in de kranten?De strijd tegen degradatie is veel belangrijker
Volendam is de laatste tijd gewoon beter dan AZ.
Volgens mij heet dat Van Zuks Dus.quote:Op vrijdag 17 april 2009 19:13 schreef TNA het volgende:
[..]
Klopt, Man Bijt Hond in N-H besteed er extra aandacht aan en het Noord-Hollandse jeugdjournaal kan er ook wat van.
Nee vandaar dat de helft van de AZ supporters in het stadion overlopers zijn die 10 jaar geleden nog in de Arena zatenquote:Op vrijdag 17 april 2009 19:35 schreef Bredewout92 het volgende:
Ajax fans![]()
De meeste ajax fans zijn alleen voor ajax omdat ze vroeger toen ze kind waren altijd wedstrijden zagen toen Ajax nog goed was.
AZ supporters verdienen het. Ze kiezen hun team tenmiste niet op basis van prestaties
Wat een flauwekul, alsof de helft van de zogenoemde aanhang van AZ in het stadion had gezeten als ze net als vorig seizoen weer 11e waren geworden.quote:Op vrijdag 17 april 2009 19:35 schreef Bredewout92 het volgende:
Ajax fans![]()
De meeste ajax fans zijn alleen voor ajax omdat ze vroeger toen ze kind waren altijd wedstrijden zagen toen Ajax nog goed was.
AZ supporters verdienen het. Ze kiezen hun team tenmiste niet op basis van prestaties
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |