Trainer is altijd meestal eindverantwoordelijke.quote:Op zaterdag 18 april 2009 19:49 schreef gebrokenglas het volgende:
Dat hele voetbal training gedoe is sowieso overrated.
Als een team slecht heeft gespeeld hebben ze een slechte training gehad en ligt het aan de trainer.
Lemming van de FA Cup halve finale die nu gespeeld wordt.quote:Op zaterdag 18 april 2009 20:00 schreef Emimich het volgende:
Kutzooi, ik krijg net in de 84ste minuut van de halve finale van de League Cup met Arsenal de 1-2 tegen van Chelsea. Die klote Drogba!
Jij bent echt een debiel hč.quote:Op zaterdag 18 april 2009 20:02 schreef Gitanov het volgende:
Lemming van de FA Cup halve finale die nu gespeeld wordt.
Heb je Aguero nog? Zo ja, hoeveel schiet hij er ong. per seizoen binnen incl champions league e.d.?quote:Op zaterdag 18 april 2009 20:05 schreef cultheld het volgende:
FM blijft leuk. Ik speel nu al een seizoen of 6 met Atlético Madrid: heerlijk om Barcelona en Real Madrid te vernederen.
Ja, ik denk wel 30 goals per seizoen. En dan heb ik die Spaanse Duitser en Guilherme ook nogquote:Op zaterdag 18 april 2009 20:18 schreef Blenkah het volgende:
[..]
Heb je Aguero nog? Zo ja, hoeveel schiet hij er ong. per seizoen binnen incl champions league e.d.?
Gelukkig niet nee.quote:Op zaterdag 18 april 2009 19:56 schreef Gitanov het volgende:
[..]
Trainer is altijd meestal eindverantwoordelijke.
Wel te merken dat jij er geen verstand van hebt.
Als wij op de club er met de pet naar gooien krijgen wij anders zelf op onze flikker en hoeft in elk geval niet de trainer extra rondjes te lopen.quote:Op zaterdag 18 april 2009 19:56 schreef Gitanov het volgende:
[..]
Trainer is altijd meestal eindverantwoordelijke.
Wel te merken dat jij er geen verstand van hebt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |