Op zaterdag 11 april 2009 14:43 schreef GFTbak het volgende:Hallo,
Ik ben nieuw hier en ben een jongen van 15 jaar oud,
Ik twijfel nog veel over of ik nou op jongens of meisjes val.
Nu begint de tijd ineens erg te dringen
Er zit een jongen in een ander klaslokaal...
Die vind ik er erg lekker uitzien.
Aan de ene kant denk ik dat ie mij ook wel wat vind maar aan de andere kant niet,
In de pauze, dan staan we gezellig met elkaar te kletsen,
Het gaat over bloemetjes en bijtjes
en dan gaat hij een beetje naar voren bukken (gewoon met kleren aan natuurlijk)
en dan stoot ik zeg maar tegen hem aan...
dan doen we dat ook weer andersom...Hij maakt ook opmerkingen tegen mij als
"vanavond ga ik je batsen", "je lag gewoon op mij te geilen of niet?", ik zei daarop op een beetje lacherige manier "ja".
Hij reageerde niet zoiets van gatsie ofzo...
Toen ik vroeg; "dit is een serieuze vraag: ben je misschien homo" zei hij eerst op een lacherige manier "Ja!", maar even later was het voor mij een twijfel gevalletje,
De pauze daarna ging hij weer bukken etc etc. En toen vroeg ik aan hem "ben je bi" toen zei hij op een lacherige manier "ja".
In de pauze had hij het samen met een andere jongen over een triootje (als grap) samen met nog een meisje en dus die jongen, hijzelf en ik. Of hij echt veel met meisjes heeft kan ik niet goed eruit op maken (ook niet echt via Hyves o.d.)
- ik heb hem een knipoog gegeven en kreeg er 2 op een lacherige manier terug.
- hij kwam dichtbij me staan en begon weer te doen, dat van achteren nemen gewn met kleren aan.- hij tekende op een of andere manier de penis van hem en die van mij (knap, als die m nog nooit gezien heeft) op een papiertje, wat daar het doel van is, snap ik nog steeds niet.
- toen kwam het; volgens mij had ie mij een beetje door, hij vroeg "ben je verliefd op me?" ik zei "tuurlijk" toen zei hij "serieus" ik zei ja! toen zei hij "wil je geen vriendin dan?" ik zei "nee, ik wil jou!" toen kwam daar eigenlijk verder geen reactie op. en toen was het dus stil.
toen zei hij 'vind je me leuk dan?' ik zei ja. maar ik kon het er niet uitgebreid over hebben want er zaten meerdere in mn klas.
- in de klas keek hij mij aan en ik deed mn tong in en uit, en hij deed dat terug. hij noemde op een vrij rustig moment een opmerking van:
"als ik iemand zou batsen, dan sta jij op 1, ...op2 <naam> op 3.... etc. Ik wou graag vragen aan jullie; hebben jullie misschien serieuze tips over hoe ik het beste kan doorvragen of hij echt iets met mij zou willen beginnen, terwijl het niet al teveel opvalt.
En kunnen jullie misschien een beetje uit deze tekst halen of hij echt hetero,bi,homo o.d. is?
wat denken jullie hiervan?
zou hij echt iets met mij willen?
Alvast bedankt.