Ik luister vandaag naar 538. Heerlijk al die top 40 hits !quote:Op maandag 13 april 2009 16:30 schreef Sirolf het volgende:
[..]
En ik doe het zelfs weer anders, namelijk luisteren naar Kristel @ Uruzgan.FM.
Oh dat is trouwens wel een aardig chansonquote:Op maandag 13 april 2009 16:30 schreef Roel_Jewel het volgende:
Nu The River van Held Bruce @ 2, dus die keuze lijkt me duidelijk.
Ik heb er ook nog maar weinig van gehoord, dus kan er nog weinig over zeggen.quote:Op maandag 13 april 2009 16:31 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Ik luister vandaag naar 538. Heerlijk al die top 40 hits !![]()
Maar is dat wat dj Kristel? denk dat ik ook maar even ga luisteren. Ben wel benieuwd.
Ben nu ook ingeschakeld, maar ik vind haar qua stemgeluid niet heel prettig als ik eerlijk ben. Maar het is wel prettiger als het stemgeluid van Barbaraquote:Op maandag 13 april 2009 16:32 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Ik heb er ook nog maar weinig van gehoord, dus kan er nog weinig over zeggen.
Ze schreeuwt soms nog een beetje, maar verder is 't best goed te doen.
Whehequote:Op maandag 13 april 2009 16:42 schreef Roel_Jewel het volgende:
purplerose! Hup naar Radio 2! Is Eddie Vedder? Jahoor!
oeh, dat is even een goed idee ! Achter in de tuin is nog genoeg zon dus dan ga ik daar gewoon zitten met een koud biertjequote:
Ben ook erg blij met re-master van Tenquote:
Ik ben net van mijn balkon afgevlucht, 26 graden vol in de zon.quote:Op maandag 13 april 2009 16:48 schreef -Hans- het volgende:
[..]
oeh, dat is even een goed idee ! Achter in de tuin is nog genoeg zon dus dan ga ik daar gewoon zitten met een koud biertje.
Nicequote:Op maandag 13 april 2009 16:48 schreef purplerose het volgende:
Ben ook erg blij met re-master van Ten
Volgende keer in de herkansing!quote:Op maandag 13 april 2009 16:49 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
AyeHelaas geen lapo voor mij
Nu weer verder aan de scriptie
26 graden, w00t !quote:Op maandag 13 april 2009 16:49 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Ik ben net van mijn balkon afgevlucht, 26 graden vol in de zon.
Weet iemand hoe ik Barbara kan bereiken? Ik ben nog al pissig op haar omdat ze gisteren één van mijn bands, Doves, naar beneden heeft gehaald.quote:Op maandag 13 april 2009 16:36 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Ben nu ook ingeschakeld, maar ik vind haar qua stemgeluid niet heel prettig als ik eerlijk ben. Maar het is wel prettiger als het stemgeluid van Barbara.
Denk dat ze gewoon via de mail wel te bereiken is Barbara<at> 3FM.nl. Maar ze roept wel vaker dingen waarvan je zou kunnen denken "wtf?! ". Straks om 18:00 heeft ze uitzending. Anders bel je ff?quote:Op maandag 13 april 2009 16:50 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Weet iemand hoe ik Barbara kan bereiken? Ik ben nog al pissig op haar omdat ze gisteren één van mijn bands, Doves, naar beneden heeft gehaald.
Hoe kun je nou 'Some Cities', uitgerekend het album waar hét nummer, Black and White Town, niet goed vinden?
Ik vraag me bij zo'n plaatjesdraaister (haar dj noemen is teveel eer) überhaupt af of ze iets van muziek weetquote:Op maandag 13 april 2009 16:50 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Weet iemand hoe ik Barbara kan bereiken? Ik ben nog al pissig op haar omdat ze gisteren één van mijn bands, Doves, naar beneden heeft gehaald.
Hoe kun je nou 'Some Cities', uitgerekend het album waar hét nummer, Black and White Town, niet goed vinden?
Nee, dan houd ik de uitzending op.quote:Op maandag 13 april 2009 16:51 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Denk dat ze gewoon via de mail wel te bereiken is Barbara<at> 3FM.nl. Maar ze roept wel vaker dingen waarvan je zou kunnen denken "wtf?! ". Straks om 18:00 heeft ze uitzending. Anders bel je ff?
Net als Dennis Weening voegt ze bjizonder weinig toe aan 3FM. Dennis Weening is gelukkig weg, maar Barbara lijkt voorlopig nog wel even te blijven. Ik vind het in elk geval helemaal niets en inderdaad ook vanwege haar muzieksmaakquote:Op maandag 13 april 2009 16:57 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Nee, dan houd ik de uitzending op.
Ik heb het gevoel dat Barbara mordicus mainstream is, oftewel: ze volgt alleen muziek die toevallig in haar straatje ligt, afwijkingen zijn er haast niet.
Ik snap niet dat NCRV deze middelmatige vj (voor zover ze nog video's achter elkaar kunnen monteren, want tegenwoordig kunnen ze alleen maar lullen) bij MTV hebben weggehaald.
Restanten van de paasvuren in Duitsland? Mijn moeder had er ook al zo'n last van in Drenthequote:Op maandag 13 april 2009 17:04 schreef -Hans- het volgende:
Zo, nu chips en cola. Beetje een vage lucht nu buiten
. Qua temperatuur heel zacht ! loop gewoon in een korte broek rond
Ik ruik eigenlijk geen brandlucht (dit jaar trouwens amper wat geroken), maar het is een aardig heiige luchtquote:Op maandag 13 april 2009 17:07 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Restanten van de paasvuren in Duitsland? Mijn moeder had er ook al zo'n last van in Drenthe
Oeh!quote:Op maandag 13 april 2009 17:18 schreef Roel_Jewel het volgende:
Brothers in Arms @ 2![]()
![]()
![]()
. Da's 'iets' beter dan Blof, Hans
.
En nu School. Ook daaraan kan Blof niet tippenquote:Op maandag 13 april 2009 17:19 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Oeh!Dat is een juweel van een plaat ! daar kan Blof idd niet aan tippen
.
Wat heeft Coldplay in godsnaam te zoeken in een rock classics top100?! Zelfs op nummer 2quote:Op maandag 13 april 2009 17:25 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
En nu School. Ook daaraan kan Blof niet tippen.
[ afbeelding ]
Leuk lijstjequote:Op maandag 13 april 2009 17:25 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
En nu School. Ook daaraan kan Blof niet tippen.
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |