Ha, daar heb jij mij even tuk zeg! Geen verstand van fashion, dankje. Ik heb namelijk een hekel aan alles wat fashion heet, ik kleed mij liever casual. Ga jij maar lekker kleren dragen waardoor je er helemaal als een draak uitziet, ontworpen door een nicht met een dildo in zijn aars.quote:Op zaterdag 11 april 2009 22:18 schreef Lort het volgende:
[..]
Het is mij overduidelijk dat jij totaal geen benul heb. Niet alleen om het gebied van fashion maar ook op het gebied van respect voor je mede mens. Deze onderste laag van onze samenleving waar jij overduidelijk deel van uitmaakt, is uitstekend te herkennen omdat ze meteen beginnen te schelden. Vaak speelt het woord kanker een grote rol, wat ook maar weer is uit je post blijkt.
Nog een laatste advies probeer wat meer boeken te lezen.
Ja meid, sorry dat ik het zeg, maar dit is het resultaat van een kledingindustrie gedomineerd door vrouwen en homo's. Dan krijg je dit soort "fashion"quote:
Het is maar wat je stijl noemt.quote:Op zaterdag 11 april 2009 11:27 schreef J.Herrer het volgende:
Alleen deze gasten hebben een beetje stijl
[ afbeelding ]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |