Ik niet. Ben net een half uur wakkerquote:Op zaterdag 18 april 2009 10:09 schreef Merel het volgende:
Zo, net wakker. Wat zijn jullie al actief 's ochtends!
Maar jij bent ziek toch?quote:Op zaterdag 18 april 2009 10:26 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Ik niet. Ben net een half uur wakker
Ja.ik heb wel 'gesport' vanochtend om 6 uur ifyouknowhattamean. Maar heute voel ik me een stuk beter gelukkig!quote:
Ik vind het ook hartstikke knap van je! En je gewichtsverlies gaat niet te snel dus als het goed is blijft het er ook af. Go youquote:Op zaterdag 18 april 2009 10:28 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik zit nu nog even te hyperen van het sporten. Zometeen stort ik wel in.
Ben stiekem zo blij met m'n -1,6 kg en dat ik RPM aankan en ook dóe.
quote:Op zaterdag 18 april 2009 10:30 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Ja.ik heb wel 'gesport' vanochtend om 6 uur ifyouknowhattamean. Maar heute voel ik me een stuk beter gelukkig!
Wandelen vind ik ook fijner, maardat kost zo gruwelijk veel tijd.quote:Op zaterdag 18 april 2009 09:55 schreef Laureline het volgende:
[..]
Jij rent echt lang! Goed hoor, ik verveel me altijd dood na een half uur. Maar het zal best schelen of je in een mooi natuurgebied woont of dat je weer een rondje Haagse bos/Clingendael moet lopen. Op de Veluwe is het ook veel fijner om te rennen!
Wij wandelen nu veel, vorige week 15 km naar Hoek van Holland over het strand, de week daarvoor nog langer door de duinen...dat vind ik toch prettiger dan het gehol. Nu nog even een leuke tocht voor morgen zoeken.
Ja. Ik heb kippen, weet je nog? De vos heeft me een paar weken geleden twee kippen geroofdquote:Zijn er bij jullie trouwens ook vossen?
Ja, of niet want dan haal je niks en bestel je iedere dag pizza of kebab. Dus hop, lijstje makenquote:Op zaterdag 18 april 2009 11:36 schreef Merel het volgende:
Veel plezier met je boek Vik
Pffff ik probeer een boodschappenlijstje te maken voor komende week maar ik ben echt compleet inspiratieloos qua eten. Ik kan echt helemaal niets bedenken waar ik trek in hebMaarja, zo val je wel af
Neen, wat ben je toch een slimmerdquote:Op zaterdag 18 april 2009 11:40 schreef neen het volgende:
[..]
Ja, of niet want dan haal je niks en bestel je iedere dag pizza of kebab. Dus hop, lijstje maken
Jaaaa dankjewelquote:Op zaterdag 18 april 2009 11:43 schreef Muis006 het volgende:
Merel:
Wij eten morgen rijst, sperziebonen en ketjapkip
Maandag: rostirondjes, shoarmavlees en salade
Dinsdag en woensdag: chili con carne
Donderdag: dan eet ik in Manchester
Vrijdag: tortellini/ravioli met rode saus en courgette
Kan je daar iets mee?
Ja en het leuke is, als je dan op dinsdag zin hebt in het eten van donderdag dan eet je gewoon op donderdag het eten van dinsdag en op dinsdag het eten van donderdagquote:Op zaterdag 18 april 2009 11:47 schreef Merel het volgende:
[..]
Jaaaa dankjewelIk denk dat ik gewoon ook maar een lijstje moet gaan maken en dingen moet gaan kopen zelfs als ik er nu geen trek in heb, en dan krijg ik hopelijk tegen de tijd dat ik moet eten vanzelf wel trek.
Anders kijk je even in dat weekmenu topic in CUL?quote:Op zaterdag 18 april 2009 11:47 schreef Merel het volgende:
[..]
Jaaaa dankjewelIk denk dat ik gewoon ook maar een lijstje moet gaan maken en dingen moet gaan kopen zelfs als ik er nu geen trek in heb, en dan krijg ik hopelijk tegen de tijd dat ik moet eten vanzelf wel trek.
Ga naar de markt en koop 7 soorten groente uit de 1 euro bakken! Heb je die alvast in huis, kan je iedere dag een andere kiezen (zo doen wij dat altijd, al kopen we ook 'luxe' groentesoorten die duurder zijnquote:Op zaterdag 18 april 2009 11:36 schreef Merel het volgende:
Veel plezier met je boek Vik
Pffff ik probeer een boodschappenlijstje te maken voor komende week maar ik ben echt compleet inspiratieloos qua eten. Ik kan echt helemaal niets bedenken waar ik trek in hebMaarja, zo val je wel af
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |