Dat die vriendin dat smsje aan TS liet lezen, bedoel je?quote:Op zondag 12 april 2009 13:06 schreef Aventura het volgende:
Volkomen normaal en standaard vrouwengedrag...
Die gedachte schoot ook meteen door mij heen toen ik dat las.quote:Op zondag 12 april 2009 13:15 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Dat die vriendin dat smsje aan TS liet lezen, bedoel je?
Misschien was die vriendin wel meer geinteresseerd in TS, en probeerde hem weg te kapen door dat meisje in kwaad daglicht te zetten.
valse doortrapte sekreten zijn het, die vrouwen van tegenwoordig.quote:Op zondag 12 april 2009 13:16 schreef Lavenderr het volgende:
Die gedachte schoot ook meteen door mij heen toen ik dat las.
quote:Op zondag 12 april 2009 13:17 schreef Copycat het volgende:
Oe! Misschien is dat smsje wel gefingeerd!
Waarom doet ze dat in godsnaam?quote:Op zondag 12 april 2009 13:00 schreef Spark90 het volgende:
Tot slot liet ze me ook nog een sms van haar lezen van gisteravond. "ik denk dat ik hem niet echt leuk vind, maar hij is wel erg lief".
Nee, gevleid zijn door aandacht en lekker daten...totdat de ware zich aandient.quote:Op zondag 12 april 2009 13:15 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Dat die vriendin dat smsje aan TS liet lezen, bedoel je?
Misschien was die vriendin wel meer geinteresseerd in TS, en probeerde hem weg te kapen door dat meisje in kwaad daglicht te zetten.
Weten we ook weer wat jij wilquote:Het blijkt dus dat er vaker jongens zijn geweest die veel moeite in haar hebben gestoken en met niets weggingen
quote:Op zondag 12 april 2009 14:01 schreef devl1nsect het volgende:
De ware liefde vind je niet in een chick die je ontmoet hebt in een kroeg...
... en daarbij ongetwijfeld héél goed weten dat die arme knul veel meer verwachtingen heeft, en dat lekker in stand houden omdat het anders meteen weer gedaan is met die aandacht. Dat ook.quote:Op zondag 12 april 2009 13:30 schreef Aventura het volgende:
Nee, gevleid zijn door aandacht en lekker daten...totdat de ware zich aandient.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |