Ik stem Vickyquote:Op dinsdag 21 april 2009 11:23 schreef Frey het volgende:
Maar Christophe zou tot na de zomerstop blijven, dus weet niet...
Nick mag in elk geval niet dood.
Maar Morris 2 viel toch ook op mannen in GTST? Of ben ik nu in de war met Morris in het echt? Of was dat weer een andere Morris dan de Morris die jij bedoeld?quote:Op dinsdag 21 april 2009 15:44 schreef Canisfire het volgende:
[..]
De cliff zou toch niet gaan over Lucas die iemand zoent he
Ik ben trouwens tegen Dex als Homo.
Hij lijkt qua persoonlijkheid steeds meer op Morris 2.
En aangezien ik Morris 2 een toffe klootzak vond.
quote:Op dinsdag 21 april 2009 16:03 schreef Starlie het volgende:
[..]
Maar Morris 2 viel toch ook op mannen in GTST? Of ben ik nu in de war met Morris in het echt? Of was dat weer een andere Morris dan de Morris die jij bedoeld?Ik snap het zelf niet meer haha!
Maar de verjaardag van Nina is al vrij snel toch? Dat heeft dus niets met de clif te maken... maar wie gaat er dan dood op haar verjaardag?? Dat zal dan denk ik wel Maxime zijn... maar ja.. dan moeten we wel snel te weten komen wat ze al die tijd van plan is geweest. En waar stond trouwens dat er iemand dood gaat op de verjaardag van Nina?
Als Vicky haar exit rond de clif is, dan is er een grote kans dat zij dood gaat...
Pff weer stof om overna te denken![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 21 april 2009 16:26 schreef kleinetrom het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De Graafschap | Schalke 04 | Juventus
Die mag van mij ook exit eigenlijkquote:Op dinsdag 21 april 2009 16:31 schreef Michellee het volgende:
[..]
Oh gaan we stemmen??Ik stem Barbaar!
![]()
![]()
quote:Op dinsdag 21 april 2009 16:32 schreef Roberto258 het volgende:
[..]Dat is onzin onzin onzin ! Er wordt niemand neergeschoten. Heel Taluma wordt opgeblazen door een gaslek.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Niks geen schieten niets.Mijn Snape wat doe je !
Niet zo dol op Amerika uit de kluiten gewassen kolonie vol randebielen.
Asperger and proud !
O god.. een complete Nina Show... zoals ik al zei: de "Toppers" moeten echt I'ts my party and I'll cry if I wan't to voor haar zingen...quote:Op dinsdag 21 april 2009 17:09 schreef Frey het volgende:
Zie promo:
http://www.rtl.nl/compone(...)7/Mon11.N4058427.xml
Rond 3 juliquote:Op dinsdag 21 april 2009 17:25 schreef Ici-Paris het volgende:
Wanneer komt die homo erin
En daar is Ludo natuurlijk heel erg van onder de indruk.quote:Op dinsdag 21 april 2009 20:22 schreef Canisfire het volgende:
Die Noud
Ludo legt zeheel vriendelijk uit dat het gewoon niet kan.
Om ze te helpen en dan opeens begint meneertje Noud met gezeur over de pest
quote:Op dinsdag 21 april 2009 16:32 schreef Roberto258 het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jawel, Ludo schrikt erg van de volgende quote van Noud in het Meerdijker Sufferdje:quote:Op dinsdag 21 april 2009 20:24 schreef vencodark het volgende:
En daar is Ludo natuurlijk heel erg van onder de indruk.![]()
quote:"Mijn vriendin moest gewoon terwijl het maar 10 graden buiten was buiten op de foto met allemaal vreemden en ze mocht niet weg totdat ze met 200 op de foto was geweest. Bekijk het effe!
En nu vraagt dat achterlijke Telefonon een ton, terwijl ze dat helemaal niet kan betalen zeg. Dus dat kan dan toch niet? Klootzakken, dat zijn het. Kunnen ze wel, tegen een arm meisje?"
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |